Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość poleczkaaaa
niclas Ty ciągle z tymi naukowym umoralnianiem.lekarz też facet zauroczyć się można. Czy z tej strony podchodzi czy z innej prawie jednakowo działa. Podoba się dziewczynom niech piszą takie ich prawo. Mi też w głowie zawrócił co prawda nie gin, ale też serce mocniej zabiło- ot takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletnie nie zgadzam się z takim stawianiem sprawy, że ginekolog, którym się kobieta zauroczyła, to facet jak każdy inny. Mnie, chociaż jestem żonaty, też się zdarzyło nieraz zauroczyć innymi kobietami, ale mimo to nie miałem styczności z ich narządami intymnymi, ani one z moimi. Bo gdybym chciał mieć takie kontakty, to musiałbym przyznać, że zdradzam. Jeżeli obiektem zainteresowania kobiety jest ginekolog, to wtedy ta granica się zaciera, no bo wiadomo, na czym plega badanie. Tu jest właśnie kość niezgody. Ja nie suponuję, że wam badanie ginekologiczne sprawia przyjemność erotyczną, że doznajcie orgazmów na fotelu itp. Faktem jest natomiast, że ów facet gin, dotykając, dosłownie i w przenośni, waszej sfery intymnej zyskuje łatwiejszy dostęp do waszego umysłu, a u niektórych z was również do serca. Wy same być może tracicie czujność, bo przecież on zna was od strony szczegółów anatomicznych, jak i problemów intymnych, więc niejako usuwacie w sobie jakąś zaporę, którą stawiałabyście większości innych bajerantów. Z punktu widzenia partnera takiej kobiety "zainteresowanej" ginekologiem (nawet jeśli ona wie, że nic z tego nie będzie) znaczy to tyle, że potrzebuje ona dwóch panów od spraw intymnych: męża i ginekologa. Problem w tym, że tego nie da się pogodzić z uczuciem, bo miłość to wyłączność. Zastanówcie się dobrze, czy przez te mrzonki o nieosiągalnym ginie nie tracicie czegoś z relanego życia. Nie chodzi nawet o to, że mąż się domyśli, ale o to, że nie koncentrujecie się wystrczająco na uczuciu do niego, albo nie walczycie o nie, jeśli jest kryzys czy rutyna. Takie rozproszenie w uczuciach to fałszywa nuta, która i tak da o sobie znać w związku. Warto zdać sobie z tego sprawę zawczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
niclas, 1. Ja ni pisałam jakiej specjalności jest lekarz- więc chyba wrzucasz nas do jednego worka... 2. Jesli chodzi o ginów, to ja szczerze wątpię w to, że ich rajcują te, za przeproszeniem ci..ki. Jak tak codziennie przebada 50 kobiet, to wątpię w to, że angazuje się w te badania. Dlatego uważam,że jeśli zwraca uwagę na jakąs kobietę to widzi w niej coś innego niz c..kę. Nie przesadzajmy z tym "dotykaniem genitaliów" to częśc ciała jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiukjhgfyuiol
też los dał mi szczescie wielkiej M" z niebywałym lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
ale zakończyło się szczęśliwie? tzn. byliście oboje w to zaangażowani, umówiliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała weekendowa
Nie przesadzajmy z tym "dotykaniem genitaliów" to częśc ciała jak każda inna. i podczas przywitania sie ze znajomym mezczyzna nie ma uscisku dloni a uscisk genitaliow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
:D napisałam skrótowo. Chodziło mi o to, że to chora część ciała jak inna chora dotykana przez lekarza. Jesli idę do lekarza się przebadać i z jakąś chorobą, to nie czuję bluesa, gdy on mnie bada. I wydaje mi się, że lekarz ma podobne odczucia. W końcu może mu się opatrzyć. Ile można zaglądać babom między nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
Ile można zaglądać babom między nogi i czerpać z tego przyjemność lub podnietę? Może na początku kariery czasem. Ale bez przesady, po 20 latach to nawet męzowi się nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
np. w Afryce, w róznych plemionach, kobiety chodzą z odkrytymi piersiami i nikt się na nie nie rzuca. To częśc ciała służąca wykarmieniu dzieci. U nas piersi są wstydliwą częścią ciała, sprowadzoną do wabiku seksualnego. Ale, gdyby u nas konbiety chodziły z odkrytymi piersiami, byłoby to normalne i aseksualne. Dla lekarza, który przyjmuje dziennie 50 kobiet, wagina jest aseksualną częścią ciała. Dlatego jestem skłonna uwerzyć w to, że poczuł po prostu miętę do kobiety. Może jej spojrzenie, dłonie, włosy, poczucie humoru i charakter tak go zauroczyło, ale nie ci..ka! Nie uwirzę w to nigdy, bo wiem jak wygląda badanie ginekologiczne. Jet to aseksualna czynność techniczna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiukjhgfyuiol
lepszy byłby juz " sądowy " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiukjhgfyuiol
alez oczywiście ze nie .To jego narzędzie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornflower34
do espaniolka Ty na pewno jesteś....pacjentką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
do cornflower34, a dlaczego masz wątpliwości? Możesz rozwinąć pytanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornflower34
pacjentka moze i jestes.....szpitala psychiatrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornflower34
Zaznaczam, że to wcześniej to nie ja napisałam, ktoś się podszył. Odnośnie mojego pytania- odnoszę wrażenie, że....to pisze mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
do cornflower34, :D hehe, nie. Ale czasem faceci mi mówią, że jest w moim charakterze męski pierwiastek :) także zaliczyłaś strzał w 10 :D Ja jestem pacjentką i ostatnio miałam kilka małych incydentów z pewnym lekarzem, stąd moja obecnośc na tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahasdcvcb
oj dziecko idz sie lecz , a przy okazji pomarz o lekarzu bo jestes głupia jak but pisząc takie bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
nie chcę tu podawać specjalizacji tego lek., bo dla mnie to nieważne. On zachował się wobec mnie jak facet, a nie lekarz. nie potraktował mnie jak pacjentkę, tylko jak kobietę. I dlatego ja zauważyłam w nim faceta. Ale póki co, na szczęście nie zakochałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia
Ludzie różnią sie między sobą, lekarze i pacjenci nie można wszystkich ujednolicać, mi badanie ginekologiczne sprawia przyjemność, wszystko zależy od tego czy lekarz jest delikatny czy nie.Mój jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
mój też bada bardzo delikatnie w ogóle to bardzo delikatny i miły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz sensuuu
jak może badanie gin sprawiać przyjemność ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfplmbgt bioooooo
mnie też ten temat dotyczy. wspólczuję wam szczerze,bo to nie ma szans od początku...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjk niuo
hop hop,jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym sądzisz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolka
no dalej laski - jak tam Wasze sprawy się maja? piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niclas i znowu musze powiedzieć Ci, ze masz trochę racji. Facet może czuć się zazdrosny o swoją kobietę. Czasem myślę sobie, ze to uroczenie się jest bardzo głupie. Obecnie jak piszesz człowiek traci cos ze swojego życia. Tym bardziej jak ma już pełną rodzinę. Sadze , ze jest w tym sporo racji. Nie każdy jest w stanie zrozumieć, ze naiwne uczucie do lekarza zabiera czas i energie faktycznie potrzebną do budowania związku oraz rodziny. Czemu takie wnioski. Bo własne doświadczenia mnie tego nauczyły i moje dziecko tez. Im bardziej to sobie uświadamiam tym mocniej zdałam sobie sprawę co jest najważniejsze w życiu. Liczy się rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczkaa ja rozumiem dziewczyny, ale wiem jak to jest. O rodzinę trzeba walczyć cały czas. Espaniolka uwazam, ze ginowie mają dosyć oglądania kobiet. Zbyt duża rutyna i jak to się mówi profesjonalizm u nich się budzi. Mówi się , ze lekarz tez człowiek, ale nawet jeśli tak jest pozostaje jeszcze rozum. Możliwe, ze im podoba się jakaś kobieta i dają jej to odczuć. Ale jak kobieta ma swoje poukładane życie, nie powinna się angażować. Zbyt duże byłoby ryzyko dla niej. Nie krytykuje tu Ciebie ale uważam , ze o rodzinę tez dbać jak najcenniejszy na świecie skarb. Średnia , Maja mój tez jest delikatny, ale to nie znaczy, ze mam zaraz z nim flirtować. Jakoś ostatnio nie chciałabym wejść w takie relacje. Nie wiem może tak jest, ze bardzo zależy mi na rodzinie, stąd takie podejście. Rodzina jest dla mnie najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo hallo zaraz
przeeciez to bez sensu kobiety dajcie sobie spokoj z tymi lekarzami,wszyscy to babiarze i wala w rogi zony i kobiety nie sa wierni nie lekarze tez jak sa ladni baby na nich leca a imj sie poprzewracalo w glowach od powodzenia juz i dobrobytu nie macie szans lepiej poszukajcie sobie jakiegos kochanka nie lekarza na boku i przestancie o nich dumac bo szkoda waszego czasu i myslenia o nich to sie nigdy nie speln i i nie da wam niczego tylko rozczarowania beda z tego,tyle tu pisze pacjentek a zadna jeszce nie pisala szczesliwa ktorej cos z lekarzem wyszlo i tak juz zostanie w y wzdychacie a oni maja was sorry gdzies obudzcie sie wreszcie naiwne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanasta
podalas nieaktywny link espaniolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×