Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bez pseudo

Sposoby na siwe włosy

Polecane posty

Gość bez pseudo

Czy znacie jakieś sposoby na zatrzymanie siwienia włosów. Chodzi mi o naturalne sposoby (np jakieś płukanki ziołowe itp), nie o farbowanie. Na karku ledwo 30 a po moich włosach ludzie mi dają 40+. To na prawdę koszmar, bo ogólnie ciałko jeszcze się trzyma, ale włosy postarzają je wizualnie o kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
podobno maseczka z oleju kokosowego pomaga trzeba go ogrzać, bo jest twardy w temp pokojowej, wetrzeć we włosy i skórę głowy, zawinąć i zostawić na jakiś czas, potem normalnie umyć głowę tylko nie za dużo tego oleju, bo spływa ;-) ja robiłam kilka razy, więc o efaktach jeszcze nie napiszę ale chętnie poczytam o innych sposobach, bo :-( niestety siwieję a mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atahualpa
Na niektórych szamponach na bazie dziegciu (czyli z działaniem antyłupiezowym) jest na etykiecie napisane, że od używania mogą pociemnieć włosy. Czy to odwróci siwienie, czy tylko przefarbuje blondynki - tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
nie ma "naturalnych" sposobów w pełni skutecznych na zatrzymanie siwienia włosów po prostu sie regularnie farbuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Procesu siwienia raczej nie powstrzymasz. Kiedyś czytałam zwierzenia pewnej starszej pani, której wszyscy zazdrościli, że do starości zachowała swój piękny blond kolor włosów. Po wielu latach przyznała, że była to sztuczka z jej strony. Po każdym myciu płukała włosy w mocnym naparze z czarnej herbaty. Nikt ze znajomych nigdy się nie zorientował, że ona już dawno osiwiała. Nie próbowałam, bo siwych włosów mam niewiele, ale kiedyś jestem nastawiona właśnie na ten sposób. Na pewno jest to metoda, która nie zaszkodzi, a może pomóc. Ciekawe, czy nie trzeba będzie zapomnieć o białych bluzkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zdecydowanie ten klimat - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=562 Kwestia dopasowania odpowiednich kosmetyków, ale ogólnie można to jakoś logicznie dopasować. No i oczywiście bez zachowania odpowiedniej systematyczności nie ma mowy o sensowych efektach pielęgnacji. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już nie siwieje
Profolan to numer jeden wśród preparatów zatrzymujących łysienie oraz stymulujących naturalny porost włosów. Prawdziwy HIT wprost z USA, który działa na przyczynę przerzedzania fryzur. Dzięki temu, że walczy z przyczyną, a nie tylko ze skutkiem jest najlepszym wyborem dostępnym obecnie na rynku. Profolan poleca 9 z 10 stosujących go osób, co sprawia, że produkt ten w porównaniu do konkurencji cieszy się świetnymi opiniami i licznymi rekomendacjami. Oprócz tego, że Profolan blokuje łysienie, korzystnie wpływa na kolor włosów, zapobiegając ich siwieniu. Jest naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Strona producenta : http://nplink.net/GuCmIovS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcioadam
Ja używam gr-7 , taki preparat na siwe włosy, bardzo skuteczny, poczytajcie na stronie http://www.gr-7.eu/ , są tam też pokazane efekty stosowania tego :) bardzo mi pomógł w walce siwizną, która zaczęła się gdy miałem już 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro68
Do kolegi wyżej - mam obecnie 50 lat , pół roku temu zamówiłem ten preparat z http://gr-7.eu/ . Nie będę się rozpisywał nad jego działaniem , wystarczy chyba , że powiem , że na 50 urodziny byłem mniej siwy niż na 48 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka462
Mąż używał gr-7 i dość szybko pozbył się siwych włosów, ten preparat pobudza cebulki włosów do produkcji melaniny i przywraca im szybko naturalny kolor, jeden z lepszych preparatów na siwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanceor
Czyli to, ze preparat gr-7 jest skuteczny to jednak potwierdzone info na poczatku nie bylem przekonany ale po waszych wpisach zdecydowalem sie na kupno stosuje juz jakis czas i faktycznie z dnia na dzien siwych wlosow coraz mniej to naprawde dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana783
Cześć. Szukam pomocy, bo chciałabym zamówić Gray Protect dla męża, ale nie wiem, czy to preparat, który faktycznie się sprawdzi. Poczytajcie sobie opinie tutaj: http://na-siwe.pl/przyklady-preparatow-siwe-wlosy/. Tylko czy to wygląda przekonywująco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TadeuszGóra
Zdecydowałem się też kupić ten gr-7. Stosuje dopiero 8 dni a już zaczynam faktycznie zauważać efekty. Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieje że siwe włosy znikną prawie wszystkie. Za kolejne 8 dni napisze wam czy coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda

Sposobem na siwe włosy jest ich farbowanie i tyle, żadna filozofia 😉 jeśli ktoś nie lubi siwych, to niech idzie do fryzjera i zafarbuje. Ja chodzę do InHarmony akurat i jestem zadowolona z ich usług, akurat ka farbuję na blond, ale dobrzy fachowcy to dobrzy fachowcy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian43

Zauważyłem że własnie dużo osób chwali sobie preparat gr-7 . Kupiłem stosuje już tydzień i chyba faktycznie coś zaczyna się zmieniać, chce go po stosować cały miesiąc i wtedy napisze czy faktycznie przynosi taki efekt jak wszyscy mówią.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Powiem tak, mam porównanie do DX2 i odsiwiacza z Joanny. Ten drugi sprawdził się o wiele lepiej, niż mogłem się za tę cenę spodziewać! DX2 niestety w wersji na siwiznę nie daje wymiernych efektów. Ciężko mi wskazać produkt bardziej przereklamowany. Z ciężkim sercem, ale jednak muszę przyznać, że często im większy budżet na reklamy tym można spodziewać się gorszego efektu. Powiem Wam, że po 3 miesiącach szarpania się z różnymi przedziwnymi środkami najlepszym połączeniem w dalszym ciągu jest szampon z Joanny + Gray Protect. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Dx 2 nie działa, włosy jakieś paskudne się robią po tym ,  Pharmaceris na siwienie i wypadanie włosów też nie działa, zdaje mi się że jeszcze więcej ich mam po stosowaniu nim. Kupiłem teraz   Marion Men na siwienie jest to szampon który wg opinii działa i  przyciemnia włosy, tylko trzeba go stosować, po później kolor się spłukuje choć to nie jest farba. Zastanawia mnie czy ten Gray Protect działa naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelte

Nic wielkiego - chodzi o podstawową pielęgnację, tak jak macie to opisane tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/blog/siwe-wlosy-wlasciwa-pielegnacja-farbowanie.html Zadbacie o podstawy, to będą też efekty. Ale co realnie jesteście w stanie osiągnąć? Wiele. Na pewno absolutną podstawą jest działanie rozsądne, ciągła pielęgnacja, dobre kosmetyki. Wtedy zmiany będą zauważalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna

Nic więcej u nich nie zamówię ,złodzieje!! Kolejny raz dałam się  nabrać internetowym oszustom sprzedającym placebo!!! firma krzak!!! żadnej możliwości wpisu na ich stronie i kontaktu!! wywaliłam nie małe pieniądze w błoto a siwizna taka sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Gr7 kupiłam mężowi ,ale tak naprawde

nie wierzyłam w cuda.I ku mojemu

zdziwieniu z siwego męża po tygodniu zrobił mi się brunet.Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forest g

jak może działać GR-7 jak pokazują osoby które po kilku,kilkunastu dniach nie mają siwych włosów . Prawdziwy włos zabarwia się od podstawy włosa czyli kolor powinien rosnąć razem z włosem  , a oni pokazują po paru dniach ludzi z długimi włosami które rosną miesiącami , jakie mają czarne włosy zamiast siwych, , czyli najwidoczniej typowy fałsz i oszustwo i wyłudzanie pieniędzy , pytam się gdzie jest Ziobro prokurator ? A może smarując skórę głowy organizm zabarwia włosy na całej długości :)  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gray Protect

Gray Protect to kolejna ściema,NIE DZIALA,tylko farbowanie,nie dajcie sie nabrac reklamie.Jeśli cos jest skuteczne to nie jest reklamowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek12345

Szampon z Joanny daje jakiś efekt w miarę zadowalający... dx2 to ściema do kwadratu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek12345

Szampon z Joanny daje efekty w miarę zadowalające a dx2 to ściema do kwadratu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sposób:Wcinanie biotyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gr7 nie działa. Ludzie piszą tu bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panzer

Dokładnie Gr7. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czarne Mydło Syberyjskie przyciemnia mi siwe włosy 💇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×