Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Aghai dobrze Jej napisalaś ;) A co slychać u Ciebie ? Byłas w Indiach ? K miał 5 dni wolnego i wyplynelismy sobie w rejs na wyspe Kos :) Elenka została z moimi rodzicami . A My moglismy sie troche nacieszyć sobą... A moja Elenka za pare dni kończy 5 m-cy :) Jak chcesz to podaj mi email to Ci wysle zdjecie corci a co do przyjaciółki to ciąży nie usunęła...Miała jakis czas temu komplikacje i od wtedy zaczela sie o maleństwo martwić ! Teraz jest dobrze.... Nie widzialam sie z nia juz 2 tyg bo na urlop pojechala ... A do swojego mężczyzny sie przekonuje ;) A czy razem to dziecko wychowaja to ciezko powiedzieć.... Pozdrawiam Was Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despinko kochana! Mój mail to: equinox_holon@interia.pl oczywiście, że chcę zobaczyć Elenkę ;) "dobrze Jej napisalaś " Domyślam się, że już nie będzie odpowiedzi. Bo jeśli to osoba, która faktycznie mnie widuje to prędzej czy później zalkalizuję kto to. A jeśli to tylko ktoś z tego forum, kogo tak zainteresowało moje życie, że śledzi tu moje wszystkie wpisy to nie mam zamiaru się przejmować ;) Jeśli chodzi o Twoją koleżankę to mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze :) Pozdrów ją od forumowiczki Aghai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despinko kochana! Mój mail to: equinox_holon@interia.pl oczywiście, że chcę zobaczyć Elenkę ;) "dobrze Jej napisalaś " Domyślam się, że już nie będzie odpowiedzi. Bo jeśli to osoba, która faktycznie mnie widuje to prędzej czy później zalkalizuję kto to. A jeśli to tylko ktoś z tego forum, kogo tak zainteresowało moje życie, że śledzi tu moje wszystkie wpisy to nie mam zamiaru się przejmować ;) Jeśli chodzi o Twoją koleżankę to mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze :) Pozdrów ją od forumowiczki Aghai ;) A z Indiami to niestety ale sprawa odsunęła się na dalszy plan (A. i jego praca, praca, praca...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog z wyboru
Drogie Panie, wróciłem z urlopu i poczytałem trochę, no cóż zapraszam na wizyty, kochajcie nas ale z rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginozolog123456
kasy mi brak zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aghai dzieki za emaila ;) Pozniej postaram sie napisać do Ciebie i wysle zdjecie mojej niuni :) Żeby nie ta wieczna praca naszych kochanych doktorow to by było jeszcze lepiej Nam z Nimi ! Nie mam racji ? Doskonale Cie rozumiem kochana ! No ale Indie mogą zaczekać ... W koncu kiedys pojedziecie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
ludzie co sadzicie kiedy gin na każdej wizycie mówi,że sie mnie dobrze bada?Czy mógłby chcieć ode mnie czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfdjf
wanda r to znaczy ze masz seroką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgthyujikmtnyhbgv
gina nie przetrawiłabym :) niepokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi polak po szkodzie
ale nie narzekajmy na naszych lekarzy, jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowały do reszty
te kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
do gina trzeba sie odpowiednio przygotować wtedy wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e[idemia ginekologiczna
jk pragn zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaamoże nie aaa
.....a Dziękuje za wasze wywody jak poczytałam odechciało mi się Lekarza a Ginekologa w szczególności . Oni wiedzą o tym ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
wiedzą,że w Polsce jest epidemia ginekologiczna hahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
nic mądrego mi nie odpowiedzieliście,ponawiam pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodrazduśśodpowiedź
Co można zdjąć z pielęgniarki pracującej na nocnym dyżurze? - Lekarza pracującego na nocnym dyżurze. Dowcip stary, ale ciągle aktualny. Nie jest przecież tajemnicą, że podczas nocnych dyżurów w szpitalu dzieje się naprawdę wiele. Igraszki lekarzy z pielęgniarkami nie należą do rzadkości. - Zaraz po studiach pracowałam w pogotowiu opowiada na forum nasza czytelniczka. () Na podstacji w pogotowiu niezły burdel był; m.in. jeden z ratowników medycznych proponował mi seks na dyżurze kilkakrotnie; z tego co wiem za jakiś czas nawiązał romans z inną lekarką Seks na dyżurze nie jest jeszcze dużym zagrożeniem dla pacjentów, ale alkohol? W minionym roku pielęgniarką oddziału noworodkowego szpitala w Sulechowie (woj. lubuskie), która pełniła dyżur pod wpływem alkoholu, zajął się prokurator. Niestety, picie alkoholu na nocnym dyżurze również nie należy do zachowań incydentalnych. Ryzykują pielęgniarki i lekarze, choć zdają sobie sprawę, że narażają się na dyscyplinarne zwolnienie. - Kiedy ktoś ma imieniny czy urodziny, dlaczego nie świętować? Przecież w nocy nic się nie dzieje, pacjenci śpią opowiada rozbrajająco Elżbieta, pielęgniarka szpitala psychiatrycznego w województwie pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oddziałach ginekologiczno- położniczych układy pielęgniarka- lekarz sie nie sprawdza nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i to
bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta może rodzić w każdej chwili, lekarz musi być w pogotowiu (cesarskie cięcie)-co innego na innych oddziałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despino, taka dygresja od głównego tematu. Interesują mnie styki kulturowe, a w czymś takim właśnie uczestniczysz. Piszesz o zazdrości. Był niedawno (może miesiąc temu) wywiad z Polką w "Wysokich Obcasach", która osiadła w Grecji, wyszła za Greka, ma swoją restaurację w Atenach. Też pisze, że zazdrość męża jej najbardziej przeszkadzała (mąż już nie żyje). W ogóle było nie do pomyślenia, żeby miała na przykład znajomych facetów. Czy będąc w Grecji musisz się bardzo naginać do tamtej kultury? Czy różnice nie są może aż takie duże? Czy czuje się na co dzień przygnębienie kryzysem, w tym sensie, że ludzie przestają być spontanicznie radośni? A Twój facet nie czuje się jakoś zagrożony kryzysem, redukcją pensji czy etatu? Może tu leży przyczyna napięć? Czy rozmawiacie na tematy ekonomiczne, czy też on przyjmuje postawę, że jako macho, w dodatku starszy od Ciebie, ma zapewnić środki do życia i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no oooo
zawsze i wszędzie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka k
dziewczyny sikaja za ginami a nie wiedza ,że większość to erotomani lub impotenci, a co tu mówić o nocnych dyzurach w szpitalu, no chyba ,że młody gin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wiem dlaczego pomimo, że dawał mi do zrozumienia,że sie mu podobam nie posunał sie dalej to wszystko tłumaczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×