Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość księżyc 131

chcę być szczęśliwy

Polecane posty

Gość księżycu podaj
maila może napisze jakaś kobieta szukająca swego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
Ło Matko, ale wypaliłeś z armaty: były długie związki ale to nie była miłość....no nie chciałabym by facet po kilku latach bycia razem oświadczył że to jednak nie jest miłość.... wiesz jakoś trudno mi uwierzyć w Twoje intecje, przez tyle lat nie potrafiłeś stworzyc trwałego związku a teraz przyparty do ściany przez wiek sugerujesz że potrafisz się całkwicie odmienić ?! Nagle chcesz nie tylko kobietę na stałe ale także dzieci ? A co jeśli znajdziesz tą kobietę, urodzi dzieci a Ciebie znowu dopadną wątpliwości i poczujesz pustkę ? Znowu ruszysz szukać wiatru w polu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
Do "podejrzliwej bestii" nie balowałem, nie odgrywałem się za nieudana miłość, nigdy nie byłem żadnym podrywaczem, po prostu szukałem drugiej połowy a potem zwątpiłem i postawiłem na pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jednak, że większość kobiet, jak podejrzewam, interesują Twoje poglądy na życie i przeszłość, charakter i poczucie humoru, a potem uroda i majętność. Zastanawiam sie dlaczego te cechy uznałeś za warte wymienienia w 1szym poscie. Jaki typ kobiet chcesz przyciągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
Do "podejrzliwej bestii" nie jestem przyparty do muru, tylko samotny od wielu lat. Kobiety o których wspomniałem były tego samego zdania, nie zrobiłem im krzywdy to były decyzje obustronne. A było to naprawdę bardzo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzliwa.. nie uważasz ,ze nazbyt krytykujesz Autora topiku... Wydaje mi się, ze On bardzo fragmentarycznie i w wielkim skrócie myślowym mówi o sobie, a Ty odrazu , próbujesz ( nieudolnie zresztą) zrobić mu psychoanalizę:) Akurat jego życie tak się potoczyło... ale czy to jest powód aby twierdzić, iz odgrywał się na kobietach , traktował je przedmiotowo, itp.. ja czytając wypowiedzi księżyca nie dopatrzyłam się żeby nie szanował kobiet itp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
Myślę że Twoja oferta była by dobrym rozwiązaniem dla któreś z samotnych matek. Ekspresowo miałbyś to czego szukasz: dom, rodzina. Tylko czy aby na pewno jesteś na to gotowy. Ciągle się zastanawiam ile czasu to wszystko trwało, bo jakoś nie potrafię sobie wyobrazić że całe dekady byłeś sam zagrzebany po uszy w pracy, albo całe dekady miałeś co noc czy miesiac nową "narzeczoną". Bardzo mi trudno to sobie wyobrazić, ja w czasie raptem 6 lat krótszym miałam tylko 4 partnerów. Nie mogę sobie uzmysłowić takiej uczuciowej pustki czy też mętliku. Ale Ty jesteś facetem i wy funkcjonujecie inaczej, dla Was seks istnieje niezależnie od uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzliwa... uwierz znam "kobiety" dla , których sex też nie musi iść w parze z uczuciami.... taka prawda.... nie jestesmy też tak doskonałe i kryształowe... więc więcej obiektywizmu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
do "Energicznej Trzydziestki" nie mam doświadczenia na forach, więc przyznam się , że poczytałem parę wpisów panów w podobnej sytuacji. Co do typu kobiety, to podobają mi się kobiety które mają własne zdanie. Oczywiście trudno powiedzieć kiedy serce zacznie bić mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
do "podejrzliwej bestii" pustka i samotność to moje ostatnie 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotność
to nic przyjemnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwa bestia
Może i jestem bardzo krytyczna i podejrzliwa, ale patrzę na życie "księżyca" schematycznie. Gdy patrzy się "statystyki" naprawdę niewile osób w tym wieku nie założyło rodziny. Owszem jest wiele osób które w będąc w tym wieku rozwodzi się, ma nowych partnerów itd, ale rzadko zdarza się pozostawanie samotnym do tego wieku. To tak jakby autor zawisł gdzies w próżni i przeoczył jakis etap swojego życia, tak jakby bez szkoły podstawowej chciał iść do liceum. Czas przebiegł mu gdzieś przez palce zupenie jakby nie miał kontroli nad tym co się z nim działo. Nie mówimy o 5 samotnych latach czy 5 latach niedudanego związku ale o dekadach, co się z nim działo między 20 a 40 rokiem życia ? Nie obudził się wczoraj i nie zobaczył 40 świeczek na torcie, nie zdziwił się: "rany przecież wczoraj byłem jeszcze w liceum"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
dziękuję Wam Dziewczyny za wszystkie wpisy, przemyślę wszystko i wrócę wieczorem, teraz mam muszę wracać do pracy. Do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 131
podejrzliwa, żyłem, pracowałem, do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzliwa, jak sama napisałaś "niewleie osób w tym wieku nie założyło rodziny" czyli logicznie myslac jakichś odsetek ludzi może byc w takiej sytuacji jak Autor..... moze On jest własnie w tej grupie ludzi, którzy zatracili się w pracy i trwali w tej samototności? czy to coś złego? Czy to oznacza, ze zaraz musi nas tu kłamac? Mieć jakichś'niecny cel" ... niekoniecznie... może właśnie całkiem niedawno postanowil "coś" zmienić w swoim zyciu.. wiek tu nie ma nic do rzeczy.... Czy to ,ze jest do tej pory sam, oznacza,że nie miał kontroli nad własnym życiem? Pozdrawiam i do potem.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnnnna
Brzmi przepięknie... , są tacy mężczyźni???? Ja też samotna, też szukajaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnnnna
KSIĘZYCU- ja chce Cię poznac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
Witam! Czytam i oczom nie wierzę....;)Moon!Więc istnieją jeszcze idealni mężczyźni na których nikt się nie poznał:(ja do niedawna byłam "szczęśliwą" posiadaczką męża,jakoś nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji,gdzie facet do 40 opłakuje nieszczęśliwą miłość....Ale doskonale wyobrażam sobie fakt że po traumatycznych przeżyciach ktoś do końca życia nie zaufa już nikomu....nawet gdyby był święty:(Te Twoje posty(wybacz,bo mogę być nieobiektywna)wydają się "śliskie"jeśli byłeś szczery,to Ci współczuję i życzę owocnych poszukiwań,bo samotność naprawdę potrafi dać się człowiekowi we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto by nie chciał
Wszyscy by chcieli,a udaje się tylko nielicznym;)to może i tobie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc 124
Wal chłopie mejla i niech piszą chętne kobitki,wkońcu może znajdziesz ziarno wśród kafeteryjnych plew:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej uczciwie
ja jestem kafeteryjna plewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynasz swój opis od posiadanych dóbr materialnych? może coś więcej o sobie? co lubisz czego nie i jakie masz wady? bo każdy je ma :P Ja nie jestem zainteresowana..ale poczytam :) No i powodzenia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×