Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja z krainy TUSK

Foto kalendarz w prezencie swiatecznym

Polecane posty

Wiesz,dobry pomysł.Moja babcia bardzo czesto prosi mnie o zdjęcia moich dzieci a ja wciaz zapominam jej dać.Mozesz dać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam taki kalendarz i czekam na przesyłkę :D Projekt był fajny ale ciekawe jaki będzie w realu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojoojjj ---Zamawiałam u tego samego co Ty :D Rzeczywiście obsługa jest super,teraz czekam na jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to dajcie znać jak wyszło,własnie wybrałam 12 zdjęć moich dzieci i czekam.na wasze opinie aby zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
u tego co ja zamawiałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupe kasy kosztuje. u was w realu nie ma takiej akcji na mikolajki? robia dziecku zdjecie a nastepnego dnia odbiera sie kalendarz. tylko on ma jedno zdjecie ale za to chyba 7 zl kosztuje :D my takie robiliśmy w zeszlym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
kupe kasy kosztuje.?35 zł to kupa kasy????? a co chciałabys dac prezent ktory niz cie nie kosztował?ty tez takie dostajesz ktore sa nic nie warte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
7 zl kupa forsy nie zbankrutowałas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35? ja popatrzylam na ten link za 50. to za 7 zl to bylo dla nas :D taka mila pamiątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
1 zdjecie 7zł a tu 12 zdjec 33 zł (33:12=2,75za sztuke) to raczej to twoje to kupa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferci ja nie dostaje zadnych i zyje :D za to co roku daje ale upominkowe a nie za 50 zl na glowe. niestety nie stac mnie na takie- mam zbyt liczną rodzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
za 50 to masz juz format niemalze plakatu----- 30x40cm takie zdjecie robi wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
t6o jakie im prezenty kupujesz? za 5 zł? co to jest? ktos sie z tego cieszy to taki prezent "na o d p i e r d o l "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
format a4 kosztuje koło 35 a A3 około 50 tam doliczaja przesyłke przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
Ty mamani to masz pomysły wiesz Juz cie miałam okazje czytac i twoj swiatopoglad mnie zastanawia delikatnie mowiac skoro cie na nic na stac to czemu masz dwoje az dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferci a co mozna dzis kupic za 5 zl? poprostu staram sie wszystkim cos kupic cos co by bylo uzytecznego przydalo sie bylo w miare tanie. jak mam kupowac prezenty dla 30 osób to uwierz mi ze nie stac mnie po 50 zl dla kazdego a prezenty dostajemy w wigilie wszyscy razem wiec glupio by wyszlo jakby jedni dostali cos za 50 zl a inni paczke czekoladek. staram sie w tej samej cenie do 30 zl no nie wazne to juz zejscie z tematu jest. moze u was inne tradycje wkoncu kazdy inaczej to wszystko obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
Zreszta sprawa kalendarza u ciebie jest niemozliwa masz tak kiespki aparat ze wyszłoby z tego chała po powiekszeniu do formatu A3 Dostałas aparat w formie taniego prezentu na swieta?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferci nie. kupilam sobie w sklepie wszystko za 4 zl. widze ze pieniadze są dla ciebie priorytetem w życiu. jak cie stac to podaruj swoim rodzicom nawet fototapete zewnętrzną z fotką swojego maluszka ja ci nie bronie ani cie nie obrażam. każdy ru ma inne potrzeby. napisalam ze dla mnie 50 zl na osobe to dużo, moze dla kogos tez to jest duzo wiec podalam tansze rozwiazanie a ty sie na mnie rzucilas. pozdrawiam i zycze udanych swiat- niezpaomnij ze procz pieniedzy w swieta wazne jest coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercii
to ty zaczełas wyliczac złotówki :50 [zgłoś do usunięcia] MaMani kupe kasy kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×