Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BLASK

FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Polecane posty

Gość BLASK

FIRMA ZNAJDUJĘ SIĘ NA TERENIE SOSNOWCA. KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE MIESZKAŃ, BIÓR, MYCIE OKIEN. KONTAKT 505-810-743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skafanderek
biur pisze sie przez "U"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupski
Hehe... niezłe jaja... W Gliwicach jest dobra firma - tutaj ich strona http://www.wojmargliwice.pl/ Nie wiem jaki jest poziom usług w tamtej firmie, ale tutaj bez zarzutu. Piszę na podstawie sprzątania w firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Z obecnie działających firm sprzątających nie łatwo wybrać tę najlepszą, gdyż poziom usług jest bardzo różnorodny. Dla biura szukałam długo najlepszej opcji, ale dopiero po kilku porażkach znalazłam tę właściwą opcję w postaci Anilop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina
Dnia 22.07.2019 o 11:35, Gość Daria napisał:

Z obecnie działających firm sprzątających nie łatwo wybrać tę najlepszą, gdyż poziom usług jest bardzo różnorodny. Dla biura szukałam długo najlepszej opcji, ale dopiero po kilku porażkach znalazłam tę właściwą opcję w postaci Anilop. 

Też mogę ich polecić. Anilop wynajmujemy juz od lat do sprzątania biur i mieszkań służbowych i zawsze robią niesamowitą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

rzeczywiście skarb, miałam przyjemność już kilkakrotnie z Anilop współpracować i są naprawdę ekstra - polecam ich klientom kupującym mieszkania pod klucz bo niestety panie sprzątające od dewelopera nie zawsze robią to jak trzeba, a z nimi nie mam ani ja ani klienci żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×