Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna.w

dialog-dialnet

Polecane posty

Gość martyna w.
>>>>> bambaramba ale to taki test, że kto ma najtaniej czy to jest test w stylu cena/jakość? a przeczytales ten artykul w ogole, czy liczysz ze Ci go opowiem?! przeczytaj sam, poszerzysz swoja wiedze, dlugi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna w.
>>>> bambaramba przeciez 5gb to tak strasznie mało przy tych wszytskich filmikach, reklamach w sieci czy flashowych gierkach- 5gb nie starcza... no nie z kablem to ma mało wspólnego bezprzewodowy net bleeee, w teelfonach z wifi (nokia e51) tez nie dziala jak nalezy, albo nei ma sygnalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>martyna w. bezprzewodowy net bleeee, w teelfonach z wifi (nokia e51) tez nie dziala jak nalezy, albo nei ma sygnalu ja wychodzę z założenia, że nic co za darmo nie jest wystarczająco dobre dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
>>>martyna.w witam, niedlugo konczy mi sie umowa z tpsa na internet jak oceniacie uslugi dialogu w dostawie internetu? po pierwsze gratuluje decyzji. warto rezygnować z tp choćby na 2 lata na czas następnej umowy a potem można do nich wrócić na lepszych warunkach jesli będziesz niezadowolona z nowego operatora. Dialog to jesdna z bardziej zaufanych firma- dostawców internetu na rynku. buduje swoja zaufanie od lat i ma coraz więcej stałych klientow zarówno usług telefonicznych jak i internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
>>>martyna.w cena/jakos/obsluga ?? co do ceny. to możesz mieć internet juz od 10 zl (1mbps) jezeli na firmę a od 20zł za 1mbps dla osób prywatnych także ceny są bardzo niskie a jakość; wielu klientów może potwierdzić, że jest to w wielu miastach polski najlepsza alternatywa tpsa np. w Jeleniej górze dialog ma bardzo rozbudowaną sieć klientów uslug telefonicznych od wielu lat i Ci sami klienci mają też internet z tego operatora. mogę polecić dialog na bazie mojego doświadczenia w tym temacie z punktu widzenia mojej pracy i wieloletniego korzystania z usług internetowych chociaż aktualnie nie mam ani telefonu ani internetu z dialogu z przyczyn czysto technicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
jeszcze dla ścislości do cen, które napisałam nalezy doliczyć cene abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna w.
barakudaaaa co do ceny. to możesz mieć internet juz od 10 zl (1mbps) jezeli na firmę a od 20zł za 1mbps dla osób prywatnych przy czym ceny jakie podales sa cenami na linaich dialogu niestety :( choc dla szczesliwcow co je maja sa jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna w.
>>>>>>mogę polecić dialog na bazie mojego doświadczenia w tym temacie z punktu widzenia mojej pracy i wieloletniego korzystania z usług internetowych chociaż aktualnie nie mam ani telefonu ani internetu z dialogu z przyczyn czysto technicznych to na czym teraz pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
>>>martyna w. przy czym ceny jakie podales sa cenami na linaich dialogu niestety choc dla szczesliwcow co je maja sa jak marzenie e tam marzenie. co do marzeń w telekomunikacji to już wiesz sama gdzie ich szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
>>>martyna w. to na czym teraz pracujesz? a teraz to w całekim innej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna w
>>>>>>>>>barakudaaaa >>>martyna w. to na czym teraz pracujesz? a teraz to w całekim innej branży nie W CZYM ale na czym, w sensie jaki masz net obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>Barakudaaaa >>>martyna w. przy czym ceny jakie podales sa cenami na linaich dialogu niestety choc dla szczesliwcow co je maja sa jak marzenie e tam marzenie. co do marzeń w telekomunikacji to już wiesz sama gdzie ich szukać to TYLKO haslo reklamowe, tam marzen nie spelniaja, taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
ja zamiast spełniania marzen to wolałabym żeby było taniej. zeby caly rok internetu zmieścił się w 760zł a prędkośc byla na tyle dobra bym nie musiala czekac na bufforowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>bambaramba ja wychodzę z założenia, że nic co za darmo nie jest wystarczająco dobre dla każdego rozumiem, że chodzi Ci o taki net np. w galeriach handlowych? bezprzewodowy zadarmo. czasem się przydaje przy kawce albo przed filmem w kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciectata
slyszal ktos zeby w dialogu dawali w weekendy net w predkosci do 12Mb?? w METRO dzis jakis anons byl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciectata
>>>>>vb chwilowo jesli chodzi o oferte dialogu to czekam na ta przeciwstawna do propozycji netii (katalog marzen), wiedza juz co dala konkurencja wiec moga sie lepiej przygotowac, a jest to szczegolna oferta bo przygotowana pod tych wszystkich co jako pierwsi odeszli od tp 2laa temu po uwolnieniu rynku i wprowadzeniu BSA, wiec czekam chyba wlasnie sie doczekalismy kontry na cios konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
to się tyczy tej ich nowej promocji 12mb. poczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
nie weim jak do reszty ale do mnie bardziej przemawia prędkosc 12mb niz spelnianie marzen w ktorych niewiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
jak w boksie ktos się spoźni z kontrą to po nim... a w telekomunikacji...? ale to dobry czas jest na podkupywanie klientów bo jest sporo grupa klientów neti, którzy mają umowy wlasnie do konca lutego- nie wiem skąd to sie wzięlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dwa lata temu tp uwolnilo linie dla BSA, i teraz sie im koncza umowy, krok dialogu jest jak najbardziej podyktowany popytem, 5 z ekonomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
>>>szybkariposta bo dwa lata temu tp uwolnilo linie dla BSA, i teraz sie im koncza umowy, krok dialogu jest jak najbardziej podyktowany popytem, 5 z ekonomi hehe. myślę, że sztab ludzi decydował kiedy wejść z nową promocją. połowa z nich jest po p.r. a połowa po ekonomii- jak w każdej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
>>>szybkariposta http://media2.pl/telekomunikacja/48063-dialo g romocja-na-szybki-internet-do-12-mbs.html#f i na www dialogu, promocja ze znakiem "nieskonczonosic" (odwrócona w poziomie 8 ) jak pięknie wytłumaczyłaś co to nieskonczonosć... ale wlasciwei to co ma nieskonczonosc do tej oferty... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
mysle ze to poprostu gra skojarzen do osemki, czyli do predosci, a jednoczesnie nieskonczonosc jest pozytywnym symbolem jesli chodzi o predkosci czy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
martyna w. barakudaaaa co do ceny. to możesz mieć internet juz od 10 zl (1mbps) jezeli na firmę a od 20zł za 1mbps dla osób prywatnych ja tak mam, 20zl place za net w domu za 1mb :) i do tego jakis abonament i mysle ze taniej niz za sama neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>zuzkaaa mysle ze to poprostu gra skojarzen do osemki, czyli do predosci, a jednoczesnie nieskonczonosc jest pozytywnym symbolem jesli chodzi o predkosci czy transfer no no niezły PR-wiec z Ciebie :) ładnei wytłumaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaramba
>>>zuzkaaa ja tak mam, 20zl place za net w domu za 1mb i do tego jakis abonament i mysle ze taniej niz za sama neo no napewno taniej niż neo, to nietrudne. chociaz tp obiża ceny w wyniku interwencji UKE wszysyc obiżają ceny za połączenia do innych sieci sta nowe promocje w simplusach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×