Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rusalkapawelka

technik farmacji-staż

Polecane posty

Gość rusalkapawelka

witajcie, mam pytanie: chodzi mi oto kiesy moge zaczac staz w aptece ewentualnie jakas pomoc jak narazie poniewaz w tym roku w czewrcu bede zdawac egzamin na technika farm (sa to studia podyplomowe mam juz tytuł mgr inz ale politechniki) czy musze z tym czekac do zdania egzaminu czy juz teraz bym mogla probowac starac sie o staz/prace w patece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! jestem technikiem farmacji z dwuletnim stażem ale z tego co wiem to gdyby nawet ktoś przyjął cie do pracy to i tak nie zaliczy ci tego do stazu, jak najbardziej mozesz sobie zaklepac gdzies miejsce w aptece ale niestety nikt cie wczesniej nie zatrudni !!czasami tez pracodawca zatrudnia technika na stanowisku pomocy ,ale tez nic nie bedziesz mogła odnotowac w dzienniku stazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiawb
WITAM WSZYSTKICH:) MAM TAKIE PYTANIE: STAZ TECHNIKA FARMACJI MUSI TRWAC 2 LATA!! CZY PRAWDA JEST ZE ZWOLNIENIE LEKARSKIE A TYM SAMYM POBYT NA "CHOROBOWYM" WYDLUZA STAZ???????? TO ZNACZY CZY STAZYSTA MUSI BYC O TYLE DNI DLUZEJ NA STAZU ILE DNI CHOROWAL????????????????? PROSZE O ODPOWIEDZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhet
Zadzwoń do swojej regionalnej izby farmaceutycznej i spytaj prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjentka jak dentka
art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 6 wrzenia 2001 r. Prawo farmaceutyczne tu poczytaj. zwolnienie lekarskie wydłuża okres trwania stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×