Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

witam laseczki❤️ i oczywiście tradycyjnie wieka filiżanka mocnej kawy z mlekiem(_)> dziadekjacek❤️ trzymaj się kobieto, najlepiej wszystkich pogonić, jesteś silna babka wiec sobie poradzisz, a chłop jak zmądrzeje, to będzie się kajał, pisz do nas częściej, bo się martwimy🌼 Majka❤️ ja wczoraj wieczorem poległam na całej linii, zżarłam pizze domową :O, ale co to za radość jedzenia:D, tylko potem wyrzuty sumienia,:O aż mi się ćwiczyć nie chciało, a ogólnie to myślę że czasem małe odstępstwa muszą być, wiec nie mamy co się łamać tylko do przodu, a waga do dołu, musisz chudnąć, bo ja cie go gonie i to jakoś mnie mobilizuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam ,bo nie mam czasu ,a wieczorami mam awersję do kompa po całym dniu ,więc go omijam szerokim łukiem ,ale za to mam czas na pranie i często zaglądam do pralni ....nie wiem jak u was ,ale u mnie zdecydowanie za dużo prania jest ....czasem mi sie wydaje ,że piorę z drużyny piłkarskiej ,a nie z trzech w porywach czterech osób !!! Tak jak już pisałam zmęczenie ,mnie dopadło i nie chce odpuścić (oby nie przemieniło to się w coś gorszego) muszę po nowym roku pomyśleć o pracowniku dla siebie ,bo czuję sie przytłoczona obowiązkami (moze sie przyzwyczaję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie od wczoraj juz śnieg jest a dzis na przemian deszcz ze sniegiem i chlapka sie zrobiła Ja ja dzis pójde na kijki Tak jak zescie doradziły nie rezygnuje z tego chodze nadal po 4km Od wczoraj zaczełam brzuszki robic zobaczymy jak to bedzie ale dzis narazie jeszcze nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki kochane u mnie jeszcze śniegu nie widać jest +6 stopni, po za tym stare nudy, tzn dziś idę do kina na "czarny czwartek" , no nie jest to komedia romantyczna, ale podobno warto zobaczyć, recenzje napisze po filmie:), uściski i całuski dla wszystkich❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie też temperatury na plusie, trochę popaduje i mocno wieje. Ale za śniegiem jakoś nie tęsknię. Nie cierpię zimowo-lodowego jeżdżenia :O Myszka :) gratuluję kijków !!!! Ja na takie zimno nie mam sumienia samej siebie wyganiać :P Kicia :) jak sobie przypomnę jakie u Ciebie zimy ...... Do2do :) już Ci lepiej mam nadzieję :) Serum :) no pewno ! Jeśli sama nie ogarniasz roboty przydałby sie ppomocnik jakiś. Ale z drugiej strony wiem, ze o dobrego pracownika nie tak łatwo ... Abs :) mówisz, żeby nie odpuszczać? :P Wiem wiem , za daleko zaszłam, szkoda to stracic. Tylko muszę rytm znowu załapać :O Ale Ty jakby co śmiało goń dalej, najwyżej ja będę Cię ścigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki❤️ kawa z rana jak ..., macie tu do wyboru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS :D a więc kubki w górę :P rany, ja przez tę pogodę to jestem taka niedociumana że szok :O ruszam się jak mucha w smole, wszystko odkładam na jutro... zaraz mi się coś zawali. ale tak mi sie nic nie chce 😭 marzę, żeby przesiedzieć cały dzień w domu, w piżamie... spać do oporu, a potem nic nie robić, o niczym nie myśleć dostaję gęsiej skórki jak dzwoni telefon :O MAJKA już po śniegu ;) padało niby ostro, ale było ciepło i dziś już nie ma śladu. Prognozy na następne dni też raczej "plusowe" ;) chyba w zeszłym roku Ukraina wyczerpała limit śniegu na dwa lata :D i w tym roku zima będzie bez śniegu ;) a tak serio.. to boję się co będzie w styczniu, w lutym :O jak przypierdzieli zima, to się posramy wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania nad alkoholem wykazaly ze : Wodka z lodem = atakuje nerki ! Rum z lodem= atakuje watrobe ! Gin z lodem = atakuje mozg ! Whisky z lodem = atakuje serce! Wyglada na to, ze ten cholerny lod szkodzi na wszystko! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) proponuję pyyyyszną kawkę z rana :) dzień zapowiada się....yyyy... tak sobie :O do zobaczenia wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ,to ja przy weekendzie kawkę robię (_)>(_)>(_)> ja już w pracy ,na razie spokój cisza ...........jakoś do 12-stej zleci ,a później wolne ........mam dzisiaj imprezę (to znaczy idę na imprezę taką domową do siostry na urodzinki) Mój m pojechał wczoraj to idę sama :p Obiecałam sobie dzisiaj rano ,że jutro nie "wychodzę" z pidżam ,nie maluje i nie fryzuruje totalne lenistwo co do swojej osoby ,a na obiad zamówię sobie pizzę (tylko jak ja ją odbiorę w takim stroju) :( ....powiem żeby zostawił na schodach :classic_cool: a co ! A teraz już tak poważnie .............Majka niestety o tak wszechstronnego pracownika jak miałam będzie bardzo trudno ,a po za tym ja nie należę do osób cierpliwych i nauczenie kogokolwiek graniczy z cudem .........Ela nie tylko prowadziła sprawy kadrowe ,ale i sprzedaż ,magazyn ,zamówienia między hutami ,a klientami po symbolu wiedziała co jest co ....przez osiem lat ogarniała to wszystko ,a muszę się przyznać ,że ja wyszłam z wprawy ,bo po co miałam sie tym zajmować jak to ktoś robił i niestety musiałam sie wgryzać od nowa ,bo asortyment zmienia sie w ciągu roku niesamowicie i trzeba być na bieżąco co jest chodliwe ,a co przestaje ,bo można zostać na magazynie z czymś co już nie zajdzie .........a wprowadzić nową osobę to w tej chwili tak jak by samemu to wszystko robić zanim załapie o co w tym chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilę 14-12 a ja nie będę miała co w stopce poprawiać :o no chyba że na więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduję się!! :D wczoraj już nie miałam siły, 10 godzin lekcji mnie wykończyły, a potem jeszcze siedziałam na skypie i na telefonie, bo ten zabrany z ulicy szczeniak mojej koleżanki jest b. chory, w nocy miał operację, więc do drugiej czekałyśmy na wynik. a dziś se pospałam do 12 ;) niestety jego mama znowu ma cieczkę :( cholera.. on będzie rodzić w lutym... zamarzną te jej dzieci :( nie wiem co robić. przerasta mnie ta Ukraina czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się tu dzieje :P Ale narzekać nie będę, bo sama niewiele ostatnio piszę :P U mnie bez wielkich zmian, znaczy zarządziłam powrót do diety (z niewielkimi grzechami słodyczowo-nalewkowymi). A jak huczny - okaże sie w czwartek przy ważeniu ... Jadę przedostatni tydzień diety od pani, potem będę już sama sobie komponować. Jak długo? A no tak długo aż mnie się nie znudzi :P I oby świeta nie przyspieszyły tej decyzji :P I jeszcze psuje mi sie pralka 😭 Daje sie włączyć, a jakże. Ale potem to już pierze, pierze i pierze ....... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! zajrzałam przekonać się, że w niedzielę to tylko ja zaglądam, a tu proszę :P cała jedna MAJKA!!! :D proszę oglądać, słuchać do końca piosenkę!! Warto!!! dzieje się w Rosji, oj dzieje się!! piosenkę słucham po parę razy dziennie, jest niesamowita. Nie wiem kto za was pamięta ruski :P ale mam nadzieję, że wiecie co to "durdom" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawunia(_)> juz nalewam komu komu bo ide do domu 🌼🌼 Kiciakocia piosenka zajeb...ta A ja sobie siedze dalej w domku gotuje piore sprzatam i tak leci Własnie mysle jakie to ciasta na świeta upiec Umnie w tym roku wigilja na 15 osób Nie mówiłam wam ale moja rodzina sie powiekszy mojego szwagra córka 17 lat skonczyła w pazdzierniku i wpadła Szok dla całej rodziny ale nie ona pierwsza i nie ostatnia Najgorzej to moja tesciowa przezywa Trudno tak sie stało juz tego nie odwróci 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :)) no piosenka mnie ujęła ;) a szczególnie teledysk, chłopczyk w drugiej minucie mnie rozłożył :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedzielę to i ja zajrzałam :) ale "wychylać" sie nie chciałam .bo i po co ?! i tak by nikt nie zauważył (...) Co prawda z pidżam wczoraj nie wychodziłam ,ale tyle pożytecznej pracy zrobiłam że hej .......posprzątałam wszystkie szafki w kuchni i spiżarnię wiec święta mogą nadchodzić (co nie znaczy że je lubię (teraz kiedy dzieci urosły nie muszę już udawać ,że święta są fajne ,bo nie są (akurat dla mnie) nie lubię i już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki kochane❤️ ja rano kawkę wypiłam i Was trochę poczytałam :D, może przed Świętami coś się ruszy (wasze sumienia) i zaczniecie więcej pisać :P, kicia🌼 fakt w Rosji się dzieje, aż strach pomyśleć co może się dalej dziać, Putin nie odpuści sobie prezydentury, a tak w ogóle, rusz się trochę i zrób coś dla siebie, nie myślę tu o pracy:P, Majka🌼, dobrze jest czasem trochę odpuścić na diecie, aby nie zwariować, ja takie odpuszczenie robię sobie w Święta, choć teraz mam małe grzeszki , ale waga idzie powolutku do dołu, trzymam za ciebie kciuki i myślę że niedługo osiągniesz I cel :), Serum🌼, musisz kogoś mieć do pomocy, robota to nie wszystko, teraz przyuczysz, aby móc później sobie gdzieś wypocząć, za dużo też nie można trzeba czasem pomyśleć o sobie, a co robaczku z dieta i resztą przyjemności:P, myszka🌼Wigilia na 15 osób to będziesz miała co robić, a co do "wpadki" to szkoda dziewczyny, ale jak już się stało to trzeba to zaakceptować i w miarę możliwości pomóc, bo same wiemy jakie jest życie, ciasta::: to pewnie makowiec , serniczek wiedeński, pierniczki-powinny być już robione, chyba że ciasto piernik, może być keks (ja osobiście za nim nie przepadam), szarlotka, tyle jest ciast że już na sama myśl, rzuciła bym się na wszystkie:O:P:P, a ja upiekę makowiec i sernik wiedeński, może zrobię tiramisu jako deser i to wszystko bo będziemy sami z mężem na Wigilii, wiec nie będzie komu tego zjadać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się schowały :P:P:P do2do🌼 zapomniałaś już o nas, mam nadzieje że już jesteście zdrowi, dziadekjacek🌼 odezwij sie ptaszyno co u ciebie, mam nadzieje że już sie wszystko wyprostowało i milczysz bo sie tak długo godzicie:) mafinka🌼 dla ciebie to już nagana, za brak obecności:P Tija🌼 tu mi brak słów, ale jak już sie odezwiesz to oczekuje długiego referatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bym zapomniała dziś jest mój dzień ważenia i waga spadła troszeczkę na dół, wiec jest już znów równo 59 kg,już stwierdziłam ze ta waga sie uparła i nie może mi pokazać deka mniej , ale ciesze się z spadku choć jest tak niewielki, bo sie pozwoliłam na odstępstwa w diecie, i moze zobaczę przed Świętami 58, a wczoraj kupiłam sobie nowe dżinsy mniejsze o 2 rozmiary, czyli 28/32, może to żadem rekord, ale ostatnio kupiłam 30, wiec już jest to jakiś sukces co prawda kiedyś nosiłam 26 , ale to było dawno temu, wiec mała zmiana w tabelce 0,5 kg w dół :) NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______59,3_____57_____55 DO2DO____32______152_______70-69______67,0_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br / ABS_______37_______164______64________59______58_____55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki :D Jeszcze Was nie doczytałam więc przepraszam jeśli którejs nie odpiszę :) U mnie lepiej to zanaczy ja i chłop bo tera rota moich rodziców i teściową dopadło więc czasu brak bo dogladamy towarzystwo .... Ja podobnie jak wy o swiętach myśle jak na razie częśc menu ustalona jeszcze mi bieganie za prezentami zostało :o dzieki Bogu wiem co komu kupić :) MYSZKA- u mnie też w tym roku 15 osób :D więc witam w klubie :D umnie będzie sernik taki przekladany z ciastem jak od murzynka robię krówki ciagótki tesciowa ma mi keksa przywieść i reszta to takie standardowe :) co do wpadeczki to ja uwarzam że jak nowe zycie w drodze to tylko cieszyć się wypada :D a nie lamentować że dziewcze wpadło zwarzywszy na to ze kiedys nasze babki rodziły jak miały 18 lat i jakich wspaniałych rodziców mamy :) KICIA- no ja niestety :( z rosyjskiego to tylko tak jak się mowi dzień dobry :) jak się nazywasz :) i kawałek piosenki znam cos tam zawsze niech będzie słońce .....") a i jeszcze dziękuje , krokodyl , kropka :D ja jestem tym pokoleniem które na rosyjski w szkole juz się nie załapało tylko angielski miałam :D więc ni w ząb nic nie kumam :) MAJKA- trzymam kciukasy za czawartek :D ABS- jestem , jestem :) pamietam , pamietam :D A no i kochane :) ja to zawsze cos mam hihihi:D zapomniałam wam napisac :) wykłuciłam się z dziadami z TM ( ex era) bo 3 lata temu brałm młodemu tel. tat taku w taryfie happy ( raz na miesiac 25 zł doładowanie albo raz na 3 miesiace 50 zl) raz jak był w grecji nie dołaodwał tel i miał zablokowane połaczenia wychodzące na 2 tyg. okres pobytu w grecji a tak to wszystko miał w terminie :) a ci mi sami przedłuzyli umowe o 8 miesięcy i zero info no to sie zagotowałam :D a że mnie rota meczyl to im paragrafami pojechalam o barku zawiadomienia i o braku aneksu do przedłuzenia umowy który powinien być :D no i mi uzanali :D:D:D:D więc się dziadygom nie dalam :D:D:D żalmi tylko jak sobie pomysle ilu ludzi w butelke nabili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Do2Do oglądaj teledysk i słuchaj melodię ;) refren jest prosty: nasz dom wariatów głosuje na Putina :D a tu masz in iglisz: I asked today our doctor Why don't we have a key for our room? Why there is a hole in head and in budget? Why instead of tomorrow today is yesterday? So please doctor tell us about the oil and the gas. Who is the faggot that sold it to Pendosians (Americans)? Who took away from people Gazprom and Lucoil ...there is no answer, better have shot in your ass. Everything is so complicated, everything is so tangled. But we have no time to sort it out, bro. Our madhouse is voting for Putin, Our madhouse will be enjoying Putin's stay. From the wall socket I'm receiving a secret channel They say that in our clinic are both clean and gray money So our facilities manager became fat and I became skinny... Where are you, our leader, please stop the lawlessness! I had sent letters to White House - that we have thieves here, That masons want to burn me at the stake, That there are slovenliness, thievery and schism around ..there was no answer, better have shot in the ass http://www.wykop.pl/link/973517/nasz-dom-wariatow-glosuje-na-putina/ teledysk niby śmieszny, a tak naprawdę masakra, szczególnie koniec. Aresztują wszystkich jak leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×