Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooolka9999

JEGO DZIEWCZYNA MNIE NISZCZY, CO MOGĘ ZROBIĆ...?

Polecane posty

Gość druga strona medalu
nie musze robic barankow, za stara na to jestem:D sprawa jest prosta- obie strony sa winne, i panna puszczalska co na kase poleciala i ksiaze co to wykorzystal. easy. sama mówiła że zna ta smietanke, to chyba wiedziala czego sie spodziewac. i chyba widziala , ze jest nieco "inna" niz oni? i co on wlasnie szukal takiej "innosci"?? taaaa... zejdzcie na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jakby była łatwa, to nic nie usprawiedliwia działania dziewczyny Wojtka, tym bardziej, że jej zachowanie graniczy z naruszeniem prawa i może być przyczyną do wszczęcia postępowania z art. ...... kodeksu karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zobaczcie sobie, ile takich topików jest na cafe! jedna przespała się z kochankiem, mąż przyłapał i wyjebał z domu, druga złapała trypla, trzecią facet zalał i spierdolił, czwarta rozbiłą rodzinę, piątą gnoi dziewczyna faceta... i to są proszę Państwa skutki myślenia pizdą a nie głową... żal mi tych wszystkich lasek, ale mogły pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
nadziejo, przeczytaj moj pierwszy wpis. napisalam, ze trafila na laskę mająca pierdolca. ale powiem Tobie szczerze, ze ja tez bym takiego pierdolca miala, gdyby mi jakas wywloka chłopa przeleciala, proste. on jej na pewno inna wersje zapodal, nie bojcie sie. nic nie usprawiedliwia wciagania w to Babci. tu uwazam ze Majeczka przegina i powinna dostac po pizdzie za takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble
tak pierdolicie ze sie juz zygac chce. Nie jest malym dzieckiem miala ochote, facet ja zbajerowal przy okazji zatajajac fakt ze ma laske, troche popila i popalila no i sie stalo. Wielkie mi rzeczy, gadacie tak jakbyscie byly jakimis soplami lodu ktore nigdy nie mialy ochoty na seks. Stalo sie i koniec ale ta rozpieszczona szmata nie ma prawa tak sie zachowywac w stosunku do niej i w tym caly problem a nie w tym ze poszla z nim do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
ja akurat bylam zdradzona i wiem, ze wiekszosc zlosci przelewa sie na laske. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ta inna to też ja" wiem, masz rację, ale jednego nie mogę zrozumieć, dlaczego kobieta staje przeciw kobiecie,zwłaszcza takiej, która szuka pocieszenia, bo wie, że coś pokwasiła i chce żeby ją pocieszyć :-( a tutaj się jeszcze kogoś obrzuca błotem ....kurcze, faktycznie same Majki .....:-( w końcu to nie do końca wina autorki topiku, bo facet też dał ciała ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciukuciu
kallinka9 kazdy popelnia bledy tym bardziej jak sie ma te nascie lat i pierwszy raz czuje cokolwiek do innego czlowieka. To co piszesz jest zwyczajnie zenujace. Jak bardzo trzeba byc zamknietym w sobie zakompleksionym zeby niepotrafic zrozumiec tak oczywistej rzeczy jak zwykly zyciowy blad. Na bank musisz sie sama nieakceptowac jelsi sobie zakladasz tak ostre zasady "bezbledne" poza tym musisz miec malo fajna ocene czlowieka jako jednostki w kwestii jego osobowosci, a nie fizycznosci- miecha, jesli piszesz wszytsko tak jakby facet byl wlasnoscia, a sam sex z nim doslownie czyms sztucznym mechanicznym z brakiem jakiegokolwiek uczucia... nigdy nikt cie nie kochal nigdy w nikim sie nie zakochalas??? Jedno jest pewne nie gryza Ci ktorzy nie widza w obiekcie do gryzienia, wad (bledow) ktorych sami sie boja. Co do samej autorki niewiem prowokacja czy nie... w kazdym razie to jest zwyczajnie zenujace jak bardzo mozna byc z kultura na bakier a w sobie zwyczajnie zwykla konsumencka pustke... niezazdroszcze sytuacji i zycze powodzenia, a bledy robi kazdy nie Twoja wina moim zdaniem, jakos trzeba sie uczyc. Drugi raz w cos takiego sie wpakowac to juz by zle o tobie swiadczylo, ale raz... majac nascie lat na karku... zwykla ludzka rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga strona medalu- a wiesz co ci powiem, że teraz wiele dziewczyn staje po stronie autorki, jednak gdyby kochały bezgraniczną miłością i facet by je zdradził, zabiłyby tą trzecią widelcem.. NIE WIERZE W TO, ŻE JAKAKOLWIEK KOBIETA ŚWIATA, gdyby została zdradzona, powiedziałaby "to wina mojego chłopaka, ta trzecia jest niewinna, biedactwo, a on ją tylko wykorzystał, świnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciukuciu
do tej powyzej- to zeby nie dawac d**y pierwszemu lepszemu nazywasz ostrą zasadą zyciowa ,dobra jestes ,hehe no wybacz jesli bawisz sie w numerki a nktoremu mozna dac dupy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
co ja bym zrobiła? kupiłabym dyktafon i nadrywała jej słowa,nawet bym prowokowała ją go mówienia,dowody dowody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wymiękłam.....przeczytajcie: " .....druga strona medalu nadziejo, przeczytaj moj pierwszy wpis. napisalam, ze trafila na laskę mająca pie**olca. ale powiem Tobie szczerze, ze ja tez bym takiego pie**olca miala, gdyby mi jakas wywloka chłopa przeleciala, proste". A ja nie.... ja takiego faceta, który nie umiałby trzymać pewnej części ciała w spodniach ....spuściłabym z przysłowiowego czwartego piętra i to bez owych spodni, albo wysłałabym na drzewo żeby banany prostował.. ot....jesli nie umie swojego organu w spodniach utrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciukuciu
NIE WIERZE W TO, ŻE JAKAKOLWIEK KOBIETA ŚWIATA, gdyby została zdradzona, powiedziałaby "to wina mojego chłopaka, ta trzecia jest niewinna, biedactwo, a on ją tylko wykorzystał, świnia" no to ja jestem zywym przykladem mnie zdradzil kiedys facet, po pierwsze kobiete z ktora to zrobila totalnie olalam bo to nie jej sprawa tylko moja i jego jego postepowania jego wyboru nie bde sie rzucac na jakas kobiete z tego powodu ze moj facet mial ochopty dac dupy gdzies na boku. I tez nie robilam z tego afery zwyczajnie ;po ludzku wyjasnilismy sobie co trzeba i na tym sie skonczyl nasz zwiazek teraz czasem sie spotkamy co pare lat porozmawiac zwyczajnie jak znajomi. Kobiety w swojej zazartosci i agresji do innych kobiet a juz nie bede wspominac o pojmowaniu faceta jako obiektu do upolowania sa conajmniej smieszne i do takich kobiet niemam szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciukuciu
szmata kontra szmata hehe jesli Cie razi to nieczytaj haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukciukciu- chciałabym mieć Twoją dojrzałość, i klasę...naprawdę..bo mimo, że chciałabym zachować w takiej sytuacji jak dama, rzuciłabym się z pazurami!! no a po drugie, wyjątek tworzy regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuciukuciu....dokładnie Poza tym, jeśli facet dał się tak przerobić, to zrobi to jeszcze raz i jeszcze raz...... zdradzacz, to zdradzacz.... to jeden z rodzajów facetów... na szczęście są tacy, którzy zastanowią się parę razy, czy warto .... a ten Wojtek to po prostu dał ciała ....i jeszcze nie raz nie dwa zdradzi tę Majkę ....tylko czy ona będzie mieć siłę, żeby znosić te następne co biednemu Wojtusiowi do łóżeczka na imprezce wejdą ...... buchachacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest najzwyklejsza w świecie prowokacja! To, co napisała autorka nie trzyma się kupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i tak
no we wtorek juz 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko ja mam wrażenie, że autorka pominęła niewygodne pytania? eh te prowokacje, ale zakładając że taka sytuacja by zaistniała to skłaniam się przy kalinie i nie będę tego uzasadniać, bo się dziewczyna rozpisała na próżno... ale cieszę się, że jeszcze istnieją ludzie z zasadami odpowiadając na hipotetyczną sytuację autorki... zebrać możliwe dowody i na policję, plus możliwość założenia sprawy cywilnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
nawet jesli ta trawka byla to nie znaczy ze to cos zlego.wszystkiego trzeba w tym krotkim zyciu sprobowac a ty zachowujesz sie jak moher a niejedno masz zapewne na sumieniu.lubie ta polska hipokryzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowa antenka
"wszystkiego trzeba w tym krotkim zyciu sprobowac" no to niech panna próbuje, tylko żeby się potem na forum nie żaliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
widocznie "luksusu" tez zachciala sprobowac. facet to facet, ale laske tez bym z pietra spuscila, dziesiatego, zeby miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co z autorka
Majeczka ja zjadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalili
autorka próbuje nowych rzeczy po których się będzie żalić na forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo moze teraz
dyma sie z ksiedzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm dda
a ja mysle ze autorka to ta laska od lotniska, wlosow itd ma wybujala wyobraznie i niech sie za pisanie ksiazek wezmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×