Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

La Pantera

Mała Moskwa

Polecane posty

Wczoraj byłam w kinie i jestem zachwycona!:) Cudowny film, pięknie nakręcony... Przy zakończeniu łezka ze wzruszenia...:) Polecam bardzo gorąco film o Wielkiej Miłości, która zdarzyła się w moim mieście:) Pozdrawiam z Legnicy - Małej Moskwy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
rzeczywiscie film jest piękny,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sister of
Ja dopiero sie wybieram do kina. Ale tez słyszałam i czytałam dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ten film nie za bardzo podobał, może nie był najgorszy, ale nie zachwycił mnie. No ale może to dlatego, że nie lubię filmów historycznych, nie wiem sama. Szkoda mi jeszcze było Jurija - męża Wiery. Pryzstojny i dobry facet z niego. Dziwi mnie, że Wiera tak szybko zapomniała o miłości do męża i zakochała się w Polaku. To tak jakby wogóle nic nie łączyło ją z Jurijem, a przecież to był jej mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamka ---> Czasami jest tak, że spotyka się zupełnie niespodziewanie osobę, która przerwaca nasz świat do góry nogami... Tak było w tym przypadku:) W mężu Wiery poruszyło mnie bardzo jaki był dla niej przez cały ten czas - wniosek jest tylko jeden - kochał ją równie mocno jak Michał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiesz momentami podobało mi się, chodzi o ta wielką miłość, ale potem jak Wiera wracała do siebie, to zastanawiałam się co z jej mężem? Przecież uczucie nie może tak szybko wygasnąć, no ale widać może. A nie wiesz przypadkiem, czy ten film jest oparty na faktach, czy to fikcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny nick na boku
Ja jestem z Legnicy mam ten film w domu od kilku dni i jeszcze nie obejrzałem,ale zrobię to jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamla ---> To autentyczna historia:) No i w pierwszym wpisie napisałam - Wielka Miłość, która wydarzyła się w moim mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny nick na boku :) Byłam dumna z naszego miasta oglądając ten film:) I ogromnie wzruszona tą przepiękną i jakże traficzną historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej - teraz to ja już mam inną stopkę:P Wpisujcie się:) 🌼 Ja chyba jeszcze raz pójdę do kina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jeśli zdecydujesz się obejrzeć to wyrobisz sobie jakieś zdanie:) Każdy gust jest inny i wcale nie musi Ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ten film nie porwal
obejrzalam, wyszlam z kina, zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio murzyciel
polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole....
inne kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni film
Jak na polskie kino ujdzie, nie jest aż taką żenadą jak większość rodzimych produkcji. Ale na kolana nie ma przed czym padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalkatka
okropny jest Lesław Żurek, czyli ten polski oficer. Drewno takie, że hej. Nie mam pojęcia dlaczego ona go wybrała mając takiego fajnego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie się na ten film napaliłam a wczoraj go oglądałam i klapa totalna...uwielbiam filmy o miłości, ale w tym żadnej miłości się nie doszukałam, jak dla mnie ten film jest o zdradzie a nie o miłości. Jedyna wielka miłość jakiej się doszukałam to miłość tego męża do Wiery.Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie daj to
takie sobie, z przewagą na TAKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siuśki
bo to film o tej wielkiej miłości także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×