Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja z krainy TUSK

Czy wszyscy zezowaci sa wredni?

Polecane posty

Gość a co m zrobic kobieta
ktora nie dosc ze ma zeza to jeszcze nie jest zbyt ladna?? na taka to juz nawet pies z kulawa noga nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taka kobieta ma
przesrane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym sadzicie
no tak kabel ale piszesz ze dziewczyna byla bardzo ladna. a co ma zrobic zezowata dziewczyna, ktora nie dosc ze ma zeza to jeszcze nie jest zbyt ladna??? no ma liche wlosy, duzy nos, brzydka cere czy cos tam jeszcze innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o tym sadzicie>>> co ? nosa w prawdzie nie zmniejszy ale zadbac o cere chyba moze, no nie ? I najwazniejsze ! powinna budzic w ludziach sympatie ....wtedy nikt nie zwroci uwagi na defekt a kazdy bedzie ja postrzegal jako mila dziewczyne, a nie jak wrednego zezola, ktory wszedzie bedzie dopatruje sie wrogo nastawionych do siebie ludzi ;)....sympatie,usmiech,cieplo....chyba w tym tkwi tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz dbac o cere moze
ale to nie znaczy ze bedzie ona dobrze wygladac. jesli np ma blizny po tradziku albo sam tradzik. owszem usmiech jest wazny ale nie zwsze wszystko zalatwi. brzydcy maja gorzej w zyciu. a w szczegolnosci brzydka kobieta . a jesli ma jeszcze zeza jakiegos sporego to juz klapa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
mielismy w klasie dziewczyne duzym zezem. byla mila itp ale tak naprawde zaden facet nie traktowal jej powaznie. nie miala szansy u zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa i jak to wiecznie z siebie niezadowolona zrobi mine jak kot srajacy w piaskownicy to wystraszy wszytkich wokolo !!!!!!!1 i to chyba zrozumiale ,bo nikt nie lubi przebywac w towarzystwie ludzi wiecznie niezadowolonych wiec powinna zaczac od zaakceptowania, polubienia siebie ...zmienic nastawienie do zycia ;) a w bardzo krotkim czasie przekona sie ze nie miala racji i tylko pozostanie jej zalowac ze wczesniej tego nie wiedziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli troche dalej niz gimnazjum ;).... ide o zaklad ze w twojej klasie tylko typ supermenow byl i dlatego dziewczyna taka nie miala szans ....za 20 lat mozesz zobaczyc ilu z tych supermenow bedzie szukac kobiety na sympatia.pl albo bedzie samotnych ,bo nawet taka z zezem ich nie bedzie chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
byla ogolnie lubiana jako kolezanka ale wiem np ze na studniowce byla sama bo nikt nie chcial z nia isc, do tej pory nie ma chlopaka a ma 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
czy ja wiem czy supermeni. raczej normalni, przecietni. dodam ze ja jestem kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
no akurat zdecydowana wiekzosc mojej klasy ma juz swoje rodziny, narzczonych, narzeczone itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
z tego co wiem to miala jkies operacie na oczy ale nie za bardzo jej pomogly. troche mi jej szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez mysle ze
zezowaci maja ciezko w zyciu. zwlaszcza kobiety. tez mam taka kolezanke z zezem i ciagle sama choc bardzo mila i z charakteru ok . no ale zeza ma na jedno oko ucieka jej w kierunku nosa bardzo mocno i to chyba odstrasza facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossssze
no akurat zdecydowana wiekzosc mojej klasy ma juz swoje rodziny, narzczonych, narzeczone itp w tym wieku narzeczone narzeczonych ? to dlugo sie szukali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
ale skad ty wiesz w jakim wieku my jestesmy? no chyba lepiej miec narzeczonego i w planach slub niz byc samemu. przeciez to normalne ze jednym tak sie uklada ze szybciej zakladaja rodziny a inni troche pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
zal mi tej mojej kolezanki bo wiem ze chcialaby kogos miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossssze
skad wiem ? do tego nie potrzeba geniuszu napisalas ze kolezanka ma 30 a chodzila z toba do klasy ;) no chyba ze kiblowala 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
no i co w tym dziwnego ze wsrod 30 osobowej klasy 12 osob jest w malzenstwie , 7 w powaznych zwiazkach i tylko ta jedna dziewczyna nie ma bidulka nikogo. a z tych 7 to tez co niektorzychyba nie chca wogole slubu bo zyja wiele lat ze soba wiec to takie wolne zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
mialo byc 22 a nie 12 pomylilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba masz konto na nk skoro masz takie informacje ;)...nadal pozostaje jednak teoretycznie jedenascie 30latkow wiec ta bidulka nie jest osamotniona w problemie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
tak wiem sporo z naszej klasie ale tez spotykam sie z kilkoma osobami i tak poczta pantoflowa wiem co nie co o znajomych z klasy. a dlaczego 11? akurat z ta samotna dziewczyna uttrzymuje dosc dobry kontakt bo mieszka w tej samej miejscowosci co ja. i wiem ze jest jej coraz ciezej z tym ze jest sama . tak naprawde to ona nie byla nigdy w zadnym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
i smutne jest to ze czasami takie wredne dziewczyny ale ladne maja kogos a ona nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
bo pomylilam sie w pierwszej wersji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×