Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość maja majeczka
to zależy od faceta, od jego wychowania, wzorców rodzinnych. ginekolodzy musza panować nad popędem ale nie wszystkie kobiety ich kręcą to szczera prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
tak ale co zrobić by on sie zakochał, dlaczego mężczyźni się zakochują? Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Ewelinka świetnie to ujęłaś wysyłają sygnały, a później cisza myślę, że to sprawdzian ,,zobaczę czy Ona na mnie leci'' jak zobaczy , że tak to koniec. Tylko faceci jednego nie wiedzą o kobietach większa część jest delikatna to taki rodzaj kobiet prawdziwych Ona Cię nie zaprosi bo jej nie wypada. Kobieta jak zostanie potraktowana zimno nawet przez chwilę po takim gorącym adorowaniu na początku znajomości to cóż zamknie się w sobie i koniec. Aga jak już się odezwałaś to wejdź na skype:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Ewelinka Ty chcesz coś zrobić aby się w Tobie zakochał to straszne wytworzysz sztuczne zainteresowanie swoją osobą, a potem Cię zostawi. Mężczyzna któremu zależy na Kobiecie zrobi wszystko, aby była jego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Ale trafiłaś kochana bibioo, nie moge sie wyleczyc z niego . Przez miesiąc zauroczyłam sie w innym facecie ale on wyjechał i nie ma czym myśli odciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Rozpisałam się Jeszcze jedno Zakochany Lekarza ma :( ponieważ On ją kocha ona jego i nic sobie nie powiedzą bo oboje nie mogę w międzyczasie przy niej zaczyna kręcić się ''ktoś'' i co Lekarz zostaje sam jeśli jest ''sam'' ''Ktosiek '' zabiera ją sobie:) dlaczego bo jest śmiały i jak kocha to mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
sorki za błedyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
wiem, że zrobi wszystko ale jak ma rodzinę to ma hamulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
mam być szczera to wymówka nie hamulce to wygodnictwo mieszkanie ona wypierze posprzata stabilizacja DZIECI-to jest powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka
Pisałam, że to zależy od człowieka może o Tobie mysleć ale jak ma zasady nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafka
To prawda faceci sa wygodni i szybko do wygody sie przyzwyczajają, może Cie nadal adorować i musi Ci to wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
No właśnie i lepiej aby przestał wysyłać sygnały albo Cie zaprosił w lewo albo w prawo nie wolno grac na uczuciach drugiego człowieka to jest dopiero łamanie zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
dochodzę do wniosku,że faceta trzeba łapać za młodu, urodzic mu dzieci a to,że na stare lata facet oglada sie za spódniczkami to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Ja inaczej mam a mam już trochę lat:( Nie podobają mi się mężczyźni młodzi tylko po 50 to już jest mężczyzna:) Zawsze tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
właśnie on rozkochał mnie w sobie, nawet do mnie dzwonił a teraz nie chce robić mi żadnych nadziei nawet przeprasza mnie przez rejestratorkę a nie osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
mi sie też starsi podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Daj sobie spokój z nim Miałam w rodzinie Lekarzy wiem są ludzie którzy po założeniu rodziny będą z sobą do końca i nawet jak zdradzają to po cichutku, ale są tacy którzy ze sobą po prostu być nie mogą ze względu na charakter. Każda miłość gaśnie to czysta biologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xklannn
sory ale po 50tce to juz jest starszy pan, dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Ginekolodzy to inny rozdział oni nie muszą robić" wszystkiego", żeby zdobyć kobietę to nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
No coś Ty to jest dopiero mężczyzna który wie czego chce Znam mężczyznę którego widywałam całe życie i dopiero od niedawna zwrócił moja uwagę a juz ma ok. 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
tak wszyscy trąbią daj sobie z nim spokój a ja przy nim rozkwitam i chce mi sie żyć, niestety tylko ja inicjuję spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Nie nie nie rób tego!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xklannn
no po 40tce to jeszcze ok,moze jeszcze z 15 lat byc calkiem,calkiem. Ale po 50,to szybko sie faceci zmieniaja.Tak samo przechodxxza przekwitanie i co z dziadkiem 60letnim porobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
No tak się mówi,że jak facet uprze sie na babke to zrobi wszystko ale lekarz- pacjentka i żonaty, ludzie sa opory choćby nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podczytuję ten topik i mam wrażenie , że pisze tu jedna i ta sama osoba :D Nie wierzę po prostu aby tyle osób pisało w tak infantylny sposób i takie też myślenie miało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Jestem jedna nie mam czasu na jakieś chore insynuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
imperia a cożeś Ty wymyśliła? Ciekawe komu by sie chciało pisać z samym sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Będę go kochała to normalne jeśli się kogoś kocha :) Ja też mam swoje latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
Imperia nie czytaj:) Miałabym sama ze sobą pisać po grzybka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×