Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość księżyc 131

chcę być szczęśliwy

Polecane posty

Gość księżyc masz to wszystko co ja
ale ja jeszcze mam męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
w pewnym sensie byłem w odosobnieniu, ale to nie było więzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
znałam takiego co tak gładkie słówka układał, całymi dniami mógł się rozwodzić nad tym jaki jest nieszczęśliwy i jak bardzo potrzebuje zrozumienia i miłości....tylko nie miał na myśli wtedy żony, która czekała na niego w domu z nowonarodzonym dzieckiem tylko koleżankę z pracy farmazony wyczuwam na odległość jak stęchły odór pleśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
no to teraz usłyszymy ckliwą historyjkę o tym jak nieszczęśliwa, niezrealizowana miłość zaprowadziła młodzieńca do psychiatryka....po latach łykania żółtych i różowych tabletek obudził się i doszedł do wniosku że wolałby łykać te niebieskie w kształcie rombu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
do "do księżyca" przecież nie miałem żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka14
podejrzliwa bestio załóż sobie foru dla zgorzkniałych i upierdliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
czytając tytuł topicku to jestem we właściwym miejscu, bo tu właśnie autor opisuje swój "ból istnienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę rozumiem
podejrzliwą bestię-też nie lubię jak facet rozmienia się na drobne i podrywa na biedaczka-a czytając aytora takie odnosi się wrażenie:jaki ja jestem poszkodowany, tyle lat czekam na szczęście itd. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
tez chce byc szczesliwa..jestem dwa lata starsza od ciebie.... ksiezycu...napisz cos o sobie...skad jestes? jaki region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
Nie drwię z autora ale jego stylu. Jeśli naprawdę oczekuje wsparcia i pomocy to powinien pisać otwarcie i szczerze, zamiast zasłaniać się wyświechtanymi sloganami. Jeśli nie napisze szczerze i otwarcie traci jedynie nasz czas. Po to jest anonimowe forum by pisac otwarcie zamiast bawić się w ciuciubabkę we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
do "podejrzliwej bestii" wiesz każdemu w życiu różnie się wiedzie, ale po Twoich wypowiedziach widać, że zawiodłaś się bardzo na jakimś mężczyźnie i jesteś ogromnie ostrożna i surowa w ocenie. Może nie znajdziemy wspólnego języka ale i tak życzę Ci abyś była naprawdę szczęśliwa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
Gdyby napisał byłem 20 lat z kobietą a ona zostawiła mnie dla innego.....wiedziałabym jak wygląda jego sytuacja i co mu radzić a na ogólniki mogę tylko napisać: "tak, żal mi Ciebie, zmień swoje życie bo ma się je tylko jedno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka14
dlaczego z góry zakładacie że kłamie ,różnie w życiu bywa, jeśli ja napiszę że mam 41lat i nie jestem szczęśliwa bo trafiłam na złego człowieka to pomyślicie że biorę was na litość??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
Nie, nie zawiodłam się na mężczyźnie, po prostu spotkałam kilku żonatych którzy mi takie ckliwe historyjki próbowali sprzedać. Odkryłam zależność że im bardziej pozowali na romantycznych i wrażliwych tym bardziej ich zachowanie względem ich rodzin od tej romantyczności odbiegało. Umiem logicznie myśleć i nie działają na mnie techniki manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
dziewczyny zawsze byłem niezbyt wylewny w opowieścich o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
Napisz o tamtym związku i co się działo potem. Dlaczego jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
do "podejrzliwej bestii" nie jestem żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet......
wyduś to z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
byłem szaleńczo zakochany, ale niestety nic nie wyszło. Potem studia, praktyki, praca. Dni leciały, lata całe, aż kiedy mam już wszystko brakuje mi miłości - prawdziwej miłości, a nie przelotnego romansiku. Romanse na miesiąc mnie już nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
"Samotność mnie dobija, co z tego że jestem nieźle sytuowany skoro zostałem sam. Chciałbym jeszcze przeżyć w życiu piękne chwile, dlatego mam nadzieję.....i czekam. " z samego czekania nic nie wyniknie, więc może czas temu szczęsciu dopomóc, spotykac się ze znajmoymi i rozglądać uważnie bo z tego co piszesz to wynika że siedzisz na wieży jak Rapanucel i tylko parzeć kiedy przez okno wywiesisz warkocz tylko w bajkach królewicze przyjeżdżają na białych koniach a żaby same zamieniają się w książęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
chciałbym mieć dzieci, żonę tworzyć rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
napisałem że czekam w kontekście rozmowy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet......
i już mówisz jasniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
a wiec były romanse w tzw "międzyczasie" a teraz po kilku latach gdy Cię się znudziły przygody szukasz stabilizacji ? przez te kilka lat nie spotkałeś nikogo godnego uwagi ? nikogo kto zasługiwałby na prawdziwy związek zamiast przelotnego romansu ? trudno mi uwierzyć że trafiałeś na same rozrywkowe panienki szukające towarzysza na jedną noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
no nie, trzeba przyznać że były w pewnym sensie dwie kobiety na dłużej ale to nie była miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
hmmmm a wiec nie jesteś takim romantykiem na jakiego pozujesz, najpierw balowałeś, traktowałeś związki przelotnie bo czułeś się zraniony przez Pierwszą Wielką Miłość, latami odgrywałeś się na kobietach, traktowałeś je przedmiotowo a teraz gdy to już powiewa nudą szukasz czegoś prawdziwego ? zapytam jeszcze raz, żadna z nich nie zasługiwała na poważne traktowanie i szacunek ? zrób sobie rachunek sumienia, ile z nich Ty skrzywdziłeś ? czy one nie zasługiwały na szczęście ? może też szukały rodziny i stabilizacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
do "Energicznej Trzydziestolatki" po prostu dzieci, które mógłbym kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×