Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooolka9999

JEGO DZIEWCZYNA MNIE NISZCZY, CO MOGĘ ZROBIĆ...?

Polecane posty

Gość greq
szkoda ze nie ma mnie przy tobie.az mnie rzuca gdy slysze ze takie rzeczy maja miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diewczynko, a czego ty sie spodziewałaś, że złapałaś bogatego przystojniaka, i we wrześniu się hajtniecie? rozpierdalają mnie takie dupy, ciesz się, że skończyłaś tylko tak, a nie, jak napisała koleżanka wyżej, z HIVem, jak może się skończyć noc z nieznajomym... \"powiedział mi, że coś do mnie czuje\", to coś to była chcica, bo jego dupy nie było i miał pełne jaja...a może miał fantazję zerżnąć dziewice! i tyle...! a ty dałaś się nabrać na słodkie słówka, zwykła, łatwa gówniara, nie widzicie tego? i jeszcze ją pocieszacie...dała dupy po paru tyg. znajomości i liczyła na happy end tak płącisz za swoją głupotę, a laska dobrze robi, pokazuje Ci gdzie jest Twoje miejsce! skąd wiesz, czy ona przez tą zdradę nie cierpiała bardziej, niż ty cierpisz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhk
nie wiem ale ja wywnioskowałam z tego forum że takie zachowanie jak jej jest normalne więc co sie tak nagle rzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź na policje zbierz swiadkow
np te sasiadki babci ktore slyszaly jak zakloca spokoj w nocy... z tego co mowisz, to mała miejscowosc, i pewnie ta nowobogacka sucz to tez nikt specjalny, jakoś nie sadze zeby miala znajomosci wykraczajace poza lokalnego proboszcza i wójta waszej wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
''tak płącisz za swoją głupotę, a laska dobrze robi, pokazuje Ci gdzie jest Twoje miejsce! skąd wiesz, czy ona przez tą zdradę nie cierpiała bardziej, niż ty cierpisz teraz?'' zadna glupota poniewaz nie wiedziala ze jej wybranek ma kogos.to po pierwsze.po drugie ,nic nie usprawiedliwa jej zachowania,nic,wiec zamilcz bo widze ze oleju masz w glowie tyle co ta piekna,bogata 20letnia dziewczyna,myslaca ze stoi ponad prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zajebisty temat
...a jak piszę na różnych topikach, że kaska szczęścia nie daje to mnie wyśmiewają... ...a prawda jest taka, że kaska rozum odbiera... ...jak widac po tym przykładzie chociażby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallinka, chciało ci sie dla durnej prowokacji zakladac czarny nick? bo nie wierze, ze naprawde istnieja tacy tepi ludzie :O Ale to musi być fajne, zyc w swiecie, gdzie facet to bezwolne ciele, ktore mozna \"ukraść\" komuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
''ukradłaś jej faceta, ona ma prawo do zemsty, i tyle'' ahahahhahahaha pokaz mi w kodeksie to ''prawo''.naprawde jestem ciekaw czy rzeczywiscie istnieje ps osmieszaj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greq , kochanie... jakby pokręciła z nim troszkę dłużej niż tydzień, to by wiedziała...przecież ta jego dupa była na wakacjach- musiał do niej dzwonić, pisać, no a po drugie, rok tam nie siedziała, prawda?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka.....brak slow na Twoja wypowiedz ale skoro tak uwazasz jak napisalas to.....Twoje zycie musi byc bardzo ale to bradzo smutne:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
szkoda mi ciebie kalinka kochanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe kalinka nie masz pojecia jak faceci potrafia omotac panne, zwlaszcza panne,ktora ewidentnie "zabujala" sie:) Moze i dzwonil do swojej panny ale autorka nie widziala tego,przeciez nie byla z tym W. 24h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz
zastanowmy sie nad obsada i rezyseria tego scenariusza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko skąd jesteś? bo jesli gdzieś z moich okolic to chętnie zrobię wlot do tej Twojej mieściny i zrobię z gówniarą porządek:D poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie śmieszą kobiety które piszą "mój misiaczek puszcza się na prawo i lewo, ale to nie jego wina, biedactwa, tylko tych złych kobiet, które go uwodzą, ladacznice jedne!" Jakaś trauma może? Zdradza cię facet ale nie możesz odejść bo jesteś zależna finansowo, więc wmawiasz sobie że to wina "tych wstretnych bab"? Czy jeszcze coś gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel i greq...wydajecie się być inteligentnymi osobami, ale bardzo jeszcze młodymi i niedoświadczonymi...;) i powinno wam być żal autorki, nie mnie;) z resztą każdy pilnuje swojej dupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz
dosc zreszta marnego,daniel steel kafeteryjna,ale naiwnych nie brakuje jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję nie reagować na wpisy kalinki bo z poziomu jej słownictwa wnioskuję że ona czyta te wasze zirytowane wypowiedzi i zapewne robi sobie przy nich dobrze. Kolejna wulgarna gówniara z sianem w głowie i zapewne psychicznym skrzywieniem spowodowanym licznymi upuszczeniami na pusty łeb w dzieciństwie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefcercfecfeced
kallinka9 po pierwsze zapisz sie na lekcje czytania ze zrozumieniem :) Przeciez napisala ze mieli "kryzys" a kryzys moze trwac bardzo dluugo. Kailnka chyba jest dziewica bo jest tak brzyda ze nikt jej przeleciec nie chce i teraz leczy swoje kompleksy kosztem autorki topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooolka9999
kallinka9- nie jestem puszczalską! bo to był mój pierwszy raz, i jak jesteś taka mądra, mogłas to przeczytać, a po za tym żałuję tego, i życie dało mi nauczke. nie wypowiadaj się juz proszę... a jestem ze śląskiego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka z jednym musze sie zgodzic....dobrze Ci sie wydaje,jestem inteligentna:) (to sobie poslodzilam;) ) He he uwierz mi,nie jest mi Ciebie zal bo niby z jakiego powodu :) Autorku gdzie sie podziewasz?:) Ja juz mykam do łoża:) Milego pisania i nie kloćcie sie:D Ciaooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
autorko tematu,radze ci olac ciepłym moczem niejaka kalinke. kazdy kiedys był mlody i popełniał bledy co nie znaczy ze ma czuc sie winny z tego powodu do konca zycia,tymbardziej ze nic zlego nie zrobiłas.zakochalas sie,zapragnelas bliskosci,myslalas ze to ten jedyny,jednakrzeczywostosc okazala sie brutalna.ale to nie przekresla twych praw.jestes przesladowana i gnebiona psych i fiz.tak byc nie moze.niektorzy ludzie tego nie zrozumieja ale to ich problem.tym sie nie zamartwiaj tylko zrob co wiekszosc ci w tym temacie radzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chętnie wpierdoliła tej dziewczynie, bo ma za duże mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi:D najważniejsze, że autorka nie jest dziewicą, i dała się rozprawiczyć facetowi, przez którego teraz ma depresję, nerwicę natręctw i jeszcze przyprowadzi babunie do zawału serca, albo jakiegoś wylewu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i pojawila sie autorka:) Kurcze, to wszystko tym bardziej boli,ze to byl Twoj 1wszy raz:/ Czas leczy rany ale blizny pozostaja:/ No i trzeba cos zrobic z ta zarozumiala sooonia;/ Jeszcze raz gooooodnight:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhk
w pewnym sensie nie dziwie sie kalince bo mnie tez czasem cholera bierze jak czytam takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie, tzn jakie? też jest mi smutno czytać, że dorosły facet nie jest w stanie dwa tygodnie swojego fiuta upilnować, gdy jego laska wyjedzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
i jeszcze cos.czemu tamta dziewczyna i jej ojciec wyzyzwaja sie na autorce tematu a nie na tym wojciechu? przeciez to on zdradzil,wiedzial ze ma dziewczyne czego autorka tematu miala prawo nie wiedziec.jemu sie nie dostalo.szkoda ze ''atakujaca'' kalinka nie wziela tego pod uwage,ale ona zapewne jest z tych ktore wybaczaja zdrade i kochaja slepa miloscia.bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallinka9, mlodośc ma swoje prawa, przynajmniej autorka się czegoś nauczyla :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooolka9999
miałam też ostatnio przykrą sytuację:( otóż powiedziałam, że pójde na policję, powiedziałam jej to w twarz, była u mnie pod szkołą, i paliła fajke..powiedziałam, że to nie jest normalne... mówiłam to spokojnie... a ona zaczęła się śmiać, wyjęła z torebki pilnik do paznokci, czy coś takiego i przejechała po swoim samochodzie! ! ! ! ! ma naprawde ładny i chyba drogi samochód, czarny i ta rysa była bardzo widoczna... pwiedziała mi, "to ja pójde na policję, że ty porysowałaś mi ten samochód, lakiernik 5 tys. stać cię?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×