Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość wanda r
bez komentarza, imperia wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ginekolog
ty imperio masz racje pomylone sa wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Bo on jest lekarzem.Tak on jest lekarzem! A ona...a ona jest tylko jego pacjentką...tylko pacjentką. Okropne! Ta bariera jest straszna, dla niektórych nie do przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ginekolog
Slysze jak po wizytach Ginekolog powie no nareszcie twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M......mmmmmm
Ewelin Pan Doktor podwiózł mnie do domu i nic więcej był miły i jestem mu wdzięczna za jego serce to tyle nie można tego gestu przetwarzać co to było ? nie ma sensu. Poznałam nie tak dawno kogoś kto nie jest w moim typie, ale bardzo chce się spotkać to nie Lekarz jaki z tego wniosek ? Ktoś to napisał już dla chcącego nic trudnego. Nie wyobrażajcie sobie tego czego nie ma ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ginekolog
tera sie zgodze nie dla psa kielbaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M......mmmmmm
Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Imperia, nie masz racji zakochana pacjentka nigdy nie złoży donosu na swojego lekarza. Odrzucona? W jakim sensie przecież żaden lekarz nie powie jej, pani do mnie nie przychodzi. Myślę, że za ostro pojechałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do M mmmm rozumiem, że podwiózł Ciebie i nie należy się dopatrywać w tym nic zdrożnego ale pacjent to pacjent i nie powinno sie wchodzić w relacje prywatne.Każdy szanujący się lekarz to powie... Do Imperii Lekarz doskonale wie jak zachować się do pacjenta, bez obaw oni wcale nie są zagrożeni A kto sobie na tym forum za dużo wyobraża?Każdy pisze o swoich doświadczeniach, miłych wizytach pewnie dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Imperia, nie masz racji zakochana pacjentka nigdy nie złoży donosu na swojego lekarza. Odrzucona? W jakim sensie przecież żaden lekarz nie powie jej, pani do mnie nie przychodzi. Myślę, że za ostro pojechałaś " Dziewczyno , jesteś za cienka w relacjach lekarz-pacjent(ka) :D Jak widzę , kierujesz się dziecko Hipokratesem . z tym , że zapominasz o Prawie .Przypominam iż Lekarz Medycyny jest traktowany na równi ze Służbą Mundurową . Zajdź mu za skórę , a pociągnie Cię najszybciej z art. 44 , a to grozi do 3 lat pozbawienia wolności . (może być w zawieszeniu) Więc kobietki nie bądzcie tak słodko naiwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie już nic nie zdziwi - prawda jest taka że z boku nie można określić czy ktoś sobie za dużo wyobraża czy nie. Na mnie też nie tak dawno kilka osób naskoczyło że chcę zrobić z siebie idiotkę proponując ginowi spotkanie. I co? Jakoś nie zrobiłam, ba - nawet nie miałam szansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Imperia Ty jesteś niedorzeczn! A co ma piernik do wiatraka, jeszcze raz przeczytaj co napisałam a nie rzucasz paragrafami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiałam
kto pisał o donosie chyba nikt ? jaki donos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Wniosek- mężczyzna będący lekarzem ma absolutny zakaz wiązania się z kobietą będącą pacjentką. Także jak jesteś gościu lekarzem a ty kobieto pacjentką to masz pecha. Możesz się wiązać lekarzu z każdą kobietą tylko nie z pacjentką. Pamiętaj Adamie ten owoc jest dla ciebie zakazany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiałam
to jakim cudem się narodziłam mama pacjentka tato lekarz ale kit!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaga wypisujesz
bzdury ludzie to ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Skoro prawo tego zabrania jak napisała Imperia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaga wypisujesz
prawo teraz to już zabrania wszystkiego niedługo za wyplucie gumy zaplacisz 550zł kary nie widzisz ze to chory kraj Imperia idx do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaga wypisujesz
czy w calej karierze Polski znacie 1 przypadek ukarania lekarza i pacjentki za .....no za co.....za slub za zakochanie ja nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Imperia Ty jesteś niedorzeczn! A co ma piernik do wiatraka, jeszcze raz przeczytaj co napisałam a nie rzucasz paragrafami " Dziecko drogie , czytam od dłuższego czasu to co piszesz . Zapamietaj sobie iż niejedna osoba o w rym zawodzie czyta ten topick :D Niejeden lekarz boi się pacjentek waszego pokroju . Współczuję tym lekarzom . To co tu wypisujecie , kwalifikuje się pod psychologię (na początek). Spierniczać od was jak najdalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pary chirurg+pacjentka kardiolog + pacjentka pacjent + lekarka rodzinna także wszystko jest dozwolone i nikt za to nie pozbawi cię wolnośći!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
hura ludzkość uratowana! Czyli lekarz z pacjentką już może. Faktycznie politycy nie myślą. Przecież jest niż demograficzny. Nie można zniechęcać Polaków do zawierania związków:-)Tak poważnie to lubię być kontrowersyjna i celowo się zgrywam. Czyli już wiemy, że Imperia jest przeciwna związkom pacjentek z lekarzami i odradza tego typu związki- uargumentowała to prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
zakochana w lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperia a po co Ty właściwie to czytasz Twój partner-lekarz zdradził Ciebie z pacjentką bo po Twoich wypowiedziach można tak wywnioskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko , jestem na etacie w firmie sprzątającej , która wykonuje usługi na potrzeby szpitali :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
imperia jak tak studiujesz moje wpisy to napisz jeszcze, że jesteś żoną mojego ginekologa i czytacie to razem i szykujecie na mnie artyluły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK , wedle życzenia :classic_cool: Jesteś zoną ginekologa , z tym ,że nie zasługujesz na głębszą inwigilację :D Może być ? Musi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×