Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeteriankaa

Apel do samotnych!! Kafeteria wypacza postrzeganie swiata.

Polecane posty

Gość Kafeteriankaa

Jestem singlem. Siedze na kafeterii i czegoz sie dowiaduje? Ze aby miec szanse na jakikolwiek zwiazek musze byc piekna, miec boskie nienaganne cialo, byc naj w kazdym aspekcie. Jesli mam np. pare kg nadwagi, obwisle cycki czy pulhne ramiona, jestem przegrana. Nudzi mi sie siedzenie przed komputerem. Stwierdzam, ze czas wyjsc do ludzi. Spedzam dzien poza domem, obserwuje ludzi na ulicach, w sklepach, w kinie. Co widze? Mnostwo zakochanych par, trzymajacych sie za rece, patrzacych na siebie z czuloscia. Czy sa piekni? Tak, od czasu do czasu dostrzegam pare, gdzie on jest megaciachem i ona piekna, ale to rzadkosc. Goruje PRZECIETNOSC w roznych ukladach: on-przystojny, ona-przecietna, on i ona przecietni(najczesciej), on-przecietny, ona ladna. Prawie uwierzylam, ze trzeba byc megapieknoscia, aby miec szanse na zwiazek. Teraz widze, ze sama zmniejszam swoje szanse na poznanie kogos, siedzac przed komputerem i wierzac w teksty pisane czesto przez frustratow nie majacych pojecia o zycie "w realu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jakie masz BMI
??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
e tam. odrazu przegrana bo masz obwisłe cycki? albo p[are kilo nadwagi? a od czego sa operacje plastyczne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriankaa
e tam. odrazu przegrana bo masz obwisłe cycki? albo p[are kilo nadwagi? a od czego sa operacje plastyczne???? Nie ma to jak zrozumienie topicu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Co wiecej, sama atrakcyjnosc wcale nie wystacza, zeby miec trafil sie tej atrakcyjnej osobie udany zwiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piperzysz ja tu jestem 1,5 roku i nic mi nie wypaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
hehehehe debil/ka...na kafe też siedzą cieżarne wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, przegrana jestes za samo to ze tu jestes, a to co wymienilas to male niuanse:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriankaa
O ludzie. Czy ja pisze w jakims innym jezyku? Pisze tylko, ze warto wyjsc z domu i zobaczyc, ze wiekszosc szczesliwych par tworza ludzie przecietni zarowno z wygladu jak i z charakteru, wiec nie ma co siebie skreslac i mowic, ze nic nas juz nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
nie cieszyłbym się...mysle że psycholog/psychiatra miałby iodmienne zdanie na twoj temat deko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe dziewusie
bez przesady, jak ktos ma ciut oleju w głowie, to wie, że tu sami amatorzy fotoszopa - nastoletni onaniści :) i tacy Ci wypaczają postzreganie czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriankaa
Mi mala, to dlaczego az roi sie od topicow "Mam 25 lat, juz nigdy nikogo nie poznam", "jestem brzydka, zostane stara panna", "nie mam szansy na faceta" itp.? Skad te topiki? Sama po sobie wiem, ze jak czlowiek zaszywa sie w domu, przestaje wychodzic do ludzie i czyta ciagle takie posty, to zaczyna w nie wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteriankaa - a czy Ty naprawde myslisz, ze ludzie tutaj to debile bez mozgu i wierza w to co ktos pisze, dla prowokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriankaa
Deko, ale ja nie pisze o glupich prowokacjach. Myslisz, ze post kobiety 25letniej, ktora jest zalamana i uwaza, ze juz zawsze bedzie sama to prowokacja? Nie sadze. Zauwazylam po prostu, ze mnostwo kobiet w wieku 25-30 lat mysli, ze jak do tej pory nie spotkaly tego jedynego, to juz nie maja szansy na milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie, ale stwierdzenie wyjdź z domu to największa głupota jaka mozna powiedzieć komus kto tak pisze. dwa, jesli ktos juz tak pisze, to nie jest zalamany, a pogodzony ze swoim losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu tylko na chwile ale moge powiedziec tyle ze wystarczy wyjsc z domu aby kogos poznac tylko większosc mysli tak ze dzisaj wyjde i kogos poznam a ty dupa bo nie wyszło poprostu trzeba wtchodzic do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppsssssssssssssyyyyyyyyytttt
kafeterianka - masz racje,przynajmniej jesli chodzi o temat topicu,ja tu jestem moze od tygodnia ale juz mam dosc.i chyba sie wypisze.90% ludzi odpowiadajacych na posty jest chamska,potrafi tylko krytykowac,wytykac bledy,dołowac,pisac uszczypliwe komentarze.jak by sprawialo im to radoche.zalozylam jeden watek ale po odpowiedziach stwierdzilam ze nie warto bo ludzie tu albo udaja albo na prawde maja cos z glowa.wszyscy uwazaja sie za swietych,umieja tylko pouczac i dawac \"dobre\" rady.paranoja jakas.nie spotkalam sie jeszcze z takim zmasowanym atakiem na zadnym innym forum.to chore:( i smutne.tyle jadu w każdym tutaj.dziwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acccca - moglby miec swoje zdanie, tak jak i ja na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura z tym ze kafeteria wypacza postrzeganie swiata. Moze u co niektorych ludzi ale wtedy to stwierdzenie powinno brzmiec ze Kafeteria wypacza postrzeganie swiata u niektorych ludzi. jestem na kafe juz z 6 lat (jakos od poczatku prawie) i w tym czasie bylam nawet sama i takie topiki w ogole mnie nie ruszaly. mam swoje wady zarowno w charakterze jak i w wygladzie, ale kto ich nie ma? poza tym nie mozna sie kierowac tym co pisza ludzie na kafeteri az tak bardzo. trzeba miec swoja glowe. no wlasnie sama widzisz ze nie trzeba byc pieknoscia nie wiadomo jaka by byc w udanym zwiazku. ja sama znam ladna dziewczyne ktora miala srednie powodzenie bo charakter miala niezbyt ciekawy i druga bardzo brzydka ktora miala bardzo duze powodzenie a wszystko przez jej super charakter. ludzie postrzegaja Cie tak jak Ty sama sie postrzegasz. jesli uznasz ze jestes brzydka, beznadziejna i nie nadajesz sie do zwiazkow to tak wlasnie beda Cie postrzegac. pamietaj by czytac to co tu pisza z przymrozeniem oka bo dokladnie tak jak ktos to napisal to jest tylko zabawa. prawdziwe zycie jest tam za dzrzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jestem singlem. Siedze na kafeterii i czegoz sie dowiaduje? ... \" no cóż :D jestem niski, brzydki, nieśmiały, nudny i ogólnie beznadziejny i na zainteresowania czy inne spojrzenia dziewczyn nie cierpię więc coś w tym jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzwiami* to prawda ze jest tutaj duzo ludzi ktorzy pisza tylko po to by zdolowac czy wylac swoj jad ale sa tu tez fajni ludzie. tych sfrustrowanych trzeba wlasnie traktowac z przymrozeniem oka. kafeteria to tylko forum, nie powinna miec wplywu na nasze zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×