Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hello babys.......my name is agnieszka,would you be my friends forever?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poliglotki :) Pimach :) ślicznie brzmi cokolwiek by to miało znaczyć :) Kicia :) ja będę po polsku pisała :) no i miłego wieczoru mimo wszystko :) Lola :) a ja mogę też? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, ze nie chcemy reklamy!!! Bo przeciez nie chcemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pimach ..... napisałaś po włosku \"nie chcemy reklamy\" a wszystkie topikowe hrabianki zrozumiały \"dzisiaj już nic nie piszemy \" :P Uczta się języków obcych lepij !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kraku zaczął się\"Miesiąc fotografii\", wczoraj byliśmy na dwóch wystawach (i bankiecie :) ) i dzisiaj też, ale tak ogólnie to powiem wam, że chujnia z pleśnią, ludzie pstrykają jakieś dziadostwa i uważają,że to sztuka. Dobrze, że chociaż jeść i pić mozna za darmo. A tak poza tym to przepraszam za to co zaraz napiszę :O otóż przyjeżdża do Kraku tzw warszawka... żenada... dalej nie będę pisać... :P piję... kto ze mną? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewam wódzię z czarną porzeczką, bo nie mam innego soku, proszę nie wybrzydzać! ;) смачного :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wy to koleżanki jesteście! :O nie, to nie! idę zwiedzać Kazimierz z moimi Ukrainkami, a wy róbta co chceta! nie chcecie ze mną pić ani wódki, ani chociaż kawy, to idę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w wawce słonko swieci ale i chyba na dzeszczyk się zanosi :O A ja mam pranko w pralce buuuuuuuuuuu mam nadzieję że nie lunie :O Kochane (\'\'\'\'\'\'\'\'\')o capuczinko koniczę i do Tesco na zakupki zmykam będę walczyc z ludzmi miedzy koszykami w biegu kto pierwszy do kasy :) A potem będę siekac botwinke na chłodniczek :) mniem juz mi ślina leci :) KICIA- witam kochana 👄 Zdjęcia z Kijowa sliczne :) Przyznam sie że jeszcze nie byłam ale napewno pojadę :) I zgłosze się wczesniej do ciebie abys mi klikła co mam zwiedzać ,gdzie fajnie zjeść:)👄 PIMACH- dzięki odebrałam meila od kol . :)👄 MAJKA- jak tam kociaki napisz coś babciulko nasza:) A co do kasztanek i malagi mhy... ja wczoraj wcinałam TIKI TAKI :D uwielbiam je :)Więc kochana bez stresu bo malaga , tiki taki i kasztanki dla ciebie i dla koleżanki hihiihi:D👄 MAFINKA-to mnie nawiedziła tak jak miała być :O ale nie ma tego złego no nie;)👄 SERUM-👄 TIJA- MAMA-i gdzie fota mamy?👄 MYCHA-👄 MYSZKA-👄 LOLA-👄 DONIA- jak tam staranka ? trzymam kciukasy👄 MIMOZKA- halo odezwij się👄 SZCZĘŚLIWA-👄 EMMA-👄 I dla wszystkich kochanych babeczek ogromniaste 👄❤️👄 Uciekam do TESCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!! nasz pimach zostal mamą....hip hip hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA HURA HURA HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jestem bardzo inteligentna :) ale już wiem skąd, też widziałam tego GOŚCIA na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak po nocach gadają jak najete a zrana jak ja mam czas to nie ma nikogo Mam dziś wolne bo byłam 2x po 12 wiec dzis odpoczywam Kobiety jaki jest zapierdziel w pierwszy dzien myślałam ze padne na r..yj ,ale sobie myśle ze mnie kobieta twarda ja wam sie tu nie dam najgorsze w tym jest ze szefem jest gościu co jest młodszy odemnie i cwaniaka rżnie no ale dobra jakoś to bedzie U mnie pogoda do bani dobrze ze wczoraj było slonecznie Póżniej sie odezwe bo zaraz z moim synkiem do doktora jade nie jest chory ale ostatnio go odparza pod paszkami i to rozdrapuje bojezje zeby mu potem rany sie nie porobiły Duzego buziaka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta reklama mnie wykończy😭 a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Słonka 👄 Serum masz dużą wódkę u mnie za nową stronkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA .....trzymam Cię za słowo...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :D No proszę jaka niespodzianka z rana :D jak milunio :D PIMACH- WIELKIE ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️!!!❤️ ANTOŚ jest ŚLICZNY :) A ja wczoraj tak myslalam co u ciebie nawet z starym wieczorkiem gadałam :)WIELKIE BUZIOLKI DLA WAS👄❤️👄 SERUM- ale ci fajnie :) Ja mam dzisiaj dzień na warjackich papierach bo razem z mamą latamy z babciulka (84lata) po lekarzach bo w czwartek ma operację na zacme :O MAJKA- Kochana może tak dla zasady sie zmobilizujemy ;) i pierdzielniemy w kont te nasze malagi tikitaki i kasztanki i troche sie odchudzimi co?!:D I jak tam kociaki ?? KASIUNIA- ja to juz nawet jestem ciocia drugi raz hihiih:) Bo i dla Zuzi i Antosia :) !!!!!!!!!!!!!DZIEWCZYNY TO CHYBA DZISIAJ TRZEBA WYPIĆ ZA ZDRÓWECZKO ANTOSIA I PIMACH :D TO CO Punkt 21 sieadamy każda z piwkiem przy kompie ?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki uciekam chwilowo bo młodego do szkoły musze odstawić :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Pimach!! :):) Antoś cudny:) Ja dochodzę do siebie po weekendzie... :) Majka pisz na nk co Cię boli.... Do2do wkleje foto mamci .. jak przeżucę na kompa... resztę ściskam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry z rana :) PIMACH - buzi, buzi 👄 i jeszcze raz 👄 no i jeszcze małemu 👄 Zwolniłam się dziś ze zwiedzania, życzcie mi szczęścia. Idę zawalczyć o niewykorzystany urlop z ostatnich dwóch lat. Będzie ostro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki To i ja się dołączam z gratulacjami dla naszej Pimach❤️ Aneczko kochana, witaj w klanie mamusiek i wiedz że od wczoraj zmieniło się całe Twoje życie. Od teraz zawsze już będziesz miała siły stawiać czoła wszystkim przeciwnościom losu, bo jest ta mała kruszynka, która na Ciebie liczy. Bardzo się cieszę razem z Tobą i gratuluję Ci. Jesteś bardzo dzielna i trzymaj tak dalej. ❤️M❤️O❤️J❤️E❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ Możemy opijać pępkowe wieczorkiem, jestem za 😘 Czy któraś z Was zna szczegóły? ile mierzy, waży, maluszek no i czy Pimach urodziła sama czy miała cesarkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 jeszcze raz gratulacje :) jak dojdziesz do siebie poklikaj jak było :) Maj to najfajniejszy miesiąc, nawet jak rodzą się w nim pewne wywłoki :P Popatrz na to tak - wiosna , ciepełko, jest gdzie kaftaniki suszyć i jak na spacer wyjść. A jak zrobi sie jesienna plucha Antoś będzie już odchowany i bardzo silny :) Princesse 👄 nie będe dziś chyba mędzić .... mam kolejny spiczniały dzień... nie wiem co sie ze mną dzieje....... łzy same lecą do oczu !!!!!!! no normalnie tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakaś kuźwa mega depresja mnie dopadła ... w środe prawdopodobnie będzie firmowa impreza z okazji 4lecia naszej knajpki i aż boje się iść .... z jednej strony czuję, ze potrzebuje odstesora, ale z drugiej strony jak mi choć troche nie przejdzie to grozi mi mega urżniecie ....... a ja jak tak sobie popije to wygarniam wszystko co mi na wątrobie leży ..... z usmiechem na ustach .... to mogłoby być ciekawe, zwlaszcza, ze paru osobom miałabym pare rzeczy do powiedzenia :O Do2do ..... odchudzanie mówisz? moja waga uparła sie i od jakiegoś czasu oscyluje w okolicach 65 ...... chyba wypieprzę grata na złom :P Mama , dzieki :) napiszę na nk o co mi chodzi . A co do kotków jeszcze ..... dziś w nocy okociła sie druga niby-nasza na pół oswojona podwórkowa kotka ..... tym razem 4 sztuki.... co daje razem 10 !!!!!!!!!!!!!!! już teraz widzę jak to wszystko wypełza i niszczy wszystko w ogrodzie 😭 moja córka jest przeszczęśliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Serum :) możesz wpadać kiedy chcesz :) Barek zawsze pełny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- kocie mi tez waga staneła :O i zaczyna mnie to wnerwiac :oCo do kotków to niezła kocia rodzinka :) marnie widze twoje grządeczki :O A co do 4 Urodzinek knajpki to może my wszystkie wpadniemy do ciebie to knajpka na 100% nie zapomni takich urodzin :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysyłam Wam buziaczki 😘😘 .......... zarobiona jestem jak cholera,.....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wreszcie. Pimach gratulacje!!!!! ❤️ Miałam bardzo zaganiane 4 ostatnie dni. Wróciłam w piątek wieczorem a w sobotę od rana kurs i na dodatek egzamin, wczoraj bylam na komunii także same rozumiecie ,że nie mogłam zaglądac. A co do diety to masakra. 1,5 kilo do przodu w górach jeśc się chciało jak cholera, a gaździna gotowała bardzo smacznie. W między czasie były lody, gofry i kremówki. A wczoraj na komunii to same wiecie jak jest. Także zabieram się za odchudzanie jak zwykle. Do końca maja muszę zrzucuic 3 kilo koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, Antoś urodził się przez cesarkę, ma 54cm i 2850g, dostał 10 pkt na 10, takze wszystko z małym super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA- a rozmawiałas z PIMACH ???Dobrze się czuje ???Ale super :) PRZYSTOJNIACHA NA 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×