Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja z krainy TUSK

Foto kalendarz w prezencie swiatecznym

Polecane posty

Gość mizzeria
MaMani- nie strzep sobie jezyka w dyskusji z takimi. Niektorym sie w glowie nie miesci, ze jednych stac na tyle innych na tyle, a jeszcze innych na nic :o. A w temacie- my zamawiamy tez takie dla dziadkow, uwazam, ze fajny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ferci
kobieto co sie tak rzuciłas??? kazdy wyraza swoja opinie a ty od razu obrazasz...a kalendarzy sa rozne wersje wiec kazdy moze dobrac cos według swego gustu a takze mozliwosci finansowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciszaaaa. A było tak miło.... W tamtym tygodniu widziałam kalendarz bez przesyłki za 98zł!!!! .Format A3 + 6 fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie liczy się pamięć a nie wartość danego prezentu. Pamiętacie jak kiedyś cieszyliśmy się z lizaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjj
jeju ale się przegadujecie dobrej jakośći kalendarz a4 można kupić już za 20 - 25zł - linki podałam wcześniej (plus przesyłka ale jak się pozbiera "zamówienia" od kilku osób to się cena rozkłada) a co do kalendarza za 7zł.. to kuknijcie na allegro - kalendarze z 1 fotką za już za niecałe 2zł nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ferci
dokladnie za dwa zlote i mozna zamowic wiecej inp. dac dodatkow do prezentu dla dziadkow,chrzestnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie liczy sie gest, pamiec a nie to ile sie wydalo na prezent. Ja taki kalendarz tez kupie dla mamy i tesciowej, tylko kupie sam pusty kalendarz a fotki sobie wydrukuje u sprawdzonego fotografa. Pewnie wyjdzie drozej, ale chce miec dobre jakosciowo zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki kalendarz zamawiam dla rodzicow,jednych i drugich oraz dla chrzesnej synka. a dla dwoch 14-o letnich dziewczyn kubki ze zdjeciem,ktore pokazuja sie po wlaniu goracej wody. swietna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za link,zamówiłam dwa rano i juz mi odesłali projekt.Naprawdę expressowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jackpot
a który wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wczoraj kalendarz ! - U tego sprzedawcy http://allegro.pl/item480652725_foto_kalenda rz_kalendarz_13xa4_z_twoimi_zdjeciami.html A więc jestem bardzo zadowolona z miłej i szybki obsługi przez sprzedającego.Jeśli chodzi o sam kalendarz to papier dobrej jakości.Jestem zadowolona ale jest małe ALE! Otóż są 3 -4 fotki jak dla mnie za ciemne.Mogli by przecież rozjaśnić ....Dodam jeszcze w projekcie tego nie było widać oraz foty które im dostarczałam to wywoływałam u fotografa i wszystko było bez zarzutu.Dlatego trochę mnie to wkurzyło :) .Ale jeśli chodzi o całość to ok. zamówiłam jeszcze jeden kalendarz (tak w ramie sprawdzenia) ale u innego sprzedawcy.Z przesyłką wynosi mnie 17 zł! t+12 fotek. Zobaczymy jaki będzie :) http://allegro.pl/item494734479_foto_kalendarz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zita91
Jeśli szukacie niedrogich i ładnie wykonanych kalendarzy to sprawdźcie http://www.e-freaky.pl/ Ja u nich zamawiałem na ten rok i jestem zadowolony. Co prawda największy format mają A4 ale do tego rozmiaru mają naprawdę ciekawe. Ja zamówiłem A6 biurkowe, miają 14 stron i na każdej stronie można wstawić swoje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość overover
super pomysł. też taki zrobiłam mojej przyjaciółce z okazji urodzin. Na każdy miesiąc inne zdjęcie, odpowiednie do pory roku. Strasznie się ucieszyłam. Dla zainteresowanych: korzystałam z usług firmy Basco, www.kalendarze.net.pl Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jeszcze maja taka opcje kalendarzowa w Rossmanie, ale pamietam, ze kilka lat temu wlasnie tam zamawialam i byly bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfin00
Takie kalendarze to świetny pomysl :) w tamtym roku zamawiałem dla dziewczyny :D kosztował mnie tylko 20zł, wplaciłem kasę na konto i kalendarz doszedł w ciągu 2 dni. http://www.pixbook.pl/fotokalendarz A dziewczyna była mega szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka14
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Miesiac temu szukalam kalendarza na allegro - niestety nie był to dobry pomysł, czekałąm na niego ok. 20 dni, a obiecywali ze go dostane w przeciagu 5 dni. Niestety, prezent dla kolezanki nie wypalil, bo przyszedl spozniony. Teraz nie chcialam popelnic tego samego bledu, dlatego wczesniej zamowilam ze strony, ktora podana jest wyzej (pixbook.pl) i naprawde goraco polecam ! kupowalam w ciemno, troche ryzykujac, ale nie zaluje! przesylka w ciagu 4 dni, jakość zdjęć bardzo dobra ;) mysle, ze prezent sie spodoba ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widze ze nie tylko ja wpadlem na pomysl zakupu kalendarza ze zdjeciami;) moja dziewczyna "delikatnie" sugerowala mi ze wszystkie prezenty, ktore jej kupuje nie sa w ogole pomyslowe, wiec pierwsze co zrobilem to szukalem na forum pomyslow... i znalazlem. natknalem sie na www.pixbook.pl/fotokalendarz , na poczatku mialem obiekcje czy za taka cene dostane dobry produkt, ale zaryzykowalem. Przyszedl mi kilka dni temu i nie zaluje. To, ze kwota 20 zl ( w porownaniu do sklepow, w ktorych sa za 50 zl) to nie znaczy ze jest gorszej jakosci. Naprawde super prezent, nie moge sie doczekac jej miny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan3
a czy oprocz tych 20 zl sa jeszcze dodatkowe oplaty, np. za jakosc papieru, zdjec? bo cos za tanio mi sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagajacy32
za jakosc zdjec, papier, ogolnie za calosc placisz razem 20 zl. Wiem, ze cena moze wydawac sie podchwytliwa, ale naprawde warto. Zreszta, sprawdz sobie na stronie pixbook.pl i zobaczysz cala oferte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan3
ok, dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku zamawiałam właśnie z Pixbook i mogę potwierdzić, że ich kalendarze są super. Teraz jeszcze widzę, że w tym roku mają kalendarz A3 projektowany on-line w bardzo atrakcyjnej cenie 20 zł/szt. Chyba też się skuszę :) A co! Jak szaleć to szaleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwyneth23
ja z siostrą zamówiłam dla rodziców na fotobistro . już tam kiedyś zamawiamy kubki, więc wiemy że to pewna firma, także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co rok korzystam z usług studia: http://foto-kalendarz.pl/ . Miło mieć na ścianie kalendarz ze zdjęciami rodziny. Robimy sporo zdjęć więc jest z czego wybierać. Na każdy miesiąc mamy zdjęcie z poprzedniego roku. Milo sobie powspominać i przypomnieć gdzie się było rok temu. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaoranżada
Wiecie co, ja bym jednak uważała z tymi fotokalendarzami, zwłaszcza, jeśli umieszczacie tam cudze zdjęcia. Wiele osób ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu i taki prezent może sprawić im przykrość, bo nie lubią się oglądać. Dlatego zdecydowanie lepszą opcją są praktyczne kalendarze - plannery, takie jak tu - http://www.diary.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się :) ostatnio robiłam fotokalendarz na prezent ślubny z foto-kalendarz.pl i muszę przyznać, że wyróżniał się od tych "za grosze" a Allegro. Prezentował się doskonale, profesjonalna obsługa sklepu i wysoka jakość! Mają bardzo bogatą ofertę więc warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×