Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna.w

dialog-dialnet

Polecane posty

Gość nikno
no wypadku gier to trudno powiedzieć który net ma odpowiednie warunki. I trudno oczekiwać od dostawców, że jeśli kupujesz 6mb/s masz 6, nigdzie tak nie ma- ale będzie tak. Kiedy Ci się kończy umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
Mam dialog od 3 miesięcy i nie było ani problemów większyc hz załatwieniem przejścia z tp ani jak do tej pory z jakością łącza. raz coś się zepsuło i nie było neta i pomoc technicza twierdzial ze wszytsko jest ok, wtedy mnie zjeżyli. ale okazało się, że to mój router coś się popsuł więc mieli racje. tak więc mogę polecić, panie w techicznym są bardzo miłe i wyrozumiałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxxzz
>>>>>>>>>nikno >>>>>maxxxzz czy ja wiem czy jest z czego tu plakac, mialem kiedys netie wlasnie jako BSA i przy zakladaniu tez sie mnie koles pytal czy chce placic abonament do netii czy do tp, pytam go jaka roznica, a on ze jak do netii do po 40 pare zl a jak do tp to najtanszy za 28zl, bo wtedy opiekuje sie laczem tp i oni to maja gdzies, wiec czasem BSA jest ok, szczegolnie jak dobrze dziala" jak może byc dobrze skoro abonament większy? coś Ci się pomyliło. bo w sumie troche to nielogiczne, że netia kaze sobie wiecej płacic a tymczasem ma być przecież tańsza... powiedzialem, ze teoretycznie lepiej jest kiedy masz np dialog na lini dialogu, bo wtedy siedzisz w jednej firmie, i jej zalezy na swoim kliencie i swojej linie, a w innym wypadku to tp ma cie w d... bo nie masz u nich uslugi itp, ale jak kazda firma u siebie, maja oni jakies wymagania, i jakis minimalny abonament, czesto wyzszy niz ten min w tp, ale ja to rozumiem na swoj sposob i nie mam do nich pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxxzz
>>>>maxxxzz teraz mam dialnet, chyba 2Mb/s, napewno taki, i jest luz, wczesniej byla netia i strasznie sie gubil ten net, minimum kilka razy dziennie go ucinalo, a teraz bez problemowo polecam a masz to od niedawna? bo jesli tak, to chciałoby sie wiedziec mi czy w umowie odnosnie swiatecznych promocji jest cos małym druczkiem czy bylo cos malym druczkiem to szczerze nie pamietam, jak dobrze przeczytasz umowe, o wszystko spytasz, to nie widze podstaw do tego zeby Cie ktos wykiwal, grunt to o wszystko sie dowiedziec, zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
zawsze! czytajcie dokładnie umowe. tym bardziej jak coś jest tak skomplikowane jak przejście z tp na lini tp na dialog na lini tp. :) bo jest to bardziej skomplikowane niż zwykłą umowa, nie twierdze tutaj, że mogą zaskoczyć was/nas jakimiś dodtakowymi kosztami ale warto przypominać zawsze o dokładnym czytaniu umów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
słusznie, zawsze warto o tym przypominać ale odnośnie tego typu transakcji to obawy możecie mieć małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkidd
bambaramba no co ty za glupoty wygadujesz, ??!! przechodziles z tp na umowe u kogos innego ze wiesz jakie to bylo ciezkie problemowe i trudne?? bo wynika ze chyab nie, bo nie wiesz co mowisz, i tylko niepotrzebnie zamet siejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkidd
jedyna w tym trudnosc to nie ulec konsultantowi tp jak rezygnujesz z uslugi u nich, kiedy on bedzie cie przekonywal jacy oni sa swietni i ze nie warto do konkurencji isc :P a sama operacje przejscia przeprowadza sie bardzo szybko i sprawnie, jeden wniosek do dialogu czy kogos tam, jeden podpis na umowie i juz, o reszte juz cie glowa nie boli, bo sie sama zalatwia, a jak zrobisz to odpowiednio wczesnie to i ta nowa firma rozwiaze za ciebie umowe z tp wiec jest to proste, i nieskomplikowane, a przynajmniej niz pisanie tojego nicka pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb
chwilowo jesli chodzi o oferte dialogu to czekam na ta przeciwstawna do propozycji netii (katalog marzen), wiedza juz co dala konkurencja wiec moga sie lepiej przygotowac, a jest to szczegolna oferta bo przygotowana pod tych wszystkich co jako pierwsi odeszli od tp 2laa temu po uwolnieniu rynku i wprowadzeniu BSA, wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb
bambaramba Mam dialog od 3 miesięcy i nie było ani problemów większyc hz załatwieniem przejścia z tp to wychodzi na to ze w tak samo niefortunnym termieni zawiazales umowe co ja kiedy z tp, bo mi sie ona konczyla na wakacje, a wiadomo w wakacje zadnej oferty promocyjnej typu swiateczna nie bylo, i lpa, a przeczekac na umowie niokresonej to porazdka bo place 300% tego co normalnie, ale teraz juz wiem z eumowy zawiazywac najlepiej przed swietami albo po switach zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>jarkidd bambaramba no co ty za glupoty wygadujesz, ??!! przechodziles z tp na umowe u kogos innego ze wiesz jakie to bylo ciezkie problemowe i trudne?? bo wynika ze chyab nie, bo nie wiesz co mowisz, i tylko niepotrzebnie zamet siejesz jakbyś czytał wątek to byś wiedział. to nie czytaj umów jak jesteś taki kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>wiec jest to proste, i nieskomplikowane, a przynajmniej niz pisanie tojego nicka pozdro yhh, masz za mały monitor czy co, że nie widzisz wątków wyżej niż twój? ja nie twierdzę, że to jest trudne czy uciązliwe. piszę tylko, że jest to inny rodzaj umowy i należy ją dokładnie przeczytać jak każdą podpisywana umowe proszę pana fachowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkidd
>>>>>>bambaramba >>>jarkidd bambaramba no co ty za glupoty wygadujesz, ??!! przechodziles z tp na umowe u kogos innego ze wiesz jakie to bylo ciezkie problemowe i trudne?? bo wynika ze chyab nie, bo nie wiesz co mowisz, i tylko niepotrzebnie zamet siejesz jakbyś czytał wątek to byś wiedział. to nie czytaj umów jak jesteś taki kozak ja nie twierdze ze nie trzeba czytac umow, bo trzeba , a o jeszcze wiecej informacji trzeba sie dopytywac, dopiero mozna spokojnie spac, ja tylko stwierdzilem ze przejscie do dialogu czy neti jako BSA wcale nie jest problemowe, dokonuje sie tego latwo i szybko, i wszzystko za ciebie robi twoj nowy ooperator, bez dodatkowych oplat, i jak tu nie widze problemu zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>jarkidd ja nie twierdze ze nie trzeba czytac umow, bo trzeba , a o jeszcze wiecej informacji trzeba sie dopytywac, dopiero mozna spokojnie spac, ja tylko stwierdzilem ze przejscie do dialogu czy neti jako BSA wcale nie jest problemowe, dokonuje sie tego latwo i szybko, i wszzystko za ciebie robi twoj nowy ooperator, bez dodatkowych oplat, i jak tu nie widze problemu zadnego no niech Ci będzie. jest to stosunkowo łatwe jak to przemyśleć. no i w sumie przedstawiciel sam zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>jarkidd poczytajcie, bedziecie lepiej spac http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1 ,55402,6178344,Telefonia_DIALOG_SA_zwyciezca_konsumencki ego_raportu.html gazeta twierdzi, że nie ma takiego artykułu albo, źle link wkleiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkidd
bo ten link sie w poscie podzielil jakos, i pewnie do przegladarki dales tylko jego pierwsza linijke, a zauwaz ze sa dwie,albo dales recznie dwie, ale ze spacja w srodku,wiec dobrze go otworz i bedzie ok, a art jest napewno bo bylem na nim chwile temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
no czytałem. ale samo sie znalazło. ale w sumei to nic nowego, przeciez ludzie nawet tu w wątku twierdzą, że dialog rules i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkidd
wiem ze wiedza, przynajmniej wiedza Ci co sprawdzili, a swoja droga ciekawi mnie kto ten konkur przeprowadzil? nie wiem pisalo tam,? moze mi umknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>>jarkidd poczytajcie, bedziecie lepiej spac http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1 ,55402,6178344,Telefonia_DIALOG_SA_zwyciezca_konsumencki ego_raportu.html artykul jest w porzadku, badania przeprowadzone, ja nie umie tego zweryfikowac, ale skoro sprawdzali na przestrzeni jakiegos czasu ze oferta dialogu ejst najtansza to chyba ktos tam liczyc zlotowki umi i sie nie pomylic, jarkidd dzieki za info, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>Wykolejony mam dialog i ogólnie 5/10. plusy: brak limitów i rozsądna cena, praktycznie nie zdarzają się awarie. Pracownicy mają w dupie czy rozdzielasz sobie łącze routerem. (2 lata) limity wszystkie firmy telekomunikacyjen zniosly jakies chyba z 5lat temu, :) wiec to nie argument, ale grunt ze nie ma awarii, i w przeciwienstwie do kablowek nikt nie patrzy na rece czy rozdzielasz sygnal wewnatrz domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>> jarkidd wiem ze wiedza, przynajmniej wiedza Ci co sprawdzili, a swoja droga ciekawi mnie kto ten konkur przeprowadzil? nie wiem pisalo tam,? moze mi umknelo. a co powiesz na temat kar jakie płacą dostawcy neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>szybkariposta limity wszystkie firmy telekomunikacyjen zniosly jakies chyba z 5lat temu, wiec to nie argument, ale grunt ze nie ma awarii, i w przeciwienstwie do kablowek nikt nie patrzy na rece czy rozdzielasz sygnal wewnatrz domu te wszytskie iplusy, freedomy mają limity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkidd
>>>>>>bambaramba a co powiesz na temat kar jakie płacą dostawcy neta? temat kar jest ok, moze byc jak dla mnie zacznij go skoro zaproponowales.... i powiedz mi laskawie, skoro ladnie spytalem wczesniej o: ""a swoja droga ciekawi mnie kto ten konkur przeprowadzil? nie wiem pisalo tam,? moze mi umknelo."" czemu mi nie odpowiedziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkidd
>>>>>>>>>bambaramba te wszytskie iplusy, freedomy mają limity musze sie z Toba zgodzic, net bezprzewodowy nadal ma wprowadzone limity na przesyl danych, ale jest to niejako kwestia osobna bo to nie jest net z zadnego rodzaju kabla, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna.w
dzieki wielkie za tak duze zainteresowanie, i pomoc, zaskoczyliscie mnei, myslalam ze internet z telefonii juz nikogo nie interesuje, a tu odwrotnie, wielu mieszka poza miastami i nie maja swiatlowodow czy zasiegu blueconect i jakos radzic sobie musza, a linie tp sa wszedzie, i sa wolen dla innych firm, dialogu netii itp, wiec jest w czym wybierac, takie moje podsumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna.w
a i jeszcze: czytalam ten artykul o konkursie na najtanszy net 1mbps na linii tp, i fajnie ze ktos zrobil takie rozpoznanie, szkoda tylko ze jedynie o tej predkosci, ale i to dobre, mnie w sumie szybsza nie interesuje, nie potrzebuje szybciej, wiec najtaniej wypadl dialog, ma wg was dobre lub bardzo dobre opinie, ja sama sie orientowalam troche i siedzibe maja we wroclawiu, to niedaleko i do tego abonament socjalny za 28zl :) i mi odpowiada, dzieki , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>jarkidd czemu mi nie odpowiedziales? a tak jakoś zgubiłam się wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>jarkidd musze sie z Toba zgodzic, net bezprzewodowy nadal ma wprowadzone limity na przesyl danych, ale jest to niejako kwestia osobna bo to nie jest net z zadnego rodzaju kabla, co nie? przeciez 5gb to tak strasznie mało przy tych wszytskich filmikach, reklamach w sieci czy flashowych gierkach- 5gb nie starcza... no nie z kablem to ma mało wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>martyna.w a i jeszcze: czytalam ten artykul o konkursie na najtanszy net 1mbps na linii tp, i fajnie ze ktos zrobil takie rozpoznanie, szkoda tylko ze jedynie o tej predkosci, ale i to dobre, mnie w sumie szybsza nie interesuje, nie potrzebuje szybciej, wiec najtaniej wypadl dialog, ma wg was dobre lub bardzo dobre opinie, ja sama sie orientowalam troche i siedzibe maja we wroclawiu, to niedaleko i do tego abonament socjalny za 28zl i mi odpowiada, dzieki , pozdrawiam ale to taki test, że kto ma najtaniej czy to jest test w stylu cena/jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×