Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooolka9999

JEGO DZIEWCZYNA MNIE NISZCZY, CO MOGĘ ZROBIĆ...?

Polecane posty

a potem ta Majka zamiast sie mścić na facecie /bo trudno takiego gnojka nazwać mężczyzną/ uderza w dziewczyny, które zresztą są niewinne, bo uwierzyły w kłamstwa gnojka. Żenada ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masterka232
chyba powinnas isc do nie do domu i na kolanach przeprosic za wszystko. Dokladnie kleknac przed nia i przeprosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo moja słodka, napisałam to kilka topików dalej...! że ten facet to zwykłe gówno i śmieć, ale autorka nie jest bez winy, bo mogła troszkę poczekać zanim wskoczyła mu do łóżka... na pytanie, po jakim czasie to zrobiła, odpisała, że nie odpowie... także możemy przypuszczać, że był to krótki okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego się ciągle mścić na biednej dziewczynie ?????? /mleko się już rozlało, nic się na to nie poradzi ....może i popełniła błąd/ ale ...................to jednak największą plamę dał facet :-( ten kurde .....Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
słuchajcie... wy tak tej autorki nie brońcie, przespała się z zajętym facetem i to też jest fakt. ja bym taką zabiła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
o jezu kalinka a ty dalej swoje.autorka była mloda(i nadal jest),byly wakcje,poznala wymarzonego ksiecia,hormony zadzialaly i stalo sie.niejedna dziewczyna moze sie przyznac do utracenia dziewictwa w wakacje.taki okres sprzyjajacy milosci.a ty jestes super i nigdy nie popelnilas bledu.klitus bajdus ehh te dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADZIEJO, BO TA LASKA TO JAKAŚ CHORA PSYCHICZNIE OSOBA! tak samo jak jej ojciec, i reszta tej "elity"...! a autorka sama napisała, że prosiła o o pomoc, on ją wyśmiał.... widzisz, mogła torszkę poczekać zanim się z nim przespała...i nie byłaby w tym gównie, w któe wdepnęła...szkoda mi jej, i to bardzo... jednak to cena za naiwność, łatwowierność i...(niestety musze to napisać) sypanie z byle kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogła trochę poczekać, ale czasu nie cofniesz i nie musisz się już jej czepiać!!!!!!!!! Ona tutaj napisała po to, żeby ktoś jej pomógł a nie oceniał Pani K. i jeśli pani, proszę Pani ....Pani K. nie chce jej pomóc, to niech Pani chociaż jej nie przeszkadza :-( i nie przeszkadza ludziom, którzy ją polubili i którzy chcą jej właśnie tutaj pomóc, a przynajmniej wysłuchać, bez oceniania / bo to ani potrzebne ani pomocne, ani nie na miejscu :-(/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
nie wiedziala ze byl zajety.poczytaj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, greq... masz racje! wakacje, hormony, imprezka, alkoholik, narkotyki- ja to rozumiem! jak najbardziej... sama absolutnie święta nie jestem;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale buraki
na tej kafeteri,laska was w wala robi a sie podniecacie jak przy klanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ....i jeszcze jedno ....nie życzę sobie aby Pani K. pisała do mnie kochanie, gdyż podejrzewam, że pomimo tego, ze się młodo czuję i lubię wspierać młode osoby, które mają prawo błądzić /takie ich prawo/, to jednak mam swoje lata i nie życzę sobie, aby taka Pani K. mnie obrażała. koniec/więcej nie karmię takich Troli, jak Pani K./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
greq , to Ty poczytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
nikt o alko i narkotykach nie wspominal.nie pisz tu o swoich doswiadczeniach bo nikogo to nie interesuje.niestety niewazne co napiszesz,nie masz racji ,chociaz caly czas wydaje ci sie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greq
czytam uwaznie kalinko aka druga strona medalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greq alkohol, zabawa, tańce...tulił mnie całował...zapaliłam trawke, pierwszy raz w życiu-oni wszyscy palili, a ja czułam się wtedy częscią tych ludzi...stało się- zrobiliśmy to! mój pierwszy raz, w sypialni jego rodziców...zakochałam się w nim nieprzytomnie... a już Cię pochwaliłam, że wydajesz się być inteligentną osobą...a inteligentne osoby potrafią czytac ze zrozumieniem, ba! potrafią nawet zapamiętać to co czytały... kochanie, nie zarzucaj komuś, że nie rozumie tekstu, skoro tylko ty tutaj masz z tym problem, całuję, tam gdzie lubisz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
"alkohol, zabawa, tańce...tulił mnie całował...zapaliłam trawke, pierwszy raz w życiu-oni wszyscy palili, a ja czułam się wtedy częscią tych ludzi.." proszę jak uważnie czytasz:D i nie Kalinko, pudło. niestety nie będę pisała pod swoim czarnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
heh, o chociazby dzieki temu się to udowodniło:) nie minęła minuta, buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga strona medalu- a może my jesteśmy bliźniaczkami:* hahaha, to samo, w tej samej minucie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego dziewczyna cie
niszczy a ty niszczysz cudze zwiazki. wiec wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, ze w takich sytuacjach zawsze obrywa dziewczyna, nigdy facet, żenada, jeszcze raz żenada..... A facet......bezwolny...... obca dziewczyna mu wchodzi do łóżka, a on nie protestuje..... buchachahcha... bezwolny....bezkarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
taaaa kalinko, jest szansa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta inna to tez ja
czytam ten topik i tak sobie myślę: co innego dać wyraz swojej złości na kochankę stałego chłopaka i to mogę zrozumieć. A co innego - niszczyć z rozmysłem osobę, poniżać, zastraszać. To jest już karalne. Panienka przekroczyła wszelkie granice i czas na policję, na działanie. Trzymaj się autorko, nie daj się. I nie słuchaj pierdół głupich panienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga strona medalu
nikt nie mówi , że facet jest tu święty. ale wina leży po obu stronach. myslicie ze malo by na takiego wsiowego playboya polecialo??? widocznie ta wyjatkowo latwa byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego dziewczyna cie
a kto mowi,ze facet bez winy? a ty nadziejo sama chyba ladujesz sie kazdemu do wyra,skoro tak bronisz autorki. Dla jednych taka postawa to naiwnosc( tak to chyba nazwałaś ) dla innych puszczalstwo. ja wole nazywac rzeczy po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta inna to tez ja
druga strona medalu: weź zrób sobie baranka z przytupem o beton, może będziesz miała przebłysk rozsądnej myśli. A potem wróć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo, moja kochana... bardzo Cię lubię;) wydajesz się mieć kryształowe serduszko! widzisz, autorka zadarła z patologią!!! przecież to logiczne, że normalna kobieta obwiniłaby swojego faceta (przeciez autorka jej nie zdradziła), zerwałaby z nim, a tej trzeciej dała spokój, zachowanie normalne, z klasą i na poziomie... no, ale stało się inaczej- nie poznała dobrze Wojtka i jego towarzystwa, i teraz ma..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego dziewczyna cie
hehe, to jest wlasnie najlepsze, ona jest na tyle dorosla zeby seks uprawiac, ale zeby ponosic konsekwencje swoich czynow ,to juz nie za bardzo. wtedy nagle robi sie z niej niewiniatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta inna to tez ja
tu są same przyjaciółki Majki, same Trole. nie będę ich karmić. Nadzieja, nie karm Majek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×