Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

foxy_

Prezenttt....

Polecane posty

Gość allstar
dlaczego tylko fruli mysli racjonalenie, a inne serwisy nie? Bo widocznie fruli zalezy bardziej na swoich klientach niz innym:P Prosta odpowiedz Moze inni tez sie obudza i zaczna, ale moze byc juz za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakarumita
Od pewnego czasu widać tylko, że fruli dba dobrze o klientów;) Niestety czyżby konkurencja już dała sobie spokój ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazka
moze czekaja z jakas wielka promocja ?! choc chwilowo z tego co widze to raczej spią i to myslac o tym co zdobyli ew na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindziuk
hehe, konkurencja chyba zamiast dbac o klientow, to zrobila reklamy na naszej klasie i w telewizji;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryw
a ja serio myślę nad prezentem, i tak czytając to może się zarejestruję na tych stronkach które polecacie,.. zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradek
ja moge polecic nie wiem jak w sprawie prezentow, ale ogolnie wygrane sa tam calkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesio
skoro polecacie, to chyba trzeba kupic troszke frutkow i sprobowac swoich sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araknzaista
A jaka jest cena takiego pakietu frutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alteregoo
Hmm pakiety takie to chyba po iles sztuk są sprzedawane, ale ja także nie wiem ;) Internet mi słabo chodzi także, będę leniwcem i poczekam aż ktoś sprawdzi mi:P :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>kazka moze czekaja z jakas wielka promocja ?! choc chwilowo z tego co widze to raczej spią i to myslac o tym co zdobyli ew na poczatku>>>> czekaja i produkuja coraz to nowsze podbijarki, obecnie chyba ze dwie mi znane sa w tryie odliczania do startu i chwalenia sie przed startem ze sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutki sa w cenach ok 1,22 do 0,95zl w zaleznnosci od wielkosci pakietu, ale mozemy zalozyc ze ok 1zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukon
Wydaje mi sie, ze raczej nie czekaja z wielka promocja, bo gdyby mialy cos lepszego do zaoferowania to wprowadziliby to juz, bo przeciez np. takie fruli rosnie w sile i to bardzo szybko. maja juz przeciez 600tys uzytkownikow. No chyba, ze sie myle. A jesli sie myle, to wg mnie przespali "ten" moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykacz
już za pozno zeby wchodzic na ten rynek a Ci co to robia moim zdaniem marnotrawia swoja kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabalti
proste, za duża konkurencja;) W sumie wiesz...można...ale czy to ma sens?:) Czas pokazał, że zdarzały się firmy co walczyły o laury ale bezskutecznie bo odpadały jak nie za miesiąc to po dwóch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly romek z zadupia c.d.2
Witam gadzetomaniaków :) :) :) Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :) Witam gadzetomaniaków :) :) :) Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor.b
pstrykacz, moze nie marnotrawia, bo uwazam, ze jakies zyski odnosza akie serwisy, jednak pewnie sa nieporownywalnie mniejsze od tych uzyskiwanych od pionierow tego rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>yukon Wydaje mi sie, ze raczej nie czekaja z wielka promocja, bo gdyby mialy cos lepszego do zaoferowania to wprowadziliby to juz, bo przeciez np. takie fruli rosnie w sile i to bardzo szybko. maja juz przeciez 600tys uzytkownikow. No chyba, ze sie myle. A jesli sie myle, to wg mnie przespali \"ten\" moment. moze zbieraja sie w sile, i np chca wejsc z czyms na rynek np przed wakacjami, nie wiem sama, nie jestem az taka ekonomistka :) a co do tych 600tys uzytkownikow, to czy to nie ejst pomylka w zerze? czytalam w metro ze oligoo i podbija razem maja az tylko 110tys zarejestrowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> cabalti proste, za duża konkurencja W sumie wiesz...można...ale czy to ma sens? Czas pokazał, że zdarzały się firmy co walczyły o laury ale bezskutecznie bo odpadały jak nie za miesiąc to po dwóch historia tez pokazala ze sukces odniosly te firmy/serwisy ktore weszly po czasie na rynek, ale reklama i oferta wygraly zawody na danym rynku , wiec to roznie moze byc, choc zgadzam sie ze jak jest 10 podbijarek to kolejne 5 to juz przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspedientka
nie jest to pomylka. Tutaj jest artykul o tym na gazeta.pl (http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,55402,6363801,Serwisy_aukcyjne_pomagaja_Polakom_w_targowaniu_sie.html) Po prostu wprowadzili duzo nowych uslug, oczekiwanych przez uzytkownikow przez co przescigneli konkurencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takia
no racja tak bylo, czytalam ten artyku fajnie rzeczy pododawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alczika
....a konkurencja siedzi i myśli jakby tu teraz przyciągnąć klienta;) Brawo znów dla fruli.pl za pomysłowość i głowę na karku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gongonz
historia tez pokazala ze sukces odniosly te firmy/serwisy ktore weszly po czasie na rynek, ale reklama i oferta wygraly zawody na danym rynku --- ------ - zawody zawsze są otwarte i każdy może w nich uczestniczyć;) Jednak czas pokazuje dopiero "na ile kogo stać" i jakie karty przetargowe ma;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajkul
"hehe, konkurencja chyba zamiast dbac o klientow, to zrobila reklamy na naszej klasie i w telewizji;]" - A co im to da?:) Ważne, żeby klienci się wypowiadali a szczerze mówiąc mam dość tej reklamy, która nie dość, że w kolorach czerwonych to jeszcze razi i przeszkadza przy pisaniu wiadomości do ludzi z nk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januska
no wiadomo że każdy się reklamuje tak gdzie może, ale fakt faktem, niektóre drogi są MEGA irytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek3
januska, no nie poradzimy nic na to tak to już jest z tymi reklamami - niektórych celem jest bycie irytującymi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryffiner
Na szczęście z fruli nie ma tego problemu bo jest to coś przyjaznego dla klienta, nie razi bo okazja na kupienie czegoś taniej aż kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfbhfgjmfghkldtf
Witam gadzetomaniaków Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek3
w takie ankiety to ja już dawno niestety nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolek
to chyba oczywiste, ze ludzie bardziej wierza opinii innych klientow niz samej reklamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>- A co im to da ? Ważne, żeby klienci się wypowiadali a szczerze mówiąc mam dość tej reklamy, która nie dość, że w kolorach czerwonych to jeszcze razi i przeszkadza przy pisaniu wiadomości do ludzi z nk..>>>>. serio dali spot na naszej klasie?! porazka, co prawda nie uzywam nk do komunikowania sie z innymi, mam od tego mail czy gg, ale szkoda ze idea takiego pomyslu jak szukanie dawnych znajmowych upadla tak bardzo nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×