Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona pannica

KOBITY CZYTAJCIE I UCZCIE SIĘ, I PORADŹCIE MI

Polecane posty

Gość wkurwiona pannica

Spotykałam sie z pewnym facetem, rozstaliśmy sie gdy odkryłam ze nie tylko ja :o potem niby wróciliśmy ale ja olałam to ciepłym moczem (zreszta i tak zawsze spotykałam sie z kimś na boku) i znowu sie rozstaliśmy. I teraz siedzę u niego w domu (nie wrócilismy do siebie) i mam dostęp do jeko kompa. I czytam co on pisze na gg do wszystkich swoich lasek, i w sumie aż nudne to jest bo ciagle ta sama śpiewka do każdej, ten sam bajer zeby każda uwierzyła ze jest jedyną. Każda mu pisze jak to go nie kocha, jak teski itp. Jest ich tych panienek ok. 6 z tego co sie zorientowałam. Zla jestem ze taki idiota z niego, ale tak sobie myśle, tzreba by tu jednak uświadomić to towarzystwo zwajemnej adoracji. JAk myślicie? Tylko jak by co to ja nie mam z tym nic wspólnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sie denerwujesz? sama spotykałaś się z innymi, więc dlaczego złościsz się na chłopaka, że robi to samo? Kali zrobi to dobrze, Kalemu - źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadula dula
umow go ze wszystkimi na jeden termin:P Albo uswiadom je o swoim istnieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
Ja umawiałam sie z innymi bo on mi wisiał a złoszczę sie bo te panny są zakochane w nim, a on je tak okręca sobie wokół palca. Nie mogę w jedynym terminie ich umiwć bo ciężko by było, dziewczyny są z różnych miast Polski, wiadomo biznesmen, co miasto to biuro, co biuro to kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymysl cos bardziej
realnego- takie bajki juz byly...zadna nowosc. wytez troche umysl to sie posmiejemy,a nie odgrzewasz starego kotleta :P:P:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
BAJKI?! Kurwa, niestety to się nazywa życie :o Zazdroszczę że jeszcze tego nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
Dziewczyny, ja naprawde potzrebuje Waszej rady. Uświadomić te dziewzcyny czy dać sobie spokój z tym wszystkim.... Co Wy byscie zrobiły? Jak by Was ktoś tak robił w chuja chciałybyście wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
Tak zamierzam zrobić, podam tyle i takie fakty że niestety ale każda będzie mi musiała uwierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara ruszka
skopiuj i powysyłaj im to co pisał do innych zrob taki misz masz same zobacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
O Kochana, dzięki, jakoś nie wpadąłm na to. To wszsytko przez to że jestem taka zła... Już kopiuje sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Napisz do kazdej na gg ze wlasnie odkrylas iz tych jedynych jest wiecej No i podaj kazdej pozostale numery gg zeby mogly sobie pokorespondowac Niech ma oszust za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejohejo
Nie wiem czy coś wskurasz jak je uświadomisz, nie on pierwszy i nie ostatni robi takie numery, świata nie naprawisz, predzej czy później trafi kosa na kamień a Ty nie musisz brac w tym udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
Ale ja zamierzam wziąć w tym czynny udział, swoje rozmowy też skopiowałam zeby nie było :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmouse
Ja bym chciala wiedziec. Mi taka jedna babka oszczedzila popelnienia najwiekszego bledu w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
No, to ja uświadomię kilka kobitek :p jednej mam nawet nagie zdjęcia... tez kurwa powysyłam reszcie, a co, skoro ona mogła je wysłać jemu to ja też mogę reszcie puscić :p w sumie to juz jak w rodzinie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Uswiadom je wszystkie Niech wiedza ze trafily na klamce i babiarza- moze to uchroni je przed nieszczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
nagie zdięcia tej jednej jak fajne to możesz wysłać i mi:D:D:D:D::D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No facet przesadza, ale znajac kobitki to beda i na Ciebie wsciekle, bo z reguly jest taka nasza mentalnosc, iz myslimy ze nasz facet niewinny to kobiety go uwiodly on po prostu mial chwile slabosci. Wiele dziewczyn tak mysli zwlasza jak sa mlode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem prawdę
jak sama napisałaś wcześniej - \"olej to ciepłym moczem\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Karol
teraz to masz przejebane :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona pannica
Nie mogą byc na mnie wściekłe, znam go już tak dobrze ze wiem co on zawsze i wszystkim mówi w takich sytuacjach, ustawię to tak że będą wściekłe ale tylko na niego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Niech sie dowiedza z kim maja do czynienia A on moze bedzie mial nauczke na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×