Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama w potrzebie

Czy i gdzie w Polsce mogę kupić SAB SIMPLEX?????

Polecane posty

Gość mama w potrzebie

w aptekach nie ma, bo go wycofali, na allegro nie ma... gdzie to można kupić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w potrzebie
Dziękuję dziewczyny:-)! ratujecie mnie z opresji:-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w niemczech, moge Ci przeslac. jesli jestes zainteresowana napisz glitzy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w potrzebie
Glitzy....:-) dziękuję Ci dobra kobieto za chęć pomocy!!! kupiłam już te kropelki od osoby z e-bay`a, mam tylko nadzieję, że mnie nie wykiwa na kasę , bo kupowałam poza aukcją no i te kropelki są z Czech, tak się zastanawiam, czy są takie same jak te niemieckie, czy może mniej skuteczne, bo słyszałam róźne opinie na ten temat gdybym jednak potrzebowała ich w późniejszym czasie ,to jeśli nie masz nic przeciwko napiszę do Ciebie maila pozdrawiam milutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama w potrzebie- ebay to nie allegro, oni tam mają bardzo surowe zasady i jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś sie naciął kupując albo sprzedając coś na ebayu. Także się nie martw, towar powinien być zgodny z opisem i dostarczony w umówionym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w potrzebie
Emi...tylko, że ja kupiłam te kropelki poza aukcją, bo nie mam konta na ebay`u...no, ale wychodzę z założenia, że trzeba ludziom wierzyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sab simplex
Posiadam sab simplex, zapraszam na stronę www.sabsimplex.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania kropeli kupilam w niemczech i chcialam na allegro wystawic ale mi wycofali :( cena 35zl plus wysylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
spróbujcie pierwsze dawać dziecku bobotic - to jest polski odpowiednik saba - tylko saba daje się więcej kropli - ja dawałam do kazdego mleka po ok 10 kropli czyli wiecej niż w ulotce ale saba daje się bodaj 14 i zadziałało - a jest dostępny w każdej aptece polskiej po ok 10 - 14 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi15
Sprzedam sab simplex, delicol i Lefax. Mam paragon z niemieckiej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o maila: extaza86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2017
Odświeżam temat czy ktoś ma do sprzedania sam simplex niemieckie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce masz dostępny espumisan 100. Ma większe stężenie niz sab simplex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy podać dostępny w PL espumisan czy bobotic w większej dawce (nie ma żadnego ryzyka przedawkowania!) - efekt będzie dokładnie taki sam. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania Sab simplex z Niemiec, opakowanie 100 ml w cenie 110 zł. Nowe, nieotwierane. Kupiłam dwa dla Córki, ale jedno wystarczyło na cały okres kolek (3 msce). Mail: kham malpa o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ktos poratuje kropelkami sab simplex? I ma do sprzedania najlepiej warszawa i jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podaj po prostu więcej espumisanu - do skutku. Tego się nie da przedawkować, a cały sekret "skuteczności" sab simplex leży w tym, że właśnie zawiera więcej substancji czynnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam całą butelke nową do 2019 roku do sprzedania, synek tylko jedną zużył a druga lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sab simplex

mam do sprzedania nowe oryginalne sab simplex 5 sztuk kupione niedawno w niemieckiej aptece, posiadam paragon, data ważności 10/2021, u mojego synka zadziałał bardzo skutecznie, jeśli ktoś zainteresowany zapraszam ewelinka386@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×