Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Serum :) e tam , taka pomyłka :) czasami mam wrażenie, ze moje zycie zatrzymuje się w miejscu, więc stąd pewnie ten zgubiony rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Idę pod prysznic, a potem do roboty siadam. Kawka zaparzona, więc jeśli ktoś reflektuje, to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija to ja z tobą 👄 od rana już jeden tekst przetłumaczyłam, mam jeszcze dwa krótkie, ale tak mi się nie chce :O Niech mnie ktoś kopnie w doopę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
& # 173; & # 173; & # 173; & s h y; & s h y; & s h y;& sh y ;& sh y; & s h y ; &sh y;& sh y ; zaraz się zapalę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) Ty i bez tego błyszczysz. Pomyśl sobie, że już ten dłuższy, czyli gorszy masz za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, kicia \_/> 🌻 serum, majka :D to w takim razie jesteśmy jak trzej muszkieterowie- "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" :classic_cool: Kiedyś pytałyście- tak, tak, jestem z Poznania . Bardzo zazdroszcze serum ( chyba nic nie pomieszałam?) morza- bardzo chciałabym tam mieszkać... uwielbiam morze i to nie tylko latem, kiedyś byłam tam w lutym... Dziewczyny tu wszystkie się odchudzacie (10-20kg) to wielkie wyzwanie ... ja wprawdzie nie muszę bo przy 175 cm. 71 kg- może być ale bywa, że mi się trochę przytyje :P. Potwierdzam- najlepsza dieta proteinowa- im więcej jesz, tym więcej chudniesz bo do spalenia tego, co zjadłaś( tych kalorii) zużywasz więcej kalorii. I popijaj colą bez cukru :D Do tego szybki spacer półgodzinny.... SPRAWDZONE ! SZCZĘŚLIWA ALE GRUBA- po miesiącu będzie efekt- a tobie chyba na tym zależy aby do wyjazdu być Laską :D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija to załamka:) chciałam rzeby we wtorek (30.11) mych dużych cycach dyndały te cudeńka a ty mi mówisz że nei dasz rady????? no coż ja wszytsko rozumiem wiec czekam cierpliwie i wpisuje sie w kolejke daj linka to popatrze i zamówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to przez to, że korzystam z mozilli a nie IE? kuźwa, no nie mogę, wszystko tak robię, wklejam, enter i piszę. Próbowałam już bez spacji, i tak i siak i duupa. Kod znika, bo go nie widać, ale tekst dalej cienki 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba zdechnę z ciekawości- co to są za "kulki" Tii??? 😭 o co tu chodzi, że się wszyscy o nie "zabijają"? co to za cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia wklej cyferki z kodu daj enter cyferki zostają pod spodem piszesz tekst normalnymi po wysłaniu postu masz już pogrubione ­­­­­­­­­­­ o właśnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, to nie działa gdy najpierw chcesz napisać cienkimi literami a drugą część tekstu grubymi. Obłęd :P biorę się za pracę, bo zachowuję się teraz jak dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×