Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ok kochane zmykam po syncia :) 👄 TIJA- zgadzam sie tylko trzeba sie zaprzec samemu w sobie i potemidza jak z górki :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA...........oczko prawie juz jest ładne,ale jeszcze troszkę zaczerwienione i w jednym miejscu mam małae zgrubienie,ale juz z górki.....moge zrobić makijaż chura!!!!!!!!!!!! DO 2 DO ...........pindo jedna jak zobaczyłam tabelkę tę pierwszą to myslałam że spadne z krzesła z zazdrości i ze zdumienia jak ty takiego wyczynu dokonałaś........ale juz doczytałam ,ale i tak jest czego GRATULOWAĆ ....BRAWO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha 👄 widzisz Żabko???? Stronka Twoja sie zrobiła :) To tak z wielkiego ajlowju Ciebie :) Tija na prezydenta !!!!!!!! Tylko nie zrozum mnie źle ... nie masz na niego włazić, a szykować się do wyborów :) Mój głos masz !!!!! Masz szansę być wieeeelkim prezydentem :P Lolka moze być Twoją sekretarką .... ups ... asystentką :) Albo jeszcze lepiej rzecznikiem :) Już sobie wyobrazam te konferencje prasowe w Waszym wykonaniu :P Do2do :) Gratki wielkie :) ta 5 na mnie też wrazenie zrobiła :P Ale i tak już mnie prawie dogoniłaś:) Zazdroszcze tylko osiągów, bo ja choć NAPRAWDĘ CWICZĘ za bardzo nie ubywam 😭 Ale jeszcze będę twarda troszku - nie pamietam, czy pisałam, ale mam w tym roku 20-lecie matury i właśnie ugadujemy spotkanie na przełom maja i czerwca. Byłoby kaczo zejść tak na 60 jakieś ..... Nie mówiąc już o tym, ze właśnie przedwczoraj i wczoraj dokonałam zakupu 2 kurtałek ..... no i te rurcięta nie zniosłyby chyba większej wagi niz obecna .... poszłyby na szwach :P Tija:) Fajne to cudo na pozbywanie sie wody. Chętnie bym skorzystała. Ale chyba musiałabym przenieść sie ze spaniem do kibla, bo ostatnio mam wrażenie, ze wszystko co wypiję w ciągu dnia uchodzi ze mnie wieczorem ... normalnie dzieci to sie nawet spokojnie umyć nie mogą, bo latam do kibla jakby tam darmowe orgazmy rozdawali :P No i po wczorajszym moim wpisie wiem już na 100%, że Wy pindy grochowe mnie nie czytacie !!!!!!!! Pisałam wczoraj o dziennych jadłospisach ... ale nie chodziło mi o to, zebyście pisały co jecie. Przecież domyślam sie, ze golony, galarety, tłuste bigosy i kotlety :P Z majezonem lajt :P Proponowałam, ze WKLEJĘ jadłospisy podpatrzone na innym forum !!!!!! No ale komu by to sie przydało, skoro Wy całymi dniami w lodówach siedzicie !!!! Tylko kapciory Wam wystają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha :) widzę Cie na Nk :) Idziemy ćwiczyć ? :) Wczoraj z racji pracy dfo wieczora miałam dzien bez stepa. A chodziłam przez 6 kolejnych dni .... I nie będę ukrywać, ze poczułam wczoraj ulgę, że mogę z czystym sumieniem nie włazić na to dziadostwo :P Ale dziś to już wyłgać sie nie mam jak 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie, ile razy wypadałoby sie poczochrać z mężusiem zanim powiem mu o tych 2 nowych kurteczkach???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też Wam w tych lodówach jęzory do zamrażalników nie poprzymarzają :P A nery i cipki to na pewno już odmrożone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka.......nie piierdol.......tylko wskakuj na ten swoj stepej i cisnij......bo wiosna tuz tuz,a ty nie zdązysz baleronow spalic..... hheheheheheheheheheh a gdzie reszta grubych prosiakow???????? do2do o 5 z przodu to ty se tylko pomarzyc mozesz......hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko - ja Cie low wery much tu i to mocniej ❤️ lolka - Ciebie tez... a co mnie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) na tej konferencji co to o niej mówiłaś to my z Mychą nie mogłybyśmy razem występować bo nie ma takich kamer co by nas w jeden kadr ujęły, a co do szacownego małżonka to dwie kurtki dwa czochranka:p Lola:D Ty pasztecie co się martwisz o baleron Majki jak sama masz nie mniejszy:p Mycha;) jak będziesz dobrą asystentką to dam Ci podwyżkę, tylko musisz się starać co najmniej tak jak Krawczykowa u Łyżwińskiego:p. Tylko mnie potem o ojcostwo nie posądzaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija ty maszkaro juz ci tłuszcz ocz zalewa bo nawe nie widzisz ,ze majka napisala ze to ja mam byc asystentka.......goopia doopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 2 do gratulacje. Gdy zobaczyłam ten wynik z 5 z przodu to mi szczęka opadła. Ale ten też jest niezły. Majka ja poproszę o wklejanie dietek moze uda się coś zastosowac. A co do kurtek to najpierw pokaż jedną a za kilka dni drugą.Albo najlepiej wcale nie mów tylko zakładaj i chodź a jak zapyta to powiedz że już stare są.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola😘 jak Ty masz być moją asystentką czy jak wolisz rzecznikiem skoro ty cały czas sprawiasz mi przykrość i ból. Za każdym razem ranisz moje uczucie i depczesz moją godność:p NIE CHCĘ TAKICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spadaj....ja bede szefem,a ty na bezrobocie.......polatasz troche za praca to ci sie odechce goopich gadek o wolnosci i godnosci......a i schudniesz..... kocham lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jakim prawem uzurpujesz sobie prawo do mojego stanowiska??? jak będziesz dalej taka niegrzeczna to cię wyślę na posadę do łyżwińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :) Tija :) dupencje moje kochane :) możecie sobie gadać co chcecie, a ja jestem pewna, ze razem stworzyłybyście taki niepowtarzalny tim, że ze wszystkimi dałybyscie rade :) A poza sobą świata byście nie widziały :) Może troszku dlatego, że byście go sobie wzajemnie zasłaniały, ale w pozostałej reszcie to z miłości wzajemnej dozgonnej 👄 Emma :) propozycje jedzonek wkleje, ale to juz jutro, najdalej pojutrze :) A co do kurtki .... kurnia ... numer, ze stare są nie przejdzie ..... za dobrze zorientowany jest :) ale będę wyciągać je w odstepach czasowych to sie po kościach rozejdzie :P No i to czochranko w międzyczasie dorzucę :) tak dla odwrócenia uwagi ... no i nie powiem, ze bez przyjemności własnej :classic_cool: Loluś-pitoluś :P stepek zaliczony zgodnie z rozkazem:) sadełko wybujane, ze jeszcze teraz wibracje czuje :P proponuje sie dołączyć zamiast na klawiaturkę pluć :P 👄 jutro możemy sie zgrać w czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje piękne😘 Majeczko:D masz rację że ja to Lolę werymacz i z całych sił, a te końskie zaloty są tylko po to żeby sprawdzić czy po zawarciu związku zostanie zemną na dobre i na złe, bo jak teraz się nie przestraszy to już nic nie zniszczy tej miłości:) Wstawać lachonarium (_)> Moje śniadanko to sałatka z sałaty, pomidorka, rzodkiewki, papryki, cebulki i siemienia lnianego z lyżeczką śmietanki a do tego jajo na miękko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie wstajemy parzymy kawunie i piszemy na topiku ( _) A umnie znowu śnieg a śmiać mi sie chciało dzis bo mój M zmienił sobie juz koła na letnie i jak wstał to sie za głowinke złapał ale pojechał na tych letnich 🌼 Ja mam iśc na zakupy a tak mi sie nie chce i do doktora na 15 jednym słowem leń smierdzący sie ze mnie zrobił 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również zimowo...........oczko wodne dziś znów zamarzło bububuuuuu !!!!Gdzie ta wiosna????!!!! Ja już kawke wypiłam....od wczoraj testuje ekspreso ,bo zainstalowałam w biurze ,ale jak dla mnie mało tego..... lubie zrobić sobie duży kubełek i delektować się. Na śniadanko serek wiejski Piątnicy ze szczypiorkiem i jeden steropian(waza) tylko nie wiem do której pociągnę na takim żarełku. Dzisiaj witałam wschód słońca .....nie śpię juz od 5-tej koszmar....próbowałam sie zmusić i nic,sen nie nadchodził,ale za to był jeden porzytek z tego niespania .......każdy skrawek ciała nasmarowany specyfikami na cellulitis,zmarchy itp. Ide po drugą kawe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ja już po porannych brzuszkach, prysznicu i po mumifikowaniu mojego zgrzybiałago, starego i pomarszczonego cielska jestem:p Przydałoby się manicure jeszcze zrobić, ale mały musiałby iść spać bo przy nim się nie da. Czekam na koleżankę i będę z niż siorpać drugą kawkę. Jakie wspaniałe jest życie na urlopie wychowawczym, człowiek nic nie musi, tylko czasem rzygać się chce tą wolnością :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię sunę, ale się rozpisały!!!! aż kae się blokuje tak tłumnie tu siedzicie i piszecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________JES!!!!!!!!JES!!!!!!!!!!JES!!!!!!!!_____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich w tem słoneczny wiosenny aczkolwiek jeszcze chłodnawy poranek:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA............wiem ze czasem masz mnadmiaru tej wolności,ale powtarzaj sobie że MAŁE DZIECI NIE DAJA SPAĆ ,A DUŻE ŻYĆ i wszystko przed tobą.....wiec korzystaj z tego że masz je w domu ,bo jak zaczną wychodzić na imprezy to już bedzie inna para kaloszy....!!!! Ja też bym chętnie brzuszki porobiła ....rano ,ale troche inne od standartowych,tylko sie boczę na mojego M ....podpadł mi na całej lini...!!! Cholercia muszę troche popracować,ale nie powiem żeby mi sie chciało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja piję mleko z kawką _______(\'\'\'\'\'\'\'\')o____________ I proszę mi się przyznac która ten snieg do mnie do Mamy i do Ory przysłała :O Kuźwa jak ja chcę wiosny 😭😭😭 Dobra dziewczynki to ja sie witam u uciekam drugie sniadanko sobie robic bo jedenasta dochodz:D a głodna jak wilk jestem hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×