Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To ja zdrówko PIMACH I ANTOSIA wypiłam :) A co u was dziewczynki co takie pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech bedzie........watroba mi zgnije,ale z takiej okazji grzech sie nie napic......................za zdrowko antka i pimach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA- jak na zdrówko to nie zgnije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH łoję wódę, po swięcam się :D piję za was ile się zmieści,, ile wejdzie chuuuujowo się pisze,ale fajnie ie za was pije :D \\do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O I KICIA:) to zdróweczko za Pimach i Antka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wode ,ale niestety sama bo duzy juz przysypia.........juz jestem lekko wstawiona wiec jak zaczne pisac od rzeczy to nie zwracajcie uwagi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA ok :) byłam kompu kompu :) stary spi a ja mam luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee no co jest z wami........to z kim ja mam pic.........najpierw mnie namawiacie a potem zostawiacie sama........tak sie nie robi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie zmienilas zdiecie gowne,bo nie sposob bylo patrzec na ten wstretny ryj........ zgadnijcie do kogo wyslalam taka wiadomosc........juz dawno mnie korcilo......prawdopodobnie nie bylo to madre,ale nalezy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka wiesz,ze dla ciebie mam zawsze specjalny zestawik...... osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia , sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, ch*jnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji , świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny. ie z okazji urodzin:::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na wstępie złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe naszej kochanej Majeczce, ale Lola mnie wyprzedziła i życzyła jej już wszystkiego co ja chciałam życzyć, więc pozostaje mi tylko się dołączyć STO LAT MAJECZKO KOCHAMY CIĘ TUTAJ JAK CHOLERA WIĘC WIĘCEJ NIE WPADAJ W DOŁKI BO DOMYŚLAM SIĘ ŻE ZBLIŻAJĄCE SIĘ URODZINY WPROWADZIŁY CIĘ W TEN KIEPSKI NASTRÓJ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA.........Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA...........jak Ci sie udało napisać komentarz do tego świńskiego ryja ????? panna ma zablokowane dodawanie komentarzy ,a ja też chętnie bym coś napisała,bo to zdjecie co teraz wstawiła to przeszło wszelką krytykę...!!!! co ona chciała przez to powiedzieć to juz nie wiem.....no chyba ze rwanie głowy teraz ma.....bo dupy to chyba raczej nie!!!!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ MAJECZKO, NIECH CI SIĘ SPEŁNI TO, CO CI LOLA NAPISAŁA I TO, CO SAMA BYŚ TAM DOPISAŁA, O CZYM MY NIE WIEMY :) ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek] ❤️ 👄 kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TO ZAWSZE MUSZĘ COŚ SPIERDULIĆ 😡 MAJECZKO - jeszcze raz ja, ale już bez tych zwiędłych kwiotków ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) a może by tak otworzyć jakieś konto fikcyjne np" wszystkie ole oleńki aleksandry itd... i zaprosić tą tępą małpe do znajomych. Wtedy będziemy mogły sobie ją oglądać do woli a potem być może przyprzemy atak??? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- jeszcze raz wszystkiego naj, naj ❤️👄🌼 TIJA- dobrypomysł tylko ona już ma w znajomych OLA, OLEŃKAitd.:( SERUM- oj tak tez bym jej cos skrobneła LOLA- ona ten ryj schowała bo jej wstyt za to co zrobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA, dziewczyny - a może zamiast Ola... to wlniemy np. szczesliwie zakochani:p i walniemy jako foto serce:) tylko ona musiała by widziec że ktos tam jest dopisany bo inaczej nie łyknie :o moze kazda z nas załozyła by jedno lewe konto i sie tam dopisała a jak już ona sie dopise to zmienimy np. na KURWA KTÓRA KRADNIE MĘZÓW czy cos :)Co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze was...................leb mi zaraz peknie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- a my cie tak kochamy ......a ty nas nie nawidzisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może raczej nieszczęśliwie zakochani bo ona w żonatym przecież. I tak sobie myślę że jest szansa że przyjmie ole oleńki nawet jeśli już ma no i przecież można wyszukać na nk więcej aleksander i zaprosić to nawet nie bedzie podpadało. Wtedy swobodnie przez to konto będziemy szmate ogladać a jak przyjdzie czas to się coś wymysli żeby jej dokuczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- może i tak :o Pimach cos pisała kiedys że ona tam wcale foto nie miała poza głównym zdjęciem bo tylko jakies same psy czy koty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczorki :) 👄👄👄 wielkie dzięki za życzonka ... 👄 ot i nieubłagalnie dążę ku pełnoletności :P całe szczęście, ze dziś pracuje i to tak uczciwie, dzionek szybko minie i przejdę w fazę spoczynku :) ...znowu gorąco robi sie w temacie wywłoki :P ale dziewczynki, moze troche spokojniej ... pamiętacie? Pimaszek prosił, zeby nie robic zadymy na profilu tego wypłosza i jej meża, bo ona moze mieć nieprzyjemnosci. A naszej Pimach teraz przede wszystkim spokój jest potrzebny. Może póki co ograniczyć sie do zaglądania na profil lafiryndy? już to powinno dać jej do myslenia. o ile posiada skrawki tej umiejętnosci :P ja oczywiscie tez bym tak zajrzała, ale znowu nie mam linka :P poszukam jutro :P uciekam Kochanieńkie do pracki:O do wieczorka 👄 i jeszcze raz dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, może tak nie szalejcie za tą francą, bo ściągniemy gromy na głowę PIMACH :O zrobimy jej niedzwiedzią przysługę... zamiast pomóc to nabroimy zmykam troszkę popracować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA to ty pytałaś parę dni temu dlaczego znowu 70? :P otóz dlatego bo ponieważ! :P kuknij na moją nową stopkę i trzymaj kciuki, żebyś już więcej nie musiała o to pytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUźWA, gdzie wy jesteście? wyłazić z tych lodówek, pora na karmienie już minęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu takie puchy :( to ja z młodym z bilansiku przyleciałm a tu dalej nic :( cisza.........piszczy.w ........uszach.......... PRZEKAZUJE BUZIAKI OD OBELIXOWEJ 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz DO2DO?? to samo mówię, siedzą gdzieś po kątach i tylko chrupanie ciche słyszę :P spadam na wykład jakiś odchamiający, a potem na wernisaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no ja własnie peczek rzodkiewek schrupałam bo tak mnie naszło :) ale cholery pikantne były :)MIŁEGO WERNISARZU:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie MAJECZKO I JA SIE DOŁACZAM DO ŻYCZEN WSZYSTKIEGO DOBREGO STO LAT MOJA DROGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×