Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja z krainy TUSK

Czy wszyscy zezowaci sa wredni?

Polecane posty

Gość a ja powiem takkkkkkkk
poza tym pisze bez podzialu na plec wiec nawet gdyby bylo 11 osob wolnych to niekoniecznie byliby to faceci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm w innym wypadku wygladalo by na to ze wiecej kobiet mialo zeza w klasie ;).... tak juz jest ...jedni maja zeza,inni krotsza noge,inni uszy jak parasole....ale prawie kazdy znajduje drugą polowe :)....jesli nie, to musi byc zyciowym nieudacznikiem albo miec wygorowane wymagania ...i to nie defekt fizyczny jest winien za ich samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam wredna zezowata
na uczelni ;/ kurewa no szok jaka wredna menda, złosliwa kąsliwa , dogryza a ma takie oczy rozwalone że nie wiem czy na mnie patrzy czy nie dlatego za każdym razem pytam"do mnie mówisz?" weredna zazdrosna jędza , udławi sie tym jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkkkkkk
ale tej mojej kolezance naprawde niczego nie mozna zarzucic jest bardzo mila, wesola itp a ciagle sama. zaden facet nie chce dac jej szansy ta twoja kolezanka jest moze taka wredna bo to jej reakcja obronna, moze wiele wycierpiala z powodu tego zeza i teraz przyjela taka postawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ktorzy pisza ze jak
widza osobe z zezem to nie wiedza gdzie ona patrzy to wydaje mi sie ze troche przesadzacie. widzialam kilka osob z zezem w swoim zyciu ale przeciez to latwo zauwazyc gdzie ona patrzy. bo zazwyczaj jedno oko zezuje a 2 jest proste i tym okiem wlasnie patrzy. wiec wydaje mi sie ze troche wydziwiacie. ja bynajmniej nie widzialam osoby, ktorej zarowno jedno i drugie oko jednoczesnie rozchodziloby sie np na zewnatrz albo do srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja mam wredna zezowata
a mi sie wydaje ze ta towja kolezanka nie jest wcale az taka wredna tylko wsrod ludzi pokutuje przekonanie ze jak zezowata to musi byc cicha i potulna taka szara myszka a tu guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podniose sobieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos sie jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja cos powiem
mam zeza i fakt bywam wredna ale tylko w stosunku do moich przesladowcow. musze sie jakos bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wypowiedzii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyczy mnie ten problem
ale nie mam ochty mowic o tym publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie to wyrachowane świnie
Witam! Mam zeza na jedno oko ( lewe ) w klasie byłem pośmiewiskiem, żadna dziewczyna nie chciała mi dać szansy a na mój widok wpadały w śmiech, chciałem iść do policji nie przyjęli mnie, z powodu oczu do wojska to samo. Jestem tak zły na świat i na ludzi że patrzą na takie drobiazgi że straciłem ostatnie strzępki litości ze swojego serca ( zachowałem tylko dla mojej rodziny którą kocham i szanuję bo zawsze mnie wspierała ). Zająłem się biznesem teraz zarabiam około 15 tysięcy złotych miesięcznie w większości kosztem innych ludzi, i mam to gdzieś, pewnego razu " kolega z klasy " który mnie wyzywał wszedł ze mną w układ, zemściłem się na nim załatwiłem go na 400 tysięcy złotych, musiał sprzedać dom stracił wszystko a ja za jego pieniądze worze się audiczką A8 i patrze przez szybę swoim zezowatym wzrokiem na jego zapitą mordę i rozwalone życie. Wszystko było by dobrze gdyby ludzie byli wobec siebie fer niestety nie istnieje takie coś. Pozdrawiam! Mądrzy ludzi dotknięci zezem są wredni bo wiedzą że inaczej są skazani na porażkę i nikt nie będzie ich brał poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie to wyrachowane świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z ostatnim komentazem dobrze zrobiles! Śmieje sie z takich ludzi i dla nich trzeba pokazac sie przebieglym. Jestem kobieta i mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×