Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr_Krzysztof

Przystojny milczący mężczyzna.........

Polecane posty

Gość Piotr_Krzysztof
,,koci pazurek,, - odeszliśmy od meritum . Sprawa jest postawiona w pierwszym poście ,,postrzeganie go,, i ,,odczucia,,.Wiadomo że różni się on od tła pozostałych samców chociaż nie ,,bryluje,,. Do teraz zobaczyłem kilka agresywnych wpisów kilka wątpiących natomiast nie wiele w temacie. Przecież budzi on emocje czyż nie można tego wyrazić? Podrywać będziemy za chwilę. Nie jest to postać z bajki.Są tacy mężczyżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
Trudno oceniać kogoś po paru wpisach.Ja-jedynie -nie rozumiem intencji autora.Skoro jest inteligentny i ma poczucie własnej wartości,po co mu opinia anonimowych kobitek z netu? No chyba że....to forma wyłowienia jakiejś rybki z kafeteryjnego stawiku.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dAnka - Freud specyficznie interpretował tę bajkę-zdaje się,że Kapturek pragnął Wilka..?;) to ja mogę i swoje trzy grosze wtrącić;) mykam. Miłego wieczoru wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
A na przykład,ma jakieś pasje w życiu lub czymś może zaimponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
agresywne teksty trzeba ignorować i pisać wartko według zaplanowanego scenariusza.....bo publika się znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
...tak rzeczywiście ...pragnienie zaopiekowania się samotnym wilkiem.. ...archetyp animy ,animusa,małej dziewczynki skrzywdzonej lub nie etc. Jest łagodny i cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAnka skakanka
i nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
Publika jest tu nie potrzebna. Chodzi o opinię i wyrażenie zdania przez kilka lub nawet jedną KOBIETĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
...........to forum jest jak real..........że ulotne i nieprzewidywalne... tym lepiej. W realu jest to samo tylko nie wyrażone bo nie ma anonimowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
to ja usiądę w drugim rzędzie i poobserwuję scenę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
Chodzi o opinię i wyrażenie zdania przez kilka lub nawet jedną KOBIETĘ -i to jest aż tak ważne dla Ciebie w ten sobotni wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Moja opinia jest taka, ze to dosc niekulturalnie milczec ostentacyjnie w towarzystwie. Ja bym sie nie zainteresowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaPi_30
Pomimo tego, ze jednak jestem kilka miesiecy przed 31 rokiem zycia pozwole sobie wyrazic opinie w tym temacie... Moja opinia na temat takiego mezczyzny jest pozytywna. Chetnie poznalabym go blizej, ale ze wzgledu na wrodzona niesmialosc pierwszego kroku nie uczynie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
.....dosłownie,,nimfo,,--dla mnie nie jest to sobotni wieczór , tylko sposób na potwierdzenie niejasnych przypuszczeń .dla mnie nie jasnych. do tej pory.chociaż nie wszystkiego się jeszcze dowiedziałem. ciągle nie znam kobiecych ,,odczuć ,, które pojawiają się w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
Dzięki ,,MaPi_30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Moje odczucia juz znasz, jestem kobieta :) Przy okazji, nie z przymiotnikami w stopniu rownym piszemy lacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
Piotr,jak sam wiesz,w realu ważną rolę odgrywają niuanse...czasem drobnostka potrafi zniechęcić do człowieka. Teraz teoretyzujemy....a w zasadzie,milczek milczkowi może nie być równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
,,luśka,, ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa ale nie wodna
Autorze,czy Twoje milczenie jest ostentacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
...rozumiem.lecz po czterdziestu paru wpisach dowiedziałem się jak sie pisze,, nie,, w szczególnych przypadkach niczego nie ujmując ,,luśce,,. oraz jedynie ,,mapi-30,, _Moja opinia na temat takiego mezczyzny jest pozytywna. Chetnie poznalabym go blizej, ale ze wzgledu na wrodzona niesmialosc pierwszego kroku nie uczynie... i za to dziękuję bo pozwoliło to dostrzec kilka niejasności które analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyjaniobis
,,modliszka,, ???? hym...no tak .naprawdę taka jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Krzysztof
b.proszę o wypowiedzi co najmniej zbliżone do meritum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze... wszak... chyba jasno się ustosunkowałam do Twojego pytania zasadniczego.... hmmm owszem taki mężczyzna wzbudził by moje zainteresowanie:) Mam nadzieję,że teraz już jasno napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by intrygował i znając siebie próbowałabym nawiązać z nim rozmowę lub chociaż kontakt wzrokowy.Jeśli po paru /kilkunastu słowach/zdaniach okazałby się inteligentnym ,miłym facetem to nie mam nic przeciwko milczącym w rozgadanym tłumie mężczyznom... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie by mnie zaintrygowal.Nie lubię krzykaczy, którzy na silę próbują zwrócić na siebie uwagę.Może dlatego,że sama jestem osobą raczej stonowaną i nie bryluję w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Modliszka, czy na impreze idzie sie zeby pomilczec? Trzeba jednak wiedziec, co wypada, co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×