Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joannna

Jak przygotować na prawdę udane wesele?

Polecane posty

"To współczuję towarzystwa, skoro aż tak Ci polskiego języka brakuje." - dziekuje, twoja troska jest zbedna :) "...Ja tam jestem trochę ostrożniejsza i jak ktoś napisze parę zdań , to nie mam wrażenia, że wiem o nim absolutnie wszystko" - czyzby? ;) ""dostajesz tylko to, co dajesz"- nie pochlebiaj sobie" - ty mi pochlebiasz :) ja sobie nie musze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolanka
Moje współczucie nie wynika z troski. Tak, na pewno tak. ""dostajesz tylko to, co dajesz"- nie pochlebiaj sobie" - ty mi pochlebiasz ja sobie nie musze " - chyba to sprzeczne z "dostajesz tylko to, co dajesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolanka
zresztą co ja będę dłużej pisać, 'nie kumam' - to mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolanka
"Czyli chłopak ma dostać Zolanka, aleś ty duuuurna." Wręcz przeciwnie, bo gdyby miał dostać to sam musiałby dać, a nie daje nic, bo nic nie otrzymał, bo ja jestem za głupia, żeby cokolwiek dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli chłopak ma dostać
Co racja, to racja :D Nawet nie rozumiesz tego, co ci nie kumam napisał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupka663
Dziewczyny, nie kłóćcie się, bo to nie ma sensu. Lepiej napiszcie mi czy warto zainteresować się tą książką. Jak czytam jej spis treści to wygląda na prawdę imponująco. Znalazłam tą książkę również przez przypadek na innej stronie i przypomniałam sobie, że tutaj o niej pisałyście: http://www.twoja-ksiazka.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolanka
to mnie oświeć, napisz co autor miał na myśli pewnie napiszesz, że szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupka663
W końcu się uspokoiłyście;) Brawo dziewczyny. A do mnie przed chwilą zapukał listonosz i przyniósł wspomnianą w temacie książkę. Czas się zabrać za lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupka663
Tak na prawdę to nie da się wszystkich uszczęśliwić. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Zawsze komuś coś nie będzie pasowało. Ważne, żeby pamiętać, że to Twój wyjątkowy dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatki i dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrestka
wiecie, co... poczytałam trochę tych "porad"... ale, kurcze ludzie to jest jakaś katastrofa! i nie chodzi mi o pomysły ale o sposób w jaki do siebie "piszecie". to ma być forum z poradami i dyskusją- a wygląda na to , że osoba która go zaczęła musi walczyć z otoczeniem o przetrwanie. Wszyscy na nią skoczyli, a to przecież jej pomysły i jej wesele. nie podoba się, ok! napisz, że ty tak nie zrobisz a nie , że ktoś jest dziwny albo, że to wiejskie klimaty. ( swoją drogą, to właśnie wiejskie wesela cieszą się ostatnio dużą popularnością - mi osobiście średnio odpowiadają, ale jeśli ktoś chce, to czemu nie!) LUDZIE TROCHĘ WIĘCEJ ŻYCZLIWOŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akapella
Moim zdaniem podstawą jest dobra sala plus restauracja - czyli miejsce i jedzenie, co zazwyczaj dostajemy w pakiecie. Dobrze się zastanów zanim coś wybierzesz. Bardzo pięknie jest w http://palacdomaniowski.pl/ nad Zalewem Domaniowskim, wszelkie zameczyki i pałacyki są zawsze bardzo udanym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może hotel Groman pod Warszawą? Ich największa sala może pomieścić 300 osób a ceny są nawet atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Urszula
Naprawdę udane wesele nie może być zapięte na ostatni guzik. Wówczas nawet wystrzał balonu może rozwalić całą zabawę. Trochę samokrytyki i odrobinę luźnego podejścia do imprezy weselne[ale nie sakramentu małżeństwa]j to może być naprawdę sukces. Uczestniczyłam w kilkudziesięciu ślubach, niestety coraz większy blichtr i coraz gorsza zabawa. Mam wrażenie, że goście są tylko tłem do dekoracji sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postawą udanego wesela jest dobre, pasujace do siebie towarzystwo. A to juz zalezy o panstwa mlodych,zaden poradnik tego nie zapewni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie się zgadzam! Jak są fajni ludzie, którzy potrafią się razem bawić, to zawsze wesele będzie udane. No i zespół musi być dobry. Warto przemysleć wybó, albo skorzytać z ofert agnecji asrtystycznej (np. http://www.artmargot.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×