Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dziewczynki ja przesyłam całusy bo mi sie goscie zwalaja i musze sprzatać i zarełko zrobić :O Kocham takie niespodziewane wizyty:O buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki już obecne i przyszłe :) Cóś znowu pustawo tutaj dzis :) ale pewnie świętujecie ..... albo z dzieciaczkami, albo mamuskami :) Ja niestety gniję w pracy :O Pimaszku :) spokojnie z tymi nerwami. Noworodki tak mają - niektóre drą sie niemal bez przerwy, inne duzo śpią. Mój syn od razu miał ustalone pory spania z przewagą niespania. Za to córka spała po wiele godzin. Po przeprawie z synem sprawdzałam często, czy ona oddycha ........ Ale trwało to jakoś do końca 2 miesiąca. Jak troche podrosła to tak sie wycwaniła, że potem dłuuuugo nie przespałam normalnie ani jednej nocy 😭 Jeśli się czegoś obawiasz to idź do jakiegoś pediatry i powiedz, co Cię gryzie. Ale to tak tylko dla spokojności, bo na pewno nic Antosiowi nie dolega :) 👄 Kasiunia :) ja też po 1 dziecku miałam @ szybko. Po 3 miesiącach- a karmiłam wyłącznie piersią. Po 4 miesiącach od porodu moja waga zmniejszyła sie o 24 kilo, a w ciąży przytyłam 20 ......... I nie robilam nic, żeby to osiągnąć... samo tak wyszło :) Za to przy córce udało mi sie powtórzyć jedynie jedno ....... +20 przez 9 miesiecy 😭 A @ mimo wyłącznego karmienia piersią wróciła po jakiś 5-6 miesiącach. Emma :) bez nerwacji ... jeszcze nie jedna dieta przed Tobą :) uwierz :P Mama :) pytałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.... noooo ... Doniu :) tak to jest, że jak sie bardzo chce to czasami nie wychodzi ....... No i nawet u zdrowych kobiet zdarzaja sie czasami cykle bezowulacyjne. Na pewno jest na to jakieś wytłumaczenie i u Ciebie. A może brałaś tabletki anty i poprostu Twój organizm potrzebuje wiecej czasu na dojście do siebie? Zalicz gina i wszelkie badania, a na pewno będzie dobrze. Czasami tak bywa, że organizm się blokuje i strajkuje. Znam osobiście kilka par, które długo starały sie o dzidziusia i nie wychodzilo, nawet sie leczyły. A jak minęło trochę czasu i przestawały tak intensywnie o tym myśleć "zaskakiwały" surprajsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, Majeczko, niedaleko szukac takiego przykładu. My staralismy się 4 lata, potem moj slubny poszedl w bok i BUM. Duniu, oczywiscie nie zycze Ci skoku w bok męża, absolutnie. Ale pamietam, ze wtedy bylam tak zmęczona tymi staraniami, ze odpusciłam. A sprawdzałas wydolność jajnika? Moze masz owulację tylko z jednego, wiec co drugi cykl? Moje dziecię odzyskało wigor. Przy pobieraniu krwi jeszcze spało, ale po powrocie do domu juz wojowalo przez 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) czegoś mi tu brakuje. odnosicie się do słów Doni, a ja nie widzę jej wpisu???? ktoś skasował czy pisałyście na gg. Nie żebym była jakiś śledczy, ale interesuje mnie los naszej Doni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) ja właśnie rozpuściłam swoją kawkę i mogę napić się z tobą❤️ Dziewczyny, nie wiecie co te chmury robią za moim oknem??? Dzięki za wyjaśnienia w sprawie Doni😘 niewybaczalne, jak mogłam ominąć jej wpis!!! Doniu wybacz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____50kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________86,5kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________75kg_____69 kg Odpowiedziałam na apel Kasiuni a przy okazji zmiana u mnie w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa, teraz to już mnie zlinczujecie za stronkę:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimaszku:) masz dwa wyjścia, możesz skopiować tabelkę i wkleić w swój wpis, wtedy wprowadzić poprawki u siebie, albo podaj dane to ja to zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimaszku:) masz dwa wyjścia, możesz skopiować tabelkę i wkleić w swój wpis, wtedy wprowadzić poprawki u siebie, albo podaj dane to ja to zrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Ja mam dzisiaj doła giganta :( więc poklikam potem może mi minie :o Buziaki👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tajnos-agentos :) U mnie w nocy tak lało, że rano ledwo zwlokłam się z wyra 😭 Ja już dawno po mineralnej z cytryną, kafce i nawet po pracy dzisiejszej już jestem :P I wybieram sie dziś na pedikiura..... mam nadzieję, że wrócę o własnych nogach :) Kicia :) jaki masz plan odchudzania? :) Poza dodaniem się do tabelki ? :P Do2do :) 1000 x 👄 pod ten Twój dołek 😍 Donia 👄 powodzonka w owocnym pisaniu pracy :) No i widzisz? masz jeszcze jeden powód, który może mieć wpływ na zaburzenia cyklu..... Tija :) pamiętam , jak podziwiałam Twoje poranne ćwiczonka ...... Jesooooooo ....... ja dopiero zbierałam się do używalności, a Ty miałaś już gimnastykę za sobą.....Nawet jakbyś miała kłamać :P pisz , ze ćwiczysz to moze to i mnie zmotywuje :) Kuźwa, mam za miesiąc 20-lecie matury i byłoby dobrze cóś zgubić z kałdunka :O Pimaszku 👄 jak Antoś? I sory za wścibstwo 😍 ale ciekawi mnie, czy pan mąż sie wreszcie jakoś nawraca. Mam nadzieję, ze wyciąga właściwe wnioski z zachowania wywłoki ...... Ale odpowiadać nie musisz :) Niech mnie ciekawośc zżera, może mi to na zdrowie wyjdzie skoro już mi się ćwiczyć nie chce :P aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spaaaaaaaaććććććć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka baby ruszac sie kurde nie moge- wczoraj byłam na fitnesie i wymęczył mnie siedemdziesieciolatek cwiczeniami zwanymi- magic bar- podobniez tkanka tłuszczowa spala sie nawet do 12 godzin po cwiczeniach, dobre, co????? znowu byłam sama bo o 8 rano to tam sa pustki wiec mnie wymeczył. nawet nie wiedziałam ze mam takie miesnie. tija dzieki za wpis moj wzrost to zaledwie 165cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, teraz cwicze wieczorem bo w dzien maly nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie minimum 30min hulania i godzina stepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze .... Tija ..... no toś mi teraz dowaliła :P 1,5 godziny ćwiczeń codziennie???? Ja sie do 50 brzuszków teraz zmusić nie mogę, a to zajmuje zaledwie parę minut :O No i jeszcze ta wieczorna pora ćwiczeń ..... jak ja jeszcze jakiś miesiąc temu ...... teraz to ja nie mam już kompletnie nic na swoje usprawiedliwienie 😭 no ale słowo sie rzekło ..... sama tego chciałam ....... Tija, dokop leżącemu :O tylko nie po nerach !!!! nie po nerach mówię, do cholery !!!!!!! :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko:) wedle życzenia:) od dzisiaj planuję do ćwiczeń dorzucić[zaznaczam dorzucić, a nie zamienić, 2x w tyg basen] Jeśli chodzi o ćwiczenia to jest minimum które wykonuję, bo zdarza się że i 1,5h na samym stepie latam i godzinę hulam, ale to wszystko zależy od tego ile mam czasu i w jakiej jestem formie Kasiunia:) duża 😘 za tą gimnastykę. Inni płacą krocie za prywatnego instruktora fitness, a Ty po prostu chodzisz tam wcześnie. Kto rano wstaje, temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu fiu ale się rospisałyscie:o Normalnie nie wyrabiam z czytaniem :o jadziewczynki jakas dupowata dzisiaj jestem wiec marny ze mnie kompan do klikania , juz mnie powoli dołeczek opuszcza to jutro pewnie was nawiedzę ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO, HALLO! witam Panie ze stadionu w Rzymie! Hallo, czy mnie słyszycie?? Piwa już otwarte? Miękkie poduchy pod tyłeczki przygotowane?? No, bo kapitanowie już podali sobie ręce! 3... 2... 1...! Kto będzie cesarzem Rzymu??? Błyskają flesze! RUSZYLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co, to mecz jest na 2 programie :D zapraszam kibicki! :classic_cool: Tyle pięknych ciał biega i chce, żebyście na nich patrzyły! ONI ROBIĄ TO DLA WAS! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×