Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

senioritka a ojciec dziecka nie jest z Tobą? Moi rodzice mieszkają na Menidi więc nieraz jestem w Atenach:)Ale częściej to Oni nas odwiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko bede się wybierać w te strony to Ci napiszę i może nam się uda spotkać. A jakiej narodowości jest Twój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie:D I jak Ci sie żyje z Grekiem.Jesteście po slubie? Mieszkasz w polskiej dzielnicy więc masz pewnie duzy kontakt z polakami.Bo ja to tutaj w ogóle.Ale nie martwi mnie to bo tak jak sama pisalaś, polki są falszywe!Zwłaszcza na obczyznie.Wiem coś o tym bo chodziłam do szkoły polskiej... .Zazdrościły mi faceta i głupoty wygadywaly na mój temat.No ale nie wszyskie.Były też w porządku dziewczyny. A powiedz mi w którym tygodniu ciąży jesteś?Planowana czy wpadka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge patrzec na polakow tutaj naprawde,az mi wstyd za nich!Jestem w 7 tygodniu,planowana byla ale jeszcze nie teraz tak po wakacjach myslelismy no ale stalo sie;)Dobrze mi sie zyje z nim,to jednak nie polak.Roznica jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:03 [zgłoś do usunięcia]bierka. a piernicz sobie też mi to leci " - Dziewczyno , właśnie potwierdziłaś to o czym mówiłam i to o czym myślałam :D Mało tego !! dałam do poczytania ten wątek kolegom -lekarzom i niestety ale jednogłośnie stwierdzili , że maskotką byłabyś świetną , więcej niczym :D tak , nie NIKIM ale NICZYM :D ( a teraz pluj swoim jadem w moją stronę) Belluś , to jest tak do końca , że kochają kasę :) są ludzie i ludziska . Jeśli chodzi o to ",ze lekl tak robia by miec pacjenta ," , to naprawdę musiałby być kretyn , odważny i głupi kretyn . Nikt myślący takiej praktyki nie stosuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........a jeśli.............
Imperia, ok rozumiem Cię, ale.... no właśnie to po co lek. prawią komplementy pacjentką? Jeśli przyjmuje na NFZ to nie musi aż tak w tyłek włazić i tak ma obłożenie. Ale po co gada , bla , bla , bla, jak ładnie wyglądfasz, jaą masz ładną bieliznę itp??? Po Co kochana??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........a jeśli.............
*pacjentkom miało być sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... a jeśli.... - proste pytanie, prosta odpowiedź - Bo to są mężczyźni :) Równie dobrze można zadać pytanie typu "Dlaczego kobiety tak to odbierają ?" - Bo to są właśnie kobiety i nadinterpretacja wpisana jest w ich naturę :) Pomyśl sama , czy Twój kolega , sąsiad , znajomy , nie prawi komplementów kobiecie ? I czy odbierasz je tak samo jak od faceta w kitlu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli.........
Jeśli prawi i ma ten sam błysk w oku co lek. to odbieram tak samo. Traktuję lekarzy jak normalnych facetów. Nie oceniam ich przez pryzmat kitla. Tylko zawsze wydawało mi się, że lekarzom nie wypada podrywać. Równie dobrze mogłabym zadać pytanie i nie pisać, że to lekarz mówił tylko zwykły pan X. Po co gadać takie rzeczy skoro nic z tego nigdy nie będzie? On żonaty, ja mężatka, więc po co ta gra? Po co gadanie "w końcu jesteś", "ładnie wyglądasz" itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia to ciekawe co piszesz tylko, że ja wyczytałam na jednym wątku o lekarzach jak piszesz z dziewczynami, że również jesteś zauroczona facetami w kitlach...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Despiono wiem o którym topicku mówisz i wiem też o którym wpisie mowa :D A jakbyś tak bardziej się wczytała , to byś wyłapała moją ironię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........a jeśli............
Imperia, a możesz ustosunkować się do mojego posta plissss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Imperia to dlaczego przeszkadza Tobie, że my cieszymy sie z naszych kontaktów z lekarzami, niestety większość ludzi nie lubi chodzić do lekarzy a my mamy cos dla ducha i dla ciała, dlatego dzielimy sie tym, mój jest żonaty i nigdy nie przyszło mi na myśl rozbijać jego małżeństwa, po prostu dobrze czujemy sie w swoim towarzystwie, wiem to po nastroju doktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boszeeeeeeee co ja pacze
na miejscu tych waszych lekarzy bym zrobiła jedno dała namiar na dobrego psychiatre , skoro do tej pory wam nie dali to chyba aż tak bardzo was nie lubią skoro nie chą żebyście były zdrowe !!!! WEZCIE COŚ NA WSTRZYMANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałykam się Toba ma luba.
tak dalej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boszeeeeeeee co ja pacze
DO CZEGO PAN JE ZACHĘCA ??????? DO KOMPROMITACJI PRZED TYMI LUDZMI , DO ŻYCIA ILUZJĄ ZE JA SPOJRZAŁ TO ZNACZY ZE SIE ZAKOCHAŁ ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Do bosze co ja pacze idź do psychiatry albo nie czytaj skoro tak cię to złości a my nie damy na wstrzymanie i dalej będziemy wkurzać takich ludzi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........a jeśli.............
do -- nałykam się Toba ma luba. tak dalej kobiety ale o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miejscu tych waszych lekarzy bym zrobiła jedno dała namiar na dobrego psychiatre(....)WEZCIE COŚ NA WSTRZYMANIE " A może Ty weź na wstrzymanie? Dziewczyny nie piszą tu by wysłuchiwać krytyki osoby, która przeczytała pewnie z 3 posty z całego tematu więc - chillout, please! "Aghai mysle ,ze za duzo myslisz o zrziboeniu maluszka. Powiedz sobie wpadne a na pewno tak bedzie. Wiecej luzu" Wiem, wiem dlatego nie skupiamy się teraz na myśleniu o tym ale na samym 'robieniu' :P Jak tam dziewczyny u Was? Ja zakończyłam oficjalnie pracę, zostały tylko papierkowe formalności i będzie czas na zajęcie się sobą ;) Niestety złapałam bakcyla chorobowego i kolejne kilka dni spędzę w domu przykryta kocem. "Adrenalina to swoją drogą " Uważaj, adrenalina uzależnia ;) "Dlatego nie lubie jak ktoś moralizuje, a sam np.jest nie lepszy. Jestem tutaj żeby pogadać, a to co robie to w końcu moje życie i sumienie." A najlepsze jest jeśli ktoś sili się na moralizowanie innych przeczytawszy tytuł tematu i ze 2-3 posty. Każdy ma swoje sumienie i powinien go pilnować, ale taka już mentalność, że ludzie nie widzą swojego bałaganu za to chętnie wytkną palcem czyjąś plamę na koszuli. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem was....
nie rozumiem co w tym takiego, ze ktos sie zauroczy swoim lekarzem? co w tym takiego do docinek, i glupich tekstow. tak jak jest wiele kobiet zauroczonych w lekarzach, tak tez jest wiele zauroczonych w nauczycielach, szefach, wykladowcach, kierowcach autobusu, instruktorach jazdy. i nawet jesli ktoras z osob tutaj piszacych sobie cos nadintepretuje, nawet jesli pomysli "o Boze, podobam mu sie bo sie usmiechnal" to co z tego?!!! jesli to wywola na chwile usmiech na ich twarzy..? a nawet jesli sie wkrecaja, to jest ICH sprawa. mysle ze wiekszosc z Was tez tu wypowiadajych sie tez sie w kogos wkrecila bo "na was spojrzal". nie musial to byc lekarz. mogl to byc kolega ze studiow lub z pracy. ale trzeba komus dociac oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale o co chodzi???" To już pozostanie tajemnicą wyższej świadomości. Może lepiej nie dociekać o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
nie wiem dlaczego komuś to przeszkadza, kilka postów wcześniej też były podobne ostre słowa krytyki, jeżeli jest konstruktywna to bardzo prosze ale jeżeli wmawia sie komuś chorobe psychiczną to wybaczcie ale cos jest nie tak z tą osobą, która z pewnością ma problemy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperia nie chce mi się twoich postów komentować, skoro to że mnie zjechałaś przyniosło ci ulge ok rozumiem to, ale to czy jestem dla kogos nikim czy niczym w tym przypadku moj doktorek mam to w nosie, czy ty tego nie rozumiesz ze nie obchodzi mnie to czy jestem dla niego zabawka odskocznia czy jeszcze nie wiem kim, NIE ROZUMIESZ TEGO ze mnie to NIE obchodzi?! To on jest dla mnie odskocznią i w rozmowie i w ogóle. A to że pokazalas to swoim doktorkom to juz nie powiem ale troche żałosne, masz rzeczywiście się czym chwalić, normalnie zazdroszcze że masz tylu znajomych lekarzy haha :D I powtarzam poraz kolejny jakbym wiązała się z nim zyciowo to raczej logiczne że interesowałoby mnie wszystko na jego temat, wiec wez skoncz pisac glupoty. Akomplementów mi koledzy, sasiedzi NIE prawia bo nigdy do takiej sytuacji nie dopuscilam, doktorek to inna sprawa, i moge byc jego maskotką, misiem, lalunią kim tylko chcesz. To nie jest twoja sprawa, nie ty mnie bedziesz oceniac. I na tym zakoncze rozmowe z toba, gdyz nie da sie z toba normalnie rozmawiac, dobrze ze sa tutaj jeszcze normalne dziewczyny dla ktoeych nie ma znaczenia co i jak robie, albo o kim mysle, jak czesto i dlaczego. Pokazuj to sobie komu chcesz, nie wiesz jak jest naprawde miedzy mna a doktorkiem i sie tego nie dowiesz. Ja poki mam tutaj z kim pisać to będę pisac i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarze :)))
uuupp kobieca słabość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×