Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

PIMACH - ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Mam nadzieje, że jednak twój mąż rozumie, że nie wzięło to się z niczego. Gdyby wszystko było ok, to i ta pani miałaby święty spokój, a tak... no niestety zasłuzyła na to. Nie wiem co jej tam dziewczyny popisały, ale jakoś mi jej nie szkoda ;) A wy zadymiary? :classic_cool: Kurna mówiłam Wam, żeby spasować, skoro Pimach sobie nie życzy takich akcji :O Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy... KUUUURWa, a teraz z innej beczki. Oglądał ktoś fakty? Chodzi mi o sprawę bociana. Jaki kuuurwa porządny ten konserwator! Jebany w duupę. Bocian zdycha na oczach wszystkich, a ten chuuuj nie pozwala mu pomóc. Nagle sobie przypomniał, że człowiek nie powinien ingerować w przyrodę! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) cieszę się że jesteś już z nami, ucałuj Antka od wszystkich cioć topikowych. Jak się czujesz w roli mamusi???? Na pewno kiedyś przestanie Cię boleć i szkoda że tyle się nacierpiałaś żeby na koniec Cie pokroili❤️ A teraz koniec objadania się!!! wracaj do dietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach jestem pod wrażeniem Twojej akcji porodowej, całe szczęście że wszystko dobrze się skończyło. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY ŚPIOSZKI 💤 pobudka :) LOLA życzę przetrwania komunii :) u mnie w parafii też dzisiaj komunie, już ich obserwuję z okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄 Pimaszku 👄 fajnie, ze się już odezwałaś. Co do porodu... hm...... rzadko jest to coś co sie miło wspomina, dlatego tym bardziej gratuluję rozsadnego podejscia do sprawy i dzielności. Mam nadzieje, ze brzuszek boli z każdym dniem mniej. Bo jakby nie patrzeć, to była przecież operacja. Ale jestem pewna, że masz teraz wokól siebie osoby, które Ci bardzo pomagają :) A jakbyś potrzebowała ramienia (albo dużej piersi :P ) do wyżalenia sie albo pomarudzenia - możesz na mnie liczyć:) Wycałuj Antosia 👄 Do2do :) Ty to masz ostatnio życie ...... ciągle tylko zalewasz robaka :) Jak dietka i ćwiczonka? Ja też postanowiłam wreszcie się zebrać w sobie i ruszyc swoją grooobą dupencję :P Od jutra .... :P Kicia :) nie ładnie podglądać przez okno :P ...... ale z drugiej strony .... jakie to często bywa ciekawe :P Jak ma sie Twoje 70 ? Też dołączasz do grupy mających coś wreszcie z tym zrobić? :) Szczęśliwa :) na Ciebie też tu liczę .... 1,2,3,4,5,.......... :P Lola to teraz pewnie z talerzami lata, więc jej nie przerywam, bo orła wywinie do bigosu :P Serum też teraz imprezuje :) jutro pewnie będzie kacyk :P Tijuś? a Ty co tak zamilkłaś dzisiaj, hę? :) Emma :) niby piszesz, ale cóś maławo :) A Mafinke to pewnie do haremu jakiego porwali .... raz machnęła łapką i ślad po niej zaginął .... Mychotko !!!!!!!! No nawet nauka na swoje granice !!!!!!! Gdzieżeś TY ?????? 👄 Myszko :) a TY? przecież mialaś mieć jakieś wolne . |No i co to za praca, bo sie nie chwaliłaś chyba? Mama 👄 jak wreszcie znajdziesz wolną chwilke to napisz coś ........ Mimozka 👄 a u Ciebie wszystko oki? widuje Cię czasem na NK, ale nie jestem pewna, czy Ty to Ty 👄 ORY !!!!!!! Ty podłoto !!!!! byłaś niedawno na NK i nic nie popisałaś 😭 ale i tak ja zawsze, wciaż i na wieki 😍 A co z Donia???? Starania o bobaska tak bardzo ją pochłonęły, że już się do nas nie odzywa? :) Kasiunia :) jak Maleństwo? pewnie rośnie jak na drożdzach :) czekamy na fotki :) Abs :) Ty to kobieta pracujaca jesteś !!!! jak nie papiery to krzaczory :) Pamiętaj, ze teraz musisz dużo wypoczywać. No i przytyć wreszcie ;) Mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam ta razą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) chyba nikogo nie pominęłam :) zmykam dziewczorki, bo mąż grilka dziś ekspresowego wymyślił :) a wieczorkiem jeszcze się z kuleżanusią umówiłam na jakiegoś drinusia ...... mam nadzieje , że to wyjaśnia, dlaczego postanowienie o dietce ma mnie obowiązywać od juterka :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA - oswajam organizm z myślą o diecie :P mocno ograniczyłam spożycie mięsa, chleb udało mi się pozegnać... tylko jakoś myśli o pifku nie chcą mnie opuścić :P nie ważyłam się dziś, ale u mnie np. 1,5 kilo to nie problem, tyle to ja w dwa dni zrzucam, potem jest gorzej... jakoś do 67 jeszcze, jeszcze, ale potem ściana :O dalej nie idzie... może powinnam ćwiczyć trochę??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas intensywnie myślę o jakiejś diecie, ale jak tu dietować jak stary robi mielone na obiad i pachnie w całej chałupie. Do tych mielonych sałata z pomidorami w śmietanie i ziemniory:o niech on w końcu jedzie gdzieś w delegację na dłużej bo inaczej będę wyglądać jak maciora:p Pogoda też do bani więc nawet na spacery nie chce się chodzić, nic tylko nażryć się i leżeć jak kaban:D Ściskam Was mocno moje ptaszynki i idę do koryta, bo stary woła🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- i jak by tego było mało w czwartek sa urodzinki mojego slubnego :D Więc znów robaka zaleje hihihii:D A własnie 15 minut temu dotarłam do domku bo mnie tesciowa z synkiem moim na rowerkach przegonili i 32Km zrobiłam i padam wiec to majeczko w ramach tych ćwiczeń :p oj juz widze te zakwasy.............👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- a i zapaomniałam dodac JUŻ ❤️ twego laptopika :D:D:D bo poemaciki wróciły :D:D:D:D TIJA- oj kochana znam ten ból, żeby nie wpieprzac to chyba bym musiała z klamerka na nochalu chodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nas pogoniła trochę do pisaniea? Dziewczyny, czy któraś stosowała dietę proteinową? Czy rzeczywiście są rezultaty czy tylko takie bredzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki!!! jakoś brak mi motywacji do wszystkiego, potrzebuję porządnego kopa w dupę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no haj laski :) taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...... to sobie podrinczylam ..................a poi dobrym drinczeniu dobrze jest podupczyć :P Emma :) sorki za przytyki o niepisaniu, bo przecież TY akurat piszesz. to ta reszta larw tak nic nie pisze. tylko tak siedzą, żra, a potem biadolą, że im w dupe wszystko idzie. No a gdzie ma niby isc sie pytam ...... w paznokcie???????????????????? nie żrec tyle i nie chlać, do tego ruszyc dupska z kacanapek to pochudniecie wreszcie !!!!!!!!!!!! bierzcie przykład ze mnie ........ od jutra postanawiam ozpocząc kokejna walke sama ze sobą i swoim ukrytym , spasionym JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA , Hahahahahahahahahahahahaha :P ale ja dowcipna jestem :O dobra , idę sie kompczyć, niezadługo mój mlody :P mężus wraca moze coś z tego wyniknie ........ a moz ewczesniej zasne? no nie wiem ..... jeszcze nie podjęłam ostatecznej i wiażacej decyzxji 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Mimozka 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Majeczko stosunkowo udanej nocki życzę:D no i zamiast kopa dostałam całuski, kochana jesteś ❤️, zaliczyłam stepa 20 minut, dobre i tyle... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej smerfetki wstajemy ja pije kawunie i jade na cały dzien do pracy tyle spokoju jewstem tak wkuriona na mojego ze chyba nie bede sie przez miesiąc do niego odzywac Zycze miłego dnia wszystkim odchudzaczką i nie siedziec w lodówce tylko sprinterek w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gwiazdeczki👄 Ostatnie dziecie \"komunistyczne\" odfajkowane........teraz czekam na 18-stki i wesela. Kacyka nie mam ,bom nie piła.....nie licząć tych 4 kielonków do południa,ale jak na Matkę Chrzestną przystało pojechałam jeszcze z dzieckiem do kościółka na 16-sta po obrazek i później to juz nic ,a nic nie ruszyłam i nawet mojego M do domku osobiscie jako kierowca przywiozłam. Dziewczynki jutro po raz trzeci i (mam nadzieję że ostatniej) operacji oka podchodzę...........jak będe mogła to wieczorkiem klikne co i jak ,bo zabieg mam dopiero o 15-stej.Proszę trzymać za mnie kciuki,żeby wszystko było OK ,bo już następnej nie przeżyje😭 MIMOZKA.........jak by kto się znalazł i tego kopa Ci zasadziła,a do tego jeszcze by zdziałał cuda to ja też o takiego poproszę ,bo jakoś tak wszystko mam w Dupie i mój stan umnysłu ,ani ducha ni cholera nie chce skierować sie od dłuższego czasu na inny tor.......szlak by to!!!!!!! A teraz musze popracować ,bo mój M podsunął mi jakies papiery pod nos i domaga się interwencji,ale chyba p. Boga ,bo ja tu nic nie zdziałam....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje lachonarium 🖐️ Mimozka:D wystaw swoje walory w stronę Torunia to Ci takiego kopa zapalę, że od razu zaczniesz na nowo widzieć wszystkie barwy życia:p Majka:) zajechałaś już starego??? to wstawaj i opowiadaj jak było??? Kto ze mną drugą kawę wypiję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum😘 Myszka😘 To są wzorowe forumowiczki, mimo nawału pracy potrafią do nas napisać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopijam kubeł mineralnej z cytryną, zaraz kawe parzę..... podstawiajcie gary to i wam poleję. Tylko kto pierwszy ten lepszy, bo mi się mleko do kawulca kończy :) lalki, znacie kogoś w oświacie? :P niech no tam która skrobnie gdzie trzeba, zeby dzieciaki zaczynały szkołę nie wczesniej niż o 9 .... :O Mimozka 👄 więc wczoraj ........ albo nie, nie powiem :P Myszka :) co znowu ten Twój diabeł zrobił, czy czego nie zrobił, że tak ciśnienie podniósł? No i napisz wreszcie, gdzie pracujesz. Emma :) nie wiem co to jest ta proteinowa, ale coś mi sie zdaje, że każda dieta będzie dobra na odchudzanie pod warunkiem, ze bedzie się ją konsekwentnie stosować i ćwiczyć ................. niestety :O Kicia :) no to na początek zrzuć te swoje 2-3 kilo, a potem zagrzewaj nas do boju :) Bo dla mnie nawet ze 2 w dół teraz chyba jest mało realne ....... ech..... starość ......... Do2do :) kurnia ..... jak ja bym teraz wsiadła na rower, to moi sąsiedzi chyba by na zawał padli :P że o rodzinie nie wspomnę ..... oni padli by na kolana .... ze śmiechu :P nie pamietam kiedy jeździłam na 2 kółkach :P podobno tego się nigdy nie zapomina, ale ze mną to szlak wie :) najgorsze to to utrzymanie równowagi :P Ja dziś w planach mam instalowanie paru rzeczy w laptopiku. Ciekawe, czy starczy mi czasu na ćwiczonka jakieś ........ miałam zamiar od dzis wrócić na dobrą droge odchudzeniową ...... a moze to nie miało być od dzis tylko od jutra ? :P nooooooo ...... zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak .... zanim ja wyartykułowałam o co mi chodzi wy już dawno wstałyście 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijuś :) było , ale troszku "na lenia" :) znaczy teraz była moja zmiana do prawie nic nie robienia, a młody się musiał wykazać inwencją :P i to w taki oczywiście sposób jak ja lubię ............................ jak ja to lubię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to ostatnio, wraz z spadkiem motywacji do odchudzania, spadło też libido i coś nie mam chęci na igraszki, ale może jak tak poczytam że inni to robią nawet w tak podeszłym wieku jak Ty Majka jesteś :D to może się skuszę:p Myszka:) czym Cię tak wkurzył ten twój nicpoń żeś taka wściekła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Tija .... to to to ........ pamiętam jak przez mgłę :P że jak byłam w twoim :P wieku to też tak mialam :P libido hulało, że hej .... góra- dól - dół - dół - góra -dól -doł - dół ........ ale teraz mam ten komfort, że jak mi się nie chce to mogę powiedzieć, że to menopauza się zaczyna :P no ale na takie fory to trzeba sobie kochanieńka zapracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to może ja sobie wreszcie nick z 38 na 39 zmienię ? :) jak myślicie ? albo nie ....... niech mam i sie cieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) Twój nick jest okey i niech taki zostanie, nawet jeśli przyjdzie nam kiedyś pisać na 50-tkach. Przynajmniej wszyscy będą wiedzieć że długo trwasz w diecie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedynie Majka zauważyła moje pytanie, odpowiedziała że nic nie wie na ten temat, ale chociaż coś napisała. A mi chyba na stare lata jakaś alergia się przyplątała, bo cieknie z nosa i oczy łzawią.No tragedia. A powiem Wam jeszcze że chyba za blisko teściów mieszkam, bo za często mnie odwiedzają. Ostatnio teśc mi nawet ciśnienie podniósł, bo skrytykował mój warzywnik,że zachwaszczony. A GÓWNO GO TO OBCHODZI TO MÓJ OGRÓDEK!!!! Majka nicku nie zmieniaj tak jest lepiej jakoś tak ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to było? KAC MORDERCA NIE MA SERCA!!!! umieram.... a tak poszalałam, że się wychrzaniłam i złamałam tipsa 😭 żegnajcie koleżanki... idę heftnąć.... albo nie posiedzę jeszcze trochę z wami... bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×