Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassska3

straszny problem jak to pogodzić?Sylwestra?Doradz

Polecane posty

Gość kassska3

zaczełam spotykać się z dwoma chłopakami to nrazie tylko początek niesą to prawdziwe związki nie ma seksu..nawet całowania się itp.. chciałabym ich lepiej poznać dopiero widziałam się zkażdym po dwa razy i obaj są fajni ciężko mi sie zdecydować bo to za krótki czas,oczywiście oni nie wiedzą o swoim istnieniu.czesto dzwonią do mnie.Obaj zaprosili mniejuz na sylwka:O i nie wiem nie moge sie rozdwoić a chciałam jeszcze troszke to pociągnąć oni sa z poza mojego miasta wiec nie spotykamy się często...co powiedziec jednemu jak sylwka spędze z drugim?co wymysleć oczywiście nie przyzjając sie? szpital? wyjazd w sprawach rodzinnych\ ale będą dzwonić pzecieź i się wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym mieć taki problem
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rzeczywiście straszne
tragiczne, wstrząsające i szokujące😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Powiedz jednemu, że idziesz na imprezę rodzinną i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jednemu ze nie chciala
mu robić przykrosci ale masz juz plany i wyjezdzasz na swieta z rodzicami do rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassska3
no doradzcie coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassska3
oni już wiedzą że mam rodzinę w w tym samym mieiscu całą.Pozatym będą dzwonić i łatwo się zorientowac po cenie połaczenia że jestemw kraju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
myślę że jeat to sprawa dla reporterów programu strefa 51. koniecznie skontatkuj się z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadniesz sama we wlasne sieci
jak bedziesz to ciagla zbyt dlugo, masz jeszcze miesiac i przez ten miesiac powinnac zdecydowac sie z ktorym ewentualnie wolisz isc i nie zwodzic drugiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadniesz sama we wlasne sieci
najpierw moze nie zgadzaj sie na zadna propozycje, pod koniec miesiaca dasz znac ktoremus ze jednak mozesz z nim go spedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co po 2ch spotkaniach musisz sie ktoremukolwiek z nich tlumaczyc? powiedz ze sylwka spedzasz z przyjaciolmi czy idziesz na inna impreze juz, no kurde bez przesady. narazie to chyba wszystko bez zobowiazan wiec koles nie ma prawa miec do ciebie pretensji ze spedzasz go ze znajomymi czy cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×