Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Pafka zgodzę się z Toba. W grudniu byłam ostatni raz u mojego, zanim poszłam miałam kilka mscy przerwę, jak poszlam to się rzucił na mnie w sensie przytulił, mało tego dał buziaka :D ja tak jak weszłam tak stalam bo mnie zatkało, mimo że przy moim czuje się luzacko nic nie skrepowana to czasem potrafi mnie zatkać :P teraz znowu będę miała 4-5 mscy przerwy i jestem ciekawa jak będzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka
Jednak dranie z tych ginekologów, nakręcą kobietom w głowach a później odtrącają , Wy też tak róbcie to pewnie jest sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Klaudia to masz szczęście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy można nazwać szczęściem zauroczenie się innym facetem,będąc w związku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafka z tym nie chodzeniem przez kilka miesiecy faktycznie cos w tym jest. ja do mojego dreptam co 2,5 miesiaca. Efekt pokazania sie jest piorunujacy. On niedosc ze pamieta to jak widzi mnie, odrazu wie kto to. Nie musze nic mowic. Pamiec ma niezawodna. Klaudia, ewelinka, bierka z tymi telefonami u mnie zazwyczaj ja dzwonie do Niego. czesto tez mi nie odbiera. Nie zawsze udaje mi sie z Nim pogadac. Najczesciej w sprawach sluzbowych. Prywatnie malutko z Nim gadam przez tela. A jaki milusi jest dla mnie. :). Nie mam jakos dziewczyny zalu do Niego. Zazwyczaj ja do Niego dzwonie. On raz do mnie, ale jak tel mi cos wylaczyl. To wtedy oddzwonil. Obecnie nie dzownilam juz ponad miesiac i dobrze mi z tym. Co do gadania. On podobnie jak u bierki. Potrafi zartowac, a czasem potrafi mi dowalic. W sumie nie mam zalu do Niego. Duzo rozmawiamy o wspolnych rzeczach, ktorea nas lacza ale w gab. MatiLOdz zna doskonale twoje uczucia. sama czuje sie podobnie. Tez moj podoba mi sie. Jest niesamowity. Moje relacje z NIm zmienily sie. On pamieta mnie bardzo dobrze. Coz moge poczac. W dodatku moj znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś no a gdyby tak doktorek zaproponował Ci wyjście na kawę, czyli poza gabient gdzieś to byś sie zgodziła? Kaludia, jeszcze tej piosenki chyba nigdzie nie slyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Mój gin na pokaz żartuje ale poza gabinetem jest zamknięty w sobie , nie wiem czy miałabym o czym z nim rozmawiać przy kawie, czy dobrze bym się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
mam takie mysli coraz częściej czy znalazłabym z nim wspólny język, chyba się odkochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Mój to lubi spokój, najlepiej wypoczywa na łonie przyrody, też jest spokojny i raczej zamknięty w sobie, a w gabinecie musi zagadywać, żeby dziewczyny troche ośmielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mój bardzo dużo podróżuje, później mi opowiada :) ale lekarze mają kasę to mogą sobie pozwoilić. Co do rozmów, mój niczego nie udaje, czasem ma focha ogólnie i wtedy go lepiej nie drażnic, ale on nie do wszystkich taki miły i fajny jest, nieraz spotkałam się z opinią, że może dobry to on jest ale humor to ma straszny, no ale jak przychdzą do niego i chcą o głupotach gadać a on nie to później je zbywa w jakiś tam sposób, on lubi jak przychodzi do niego babka i konkretnie o jakims tam schorzeniu rozmawia. No ale wiadomo różni są ludzie i sytuacje. Ja tam się cieszę jaki jest do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Bierka a Twój jest wolnego stanu? Jak opowiada Tobie o podróżach to lubi prywatę w wizytę wstawić, mój raczej na wizycie nie opowiada o sobie, a jak jesteśmy poza gabinetem to jest milczący raczej słucha co ja mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja moj do mnie jest bardzo otwarty, kiedyś na to naprawdę uwagi nie zwracałam tylko traktowałam go jak normalnego lekarza, wszystko się zmieniło po tym jak było wiadomo do czego ewentualnie miałoby dojść :P To nie jest tak że on tak sam od siebie o wszystkim gada, znaczy na pewno nie o wszystkim bo ja tyle w gabinecie nie siedze, ale on zawsze pyta co u mnie a ja pozniej co u niego czy gdzies na urlop jedzie itp. rozne tematy nawet o seksie juz przerabialismy temat :P Ma żonę, ale też myślę że on lubi ladne kobiety no jak każdy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Mój jest skryty, ale trochę od niego wyciągnęłam, wraca czasem do mnie to co mi powiedział o żonie i dzieciach ale recepcjonistce za każdym razem mówi,że się śpieszy na kolację do rodziny, chcę zacząć wszystko od nowa wymazać grubą krechą, to co powiedział ale mam zadrę.Nie zważał co ja myślę tylko był szczery do bólu z tą żoną.Po tym wydarzeniu już relacje były ok ale wiesz Bierka, żebym nie przedobrzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Muszę się pilnować bo jak zacznę sie narzucać to może mi coś nieprzyjemnego powiedzieć lub zbyć a tego nie chciałabym przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Maju ja już pisaałam tobie, żebyś tego tak nie rozpamiętywała to był po prostu gorszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to powiedz o czy rozmawiacie jak on do Ciebie dzwoni? Bo dla mnie to troche nie jasne jeśli chodzi o Twojego doktorka, ja z moim bdb żyje ale ani ja ani on nie dzwoni, a Twój mowisz mowil super o rodzinie i w ogóle. Mój mi nigdy nie powiedział że jedzie do żony, o swoim nastoletnim synu mówił ale też mało, a z żoną hmm chyba ma jakieś luźne relacje tak to odbieram, skoro wyczuwam że lubi kobiety. Ale ona też lekarka więc może też podrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rzeczywiście miał gorszy dzień jak pisze Ewelinka, a może chciał sprawdzić Twoją reakcje? kto wie co im w głowie siedzi. Gdybym była wolna też bym inaczej na to spojrzała, ale mój doktorek dużo wie o mnie mężu itp, mielismy kryzys jakiś czas temu to doktorek pocieszal. Nie mam z kim porozmawiac a on był wtedy pod ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Bierka jak on do mnie dzwoni to raczej zawsze w sprawach medycznych a to że ma mój wynik albo że sie umówiliśmy a on zapomniał zapisać gdzie itp historie a ja o różne rzeczy dzwonię najróżniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, myślę że powinnaś na jakiś czas odpuścić z tymi telefonami, daj sobie czasu a później idź na wizytę i zobacz czy coś Ci powie w stylu "o jak dawno do mnie nie dzwoniłas" ja bym tak pewnie zrobila, ale mi na chwile obecna nie zalezy na kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
tego feralnego dnia nie dotrzymałam słowa i nie liczył się ze mną co prawda razem wracaliśmy ale unosiła sie siekiera w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
tak chcę zrobić , zobaczymy nigdy nie mogłam wytrzymać dłużej jak miesiąc zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki żebyś wytrzymała dłużej :) bo ja tam wychodze z założenia że facet o kobietę powinien zabiegać a nie na odwrót, jestem po prostu starej daty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrtyty.
idz kurwa ciasta piec albo cipe umyc jesli takie masz parcie na biale faruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasta już mam upieczone wiec nie trafione :D odświeżona też jestem więc znowu nie trafione :D mało tego w bia lym fartuszku specjalnie dla meza :D coś jeszcze? wiec jak widac ja wiem lepiej co mam robic a co nie mam i to tobie NIC DO TEGO. skoro tak ci przeszkdza ze tu weszłam i pisze to moze ty idz sie zajmij swoim facetem i upiecz mu ciasta. ale zaraz zaraz czy ty potrafisz? :D bo tylko bluzganie po innych wychodzi ci najlepiej, a w zyciu to same zakalce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Cześć pozdrawiam Życie jest straszne dzisiaj byłam u neurologa i nie wierzyłam własnym uszom powiedział, że oszalał na moim punkcie Ja kocham szaleję za gin. a za mną szaleje neurolog to nie może być normalny świat zwariuję. Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×