Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dzień trzeci rozpoczęty. Zastanawiam się czy ktoś ze mną jeszcze tu dietuje:o. Bo jak nie to kij Wam w oko. Może chociaż zmobilizuje Was to że ja mam 2,5kg mniej:p Kicia:) nie martw się, Twoi studenci widzą że równa babka jesteś i piwko lubisz chlapnąć:D:D:D jak tylko się wytłumaczysz z tego że pijesz takie siki jak reds jabłkowy:p:p:p. Dasz każdemu po 5 i będzie git:classic_cool: Raczę się właśnie pokalem wody z cytrynką i zaraz idę robić śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana i zapraszam na kawunie TIJA co ty nie masz spania U mnie pogoda sie psuje od was kobiety te chmury ciągna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie ze wszystkimi i uciekam ... musze sobie jakies zajęcie znaleźć żeby nie myśleć za bardzo 😭 Kicia :) nie martw się, Twoje wytłumaczenie jest akuratne do sytuacji :P no może faktycznie tylko ten jabłkowy nie stawia Cię w najlepszym świetle :P ale dasz rade i się wytłumaczysz :) Tija :) trzymam kciuki :) Myszka :) no faktycznie, robota w kuchni jest upierdliwa.... zwłaszcza przez tyle godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laski👄 Tija ty stara raćpo ja ci kurna dam alkoholiczke:D:D:D:D!!!!!!!!! Kicia i Do2do dzieki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane sle buziolki👄 i uciekam do babciulki:) choć po wczorajszych urodzinkach ślubnego łepetynka dzisiaj cieszka 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA 👄 TIJA 👄 dzięki za wsparcie moralne :D obiecuję już więcej tego dziadostwa nie kupować! No i nie pić! :P GO. zapraszam na kafke poranną :) 🌼 TIJA - ja trochę dietuję, ale nie tak ostro. Raczej tylko MŻ, mam zamiar robić to dlłuuuuuuuuuuugo, żeby mi zaraz nie wyskoczyło znowu 70 :O MAFINKA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko :O:O:O:O:O:O:O:O:O a co tu taki pomur :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O Ja myslałam że tu z 2 stronki naklikane a tu lipa :O:O:O:O:O:O:O:O Ok ide obiadek robić wpadne po tem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszku to tendencyjne, ale lepiej wiedzieć co inni o nas mówią :P Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki. Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia. Jeśli laska ma króciutką spódniczkę, to facetowi wisi czy jej torebka pasuje do butów Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie, kobieta swoje możliwości Uszczęśliwić kobietę można bardzo szybko, ale jest to bardzo kosztowne Jeśli zaprosiłeś dziewczynę do tańca, a ona się zgodziła, to się tak nie ciesz. Najpierw będziesz jednak musiał z nią zatańczyć Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna! Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000 Kobieca definicja słowa \"już\" zawsze zawiera zwrot \"jeszcze tylko...\" Kobietę znacznie łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać zgodnie z jej życzeniem Niekiedy kobieta traktuje faceta jak budzik. Najpierw go nakręci, ale skończyć nie da Narzeczeństwo to powolny proces wpadania mężczyzny w delikatne kobiece łapy Biust - ozdoba czy ciężar? Gdyby ozdoba - kobiety nosiłyby go na wierzchu, gdyby ciężar - na plecach Kobiety mają dwa rodzaje pretensji: - nie ma co na siebie włożyć, - za mało miejsca w szafie. Gdy mężczyźnie źle - szuka żony.. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. Jaka jest różnica między mężczyzną a kobietą? Kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny, a mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) chociaż Ty się odezwałaś, bo myślałam że wszystkie poumierały:o powiedz co Ci kochana tak humor ostatnio schrzaniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ..... a kto może zepsuć humor mężatce??????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kant dupy to czasami wszystko rozbić ..... ale ide dzis na drugą nocke w tym tygodniu i choć z pewnoscia mi to nie pomoże to przynajmniej będzie to jakaś odmiana ........ nie wiem tylko w którą stronę .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszzzzzzzzz ..... jakie szczęscie mnie spotkało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak szczęście ... ... ...
jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik się dusi...
nie ma świeżej krwi i niestety, a może stety... poddusza się stopniowo:P aż w końcu padnie!!! :( taka kolej rzeczy, potrzebne zmiany i odhermetyzowanie go, koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, proszę, jakiś \"dobry duszek\" podsyła nam tu swoje cenne rady. Nie ma odwagi tego zrobić jawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkich snów dziewczynki 👄 a te, które nie śpią miłego skypowania i gg-wania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja na koniec zabiorę głos. Próbuje dietę proteinową wszystko byłoby dobrze gdyby nie imprezy imieninowe w szkole. W poniedziałek też ma byc. Brak odpowiedniego czasu na dietowanie. ;( A powoli mam tego dośc na każdym kroku trzeba się pilnować. No ale niestety jeszcze 2 kilo do przodu i garderobę trzeba będzie wymienic. Majka nie wpieniaj się tak rzuc na luz będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór i .. dobranoc 😴 sorry, cieżkie dni przede mną, koniec semestru... moja uwaga, o tym, że niektóre prace mogą śmierdzieć piwem wywołała ogólne rozbawienie :D jadę rano do Łodzi, może mnie nie być do wtorku, proszę o usprawiedliwienie! A pani pomarańczowej już dziękujemy :) jakoś radzimy sobie, jak nie tu to bardziej osobiście :) nie? MAFINKA? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiem co robicie jak tak nie piszecie :classic_cool: Lolcia :) idę spać 👄 Emma :) próbuję, ale nie zawsze się da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUŻE BUZIOLE👄 Dziewuszki jakaś klapnięta jestem ,ale obiecuje poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Majeczko Ty to powinnas sobie wakacje zafundowac, SAMA, takie tylko dla Ciebie..... kumasz prawda o co mi chodzi?? A twoj szanowny M. ma po prostu z Tobą za dobrze.😍 Kicia - no ba....ale osobiscie to tylko wpierdol przewiduje:D Serum wracaj kochana do Nas..... i z nowu to napisze.... jestes doopa nie z tej ziemi - TAKA ZAJEBISTA:D (to komentarz do twoich zdjec z komunii) Tija nazwałam cie starą raćpą..... i nic....chciałam Cię brazić....i co???:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mnie nie było...?? to chyba była depresja.... mojej bardzo bliskiej znajomej syn , 28 lat zmarła na raka, po 2 latach walki..... znam cała rodzine..... nadal mam łzy w oczach..... tydzień pozniej drugiej znajomej syn sie powiesił.... no i żeby było ciekawiej moja Mama miła poważna operacje.... To wszystko mnie dobiło strasznie.... ale powoli dochodze do siebie.... za 10 dni odetchne, po wyniku histopatologicznym mojej Mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziolki👄 Dziewczynki :) W wawce leje od rana jak scebra :o łepetyna napierdziela, spac sie chce i ogólnie to jakos dupowato :o Zabieram się zaraz za siekanie młodej kapuchy bo serwóje dzisiaj chłopa mielone , ziemniaczki i kapauche :) A ja na obiadek opchne cycka na parze i warzywka musze sie przyzwyczajac bo od poniedziałaku :) twardo odchudzanko :) MAFINKA-👄❤️👄❤️👄❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... wstałam ..... Mafinko , trzymaj się kochana !!!! I dzięki 👄 ciągle żyję nadzieją, ze ten kto powinien -doceni mnie chociaż po śmierci :) taki to już los wielkich ludzi :P a tak szczerze to mam nadzieję, ze nastąpi to na tyle wcześnie, żebym mogła się tym jeszcze nacieszyć :) dzis troszku mi lepij :) Do2do :) macie w wawce jakis dobry klub AA ? :P powodzenia w dietce :) u mnie ostatnio spadł 1 kilosik... tak sam z siebie ...... no moze z pomocą lekkiej nerwacji:) Serum 👄 ile mogę powtarzać, ze dołki to moja specjalność !!!!! Lola :) ja dziś na obiad mam wojskową grochóweczkę :P no i jak M? przeżył noc? :P aaaaa..... kupiłam sobie wczoraj aparat fotog :) taki damski :P prosty w obsłudze, do dekoltów, obcasów i torebki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ssssorki ...... co słychać na placu boju u mamusiek? 👄 Kasiunia:) Pimaszku :) jak sprawują się maluszki? No i co z tymi kolkami u Antka? że o marnotrawnych ojcach nie wspomnę ;) No i czy któraś ma kontakt z Obeliksową? Kiedy ona miała rodzić, bo już mi sie poplątało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dżungli wylądowali Polak, Niemiec i Rusek gdzie zostali złapani przez tamtejszych mieszkańców i porwani do swojej wioski. Wódz powiedział porwanym: -Zabijemy was a z waszych skór zrobimy łódkę, lecz zanim to zrobimy możecie przed śmiercią poprosić o jeden przedmiot. Niemiec poprosił o list w butelce. Rusek o wielką ucztę przed śmiercią Polak poprosił o widelec Zdziwieni mieszkańcy dżungli podali mu widelec. Wziął go do ręki i zaczął wbijać go sobie w skórę mówiąc: -Ch*ja Będziecie mieć a nie łódke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syberia. Polak, Rusek, Niemiec i Anglik uciekają na jednych saniach przed watahą wilków. Po jakimś czasie wilki zaczynają ich doganiać. Niewiele myśląc , Rosjanin wypycha Anglika a wilki rozszarpują nieszczęśnika. Po jakimś czasie sytuacja niestety sie powtarza i wilki znów doganiają sanie. Tym razem Rusek wypchnął Niemca. Po chwili wilki znów doganiają sanie na których jest już tylko Polak i Rusek. W tym momencie Rusek wyjmuje strzelbę i zabija wilki. Polak pyta go: - Dlaczego wcześniej nie zabiłeś tych wilków ? Na co Rusek wyciąga flaszkę wódki i mówi: - No co ty? Pół litra na czterech ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie, aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×