Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a gdzie reszta:P:P:P, do2do❤️ Serum❤️ Tija❤️ Myszka❤️ Mafinka❤️ dziadekjacek🌼 oj rzadko się odzywasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko z doskoku ,bo nałożyło mi się kilka spraw i nie ogarniam .........na dodatek idę dzisiaj na imieniny ,a jutro mam gości u siebie z okazji imienin m tak że latam ,a jakoś nie mam chęci ,ani siły na to wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki żyję :) i padam na pysk :o była u mnie przyjaciółka która w uk mieszka i mieszkała u mnie więc nie miałam jak klikać .U mnie bez zmian wszystko po staremu :) kliknę jutro buziaki dla wszystkich 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) ale ja nie piję już mleka ;) piję teraz pyszną czarną kawę, kupiłam sobie smaczniutką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę już dawno w poniedziałkowy ranek nie byłam taka zmęczona 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, robaczki❤️ weekend, mi minął tak sobie, zimno i ponuro, bez zbędnych szaleństw, jedynie co moge napisac nowego to że waga idzie powoli do dołu i juz dzisiaj zobaczyłam samą 6 z przodu , wiec moze za tydzień zobaczę 5, a może nie:O, po za tym szara codzienność,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana w tabelce:) NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______60,5_____60_____57 DO2DO____32______152_______70-69______????_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br /> ABS_______37_______164______ 64________60,8_______ 58_____55 wiec coraz bliżej do 2 celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) coś mi się zdaje, ze mnie przegonisz :) Gratuluję piorunujących efektów !!!! No ale Ty jesteś specjalistką od dobierania odpowieniego jedzenia :) Mój plan żywieniowy nie jest już tak drastyczny na początku, kończę 4 tydzień i czekam na plan żywieniowy na następne 4 tygodnie. Jeszcze miesiąc temu twierdziłam, że będę szczęśliwa z każdego nawet pół kilograma, ale z czasem nabrałam ochoty na wiecej :P Niestety praktycznie nie ćwiczę, a sama dieta daje taki efekt jaki daje. Szczególnie, ze od czasu do czasu pozwalam sobie na chwile słodyczowego i nalewkowego szalestwa :P No ale nie jest źle, widzę po sobie zmiany, mam nadzieję, ze zobaczę je też na wadze. Zazdroszczę Ci tego zapału do ćwiczeń. U mnie zapał i czas na poziomie ZERO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki❤️ oj nie dobrze że nie piszecie, ja co rano ( powiedzmy że zawsze:D) z nadzieją wchodzę na topik aby poczytać co się u was dzieje a tu znowu nic, tylko kilka (3) dziewczyn coś tam skrobnie, :P:P:P, a wiec kochane tradycyjnie kawa(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka❤️z tym zapałem do ćwiczeń to bym nie przesadzała, więcej mi się nie chce niż chce, ale wiem że ćwiczenia są mi potrzebne, bo trzeba wypełnić lukę po tłuszczu a wiec niech to będą mięśnie i oczywiście kondycja i lepsze samopoczucie, a co do szybko spadającej wagi, myślę ze utrzymam takie tępo do 58 kg a potem już spokojnie zacznę wprowadzać produkty które mam zakazane i powoli chudnąć do 55, może się uda, ale już waga 58 mi będzie odpowiadać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Żuczki ;) az milo sie czyta jak pieknie chudniecie albo chociaz nie tyjecie... bo ja jestem zdolna nieslychanie i podobnie jak cyferka z brzodu tak i ja wygladam... podpowiadam ze to balwanek... wciaz nie wprowadzilam sie do mieszkanka bo mezulo czasu nie ma na remont a i brak entuzjazmu w tym kierunku rozpoznawalny... zreszta poniekad mu sie nie dziwie bo kto by chcial z pracy wracac do kolejnej roboty i to juz tyle czasu... zastanawiam sie co by tu zrobic by nabrac checi do zycia ale jakos ostatnio chyba brakuje mi kogos pozytywnego i spontanicznego na co dzien... mam tylko nadzieje ze moze cos sie pozytywnie zmieni dzieki pierwszym niesmialym wyjazdom na koniki... poki co raz w tygodniu ale to zawsze okazja do ruszenia dupki poza mury chalupki (pracuje w domu)... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj cisza i spokój w pracy, a w domu same problemy, mam problem z córka z jej nauką, podejrzewamy ze na dyslekcję, i w ogóle trudny charakter, mam nadzieje ze to nic więcej, mam wyrzuty sumienia ze za mało poświęcam jej czasu, ale mąż mnie uspokaja ze tyle samo co innym dzieciom, sama nie wiem co o tym myśleć, po testach w szkole nic poważnego nie zauważyli po za tym że jest oburęczna że nie ma tak jak większość społeczeństwa że jedna półkula "rządzi" u mniej obydwie, wiec z jednej strony jest to wada, ale może być też zaleta, wiec siedzę myślę i czytam o problemach w czytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was (_)>(_)> kawunie podaje ostatnio bardzo was zaniedbuje a o kawie juz nie wspomne ze z rana mało kto robi kawe U mnie mrożno bbbbrrrr ale i tak jest śluicznie w tym roku nie lubie zimy Dziś mamy zebranie w szkole bedzie bardzo pikantnie Jeden z uczni z 3 gimnazjum przyniusł do szkoły narkotyki tak ze nie wesoło jest Coś bedziemy musieli jako rodzice młodzieży gimnazjalnej zrobic z tym uczniem bo to nie pierwszy jego wybryk od roku ma kuratora ale nic sie nie poprwił Majeczko ty jako ciałko pedagogiczne napewno macie doczynienia z takimi osobami wez coś podpowiedz w tej kwiestii Za miesiąc bedziemy miec juz SWieta ale ten rok szybko minął wogóle mi to dni szybcitko uciekaja nie wiem czy wy tez odczówacie to 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki 👄 Myszko to faktycznie nie fajna sprawa... u znajomych ostatnio pewnego ucznia po prostu wyrzucono ze szkoly za narkotyki ale to prywatna szkola a w panstwowej pewnie sie nie da :( ale przede wszystkim powinno to byc zgloszone do kuratora a on powinien na to odpowiednio zareagowac tj zglosic sprawe do sadu rodzinnego... jako rodzice mozecie jedynie tego dopilnowac... ja nadal nie do konca zywieniowo ogarnieta ale zaczynam myslec ze moze by tak majeczko zaczac Tobie towarzyszyc w dietce... naprawde kiepsko wygladam a jeszcze kiepsciej sie czuje z tym moim "ksztaltem idealnym" znaczy kula... milego dzionka i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie pisze ,bo mi sie ciągle jeść chce .........moja dupa domaga sie więcej tłuszczu co by jej zimno zimą nie było 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki❤️ u mnie dzis nadal spokojnie i zimno, nie wiem co z wagą bo @ mnie nawiedziła wiec w tym tygodniu rewelacji nie będzie bo sie za mocno nie dręcze, ale też nie odpuszczam, Serum, nie przesadzaj, chudniesz bardzo ładnie, może zmień troche diete abyś ciagle nie czuła głodu, są różne sposoby. np jedzenie piersi z kurczaka jako przekąski, picie dużo wody, podobno kisiel jest dobry, nie wspominając o owocach i warzywach, wiec sie nie poddawaj i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko :) najpierw do Ciebie :) Wg rozporządzeń odgórnych każda szkoła powinna mieć opracowane tzw. "Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych" albo "trudnych", do jakich na pewno należy obecność narkotyków na terenie szkoły. Procedury te muszą mieć oczywiście podstawy prawne. Nie wiem jak to jest u was w gimnazjum, ale gdyby coś takiego było to tam właśnie powinno być wszystko napisane co i jak po kolei robić. Wszelkie dzialania w takich sytuacjach są OBOWIĄZKIEM (a nie dobrą wolą) dyrekcji i pracowników szkoły. Wy jako rodzice możecie oczywiście domagać się zapoznania z tymi procedurami (jeśli są) i zainteresować się, czy są właściwie wypełniane. Można tez poszukać w internecie procedur, jakie obowiązują w innych szkołach - można to znaleźć bez problemu. Ja jakiś czas temu byłam akurat w zespole opracowującym takie procedury dla mojego ośrodka i niżej wklejam Ci to co obowiązuje u nas w takich wypadkach. Na szczęście jeszcze nie musieliśmy z tego korzystać. SYTUACJA PROBLEMOWA - Posiadanie przez małoletniego lub znalezienie na terenie szkoły alkoholu lub narkotyków - Uczeń w stanie wskazującym na użycie alkoholu lub innych środków psychoaktywnych (narkotyki) Natychmiast: - W przypadku posiadania przez małoletniego alkoholu lub narkotyków odizolować ucznia od reszty klasy, ale ze względów bezpieczeństwa nie pozostawiać go samego, stworzyć warunki, w których nie będzie zagrożone jego życie ani zdrowie; zażądać wydania substancji i zabezpieczyć przed dostępem innych osób; jeżeli uczeń odmawia wezwać Policję - W razie potrzeby udzielić pierwszej pomocy - Powiadomić wychowawcę klasy, pedagoga szkolnego, dyrekcję szkoły - W razie konieczności wezwać pogotowie ratunkowe w celu stwierdzenia stanu zdrowia, ewentualnie udzielenia pomocy medycznej i podać ustalone informacje - W miarę możliwości ustalić jaką substancję dziecko zażyło, w jakiej ilości, kiedy, z kim, gdzie i który raz się to zdarzyło oraz jakie jest jej źródło pochodzenia; o ile jest taka możliwość zabezpieczyć pozostałość substancji (procedura jak w przypadku posiadania alkoholu albo środków psychoaktywnych) - W przypadku znalezienia na terenie szkoły substancji przypominającej wyglądem narkotyk zachowując środki ostrożności zabezpieczyć substancję przed dostępem do niej osób niepowołanych oraz ewentualnym jej zniszczeniem do czasu przyjazdu policji, próbować (o ile to jest możliwe w zakresie działań pedagogicznych) ustalić, do kogo znaleziona substancja należy - Wezwać Policję, po przyjeździe policji niezwłocznie przekazać zabezpieczoną substancję oraz informacje dotyczące szczegółów zdarzenia - Powiadomić rodziców albo opiekunów prawnych W ciągu 24 godzin: - Współpracować z Policją, która podejmuje dalsze czynności i ewentualnie kieruje materiały do sądu rodzinnego - Przeprowadzić rozmowę z dzieckiem i rodzicami, udokumentować rozmowę, w tym ewentualnie spisać kontrakt (nie prowadzimy rozmów z uczniem ani rodzicem, którzy są pod wpływem alkoholu lub innej substancji psychoaktywnej) - Objąć problem pracą „zespołu wychowawczego (pracownicy szkoły, pracownik socjalny, dzielnicowy, kurator sądowy jeśli rodzina objęta jest nadzorem ) oraz współpracować z organizacjami specjalistycznymi, w tym pozarządowymi (poradnie, świetlice, ośrodki wsparcia i interwencji kryzysowej) - Z przeprowadzonych działań sporządzić dokładną notatkę służbową, którą podpisują osoby uczestniczące w podjętych czynnościach, - Współpracować z rodzicami, dokumentować pracę - Powiadomić organy nadzoru i tworzyć dokumentację związaną ze zdarzeniem UWAGA Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - w Polsce karalne jest: Posiadanie każdej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych; Wprowadzanie do obrotu środków odurzających; Udzielanie innej osobie, ułatwianie lub umożliwianie ich użycia oraz nakłanianie do użycia; Wytwarzanie i przetwarzanie środków odurzających. Każde z opisywanych zachowań jest CZYNEM KARALNYM w rozumieniu przepisów Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, jeśli sprawcą jest uczeń, który ukończył 13 lat a nie ukończył 17 lat. Uczeń, który dopuszcza się powyższych czynów po ukończeniu 17 lat POPEŁNIA PRZESTĘPSTWO i podlega przepisom ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks postępowania karnego. W przypadku zaistnienia jednego z powyższych przestępstw na terenie szkoły, należy wezwać Policję. Spożywanie przez ucznia, który ukończył 17 lat, alkoholu na terenie szkoły stanowi wykroczenie z art. 431 Ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Należy o tym fakcie powiadomić Policję. Dalszy tok postępowania leży w kompetencji tej instytucji. Jeżeli zdarzenia, w których uczeń (przed ukończeniem 18 lat) znajduje się pod wpływem alkoholu lub narkotyków na terenie szkoły, powtarzają się, świadczy to o jego demoralizacji. Nakłada to na szkołę obowiązek powiadomienia Policji (specjalisty ds. nieletnich) lub sądu rodzinnego o tej szczególnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha :) zapraszam , każde towarzystwo mile widziane :) ja akurat jadę planem żywieniowym, jaki opracowuje mi moja pani dietetyk. Właśnie zaczęłam 5 tydzień. Niestety w tym tygodniu mam nawał pracy w pracy i jakiś kryzys mnie dopadł, wiec nie jestem pewna, czy jutro będę mieć jakikolwiek spadek wagi :O No ale prawdą jest, że nie ćwiczę, a w ostatnim czasie dodatkowo jem niesystematycznie, znaczy nie trzymam się wyznaczonych godzin posiłków. Jutro też niestety z powodu dodatkowych prac będę zmuszona poprzesuwać posiłki w środku dnia :O Ale mam zamiar sie bardzo mocno poprawić !!!!! Muszę zobaczyć 5, a tak niewiele mi już brakuje !!! Serum nie odpuszczaj !!!! Masz tyle za sobą ! Jak teraz sie poddasz będzie jo-jo .... Abs :) mam nadzieję, ze w przyszłym tygodniu obie zobaczymy 5-teczki :) Dziadek :) ubiłaś wreszcie brata i bratowe ? :P Kicia :) Ty to ostatnio tylko kawkę tu spijasz ...... Tija !!!!!! Mafinka !!!! Donia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKa :P na nic więcej nie mam czasu ;) trochę mam zapierdol, w poniedziałek mnie wszyscy opieprzali, gdzie się nie pojawiłam ,to każdy mnie opierdalam :( we wt byłam na konferencji, z tematu, którym się nie zajmuję, nie mam o nim pojęcia i ogólnie nie miałam zamiaru. Ale w środę (sic!!) po prostu powiedziano mi, że MAM wystąpić. nie pomogło tłumaczenie, że nie mam czasu, że nie wiem co napisać. No to wystąpiłam. Mam nadzieję, że franca dziekanica pożałowała tego, bo narobiłam jej wstydu. moja reputacja mnie nie obchodzi, a jej pewnie było wstyd przed goścmi iz rasiji :P no ale ile można kurwa napisać, jeśli ja w niedzielę ryłam dopiero neta w poszukiwaniu materiałów?? w pon miałam paręgodzin na pisanie, a we wt wstałam o 5, żeby jeszcze coś dopisać??? 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 Ludzie występowali, widać, że miesiącami nad tym pracowali! prezentacje, cuda wianki :( a ja ? parę stron pierdolenia o niczym :( byłam tak wściekła, że sobie nie wyobrażacie :( no ale chuj jutro przoszęza mnie kciuki trzymać cały dzień ;) bo to WAŻNY dzień :classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia🌻 jak ja uwielbiam:O takie zadania "na wczoraj":O:O:O Nie zazdroszczę, najwazniejsze, że masz to za sobą:classic_cool: Ale co będzie jutro??? Co? Co? Co?:classic_cool: Dlaczego ważny?:classic_cool: No dobra...trzymam kciuki:classic_cool: Majka🌻 ale Ci gratuluję spadku wagi:D:D:D:D Jesteś wielka, zdecydowanie w wymiarze duchowym chudzinko:P:P:P a rodzince nie piszę, bo mnie trafia:O:O:O Jeszcze do tego facet mi szaleje, nie wiem co się z nim dzieje:O Warczy na mnie bez przerwy, znika z domu, nie odbiera telefonu...Mam nadzieję, ze to przejściowe:O:O:O Jescze tylko tego by mi brakowało do szczęścia:O Kłopotów małżeńskich...Masakra:O Serum🌻wysyłam ci odrobinę wsparcia🌻 ABS🌻 idziesz jak burza:D:D:D Tak trzymaj... Reszta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się z raneczka witam :D Dziewczynki wiem że Was zaniedbuję ostatnio ale czasu brak jak juz mam zabrać się do pisania to jakieś cholerstwo wyskakuje :(:(:( Jesli chodzi o moją wagę to....obrastam tłuszczem :p podjełam walkę z koleżanką ( nie avokado) ale inną więc mam naoczną motywację jak to mówią :D 2 razy w tygodniu biegamy ( bardziej truchtem ) 45 minut i 3 razy w tygodniu chodzimy szybkim krokiem 1 godz albo 1,5 tyle że teraz się zimnica robi więc na siłkę się przeniesiemy bo cholernie zimno już się robi :o ale ja poprostu muszę schudnąć i kropka. W tym tygodniu latałam troche po lekarzach bo robiłam badania hormonków i takie tam , załatwiałam tez troche rzeczy dla przyjaciółki z uk więc po ambasadach latałam a dzisiaj wylądowałam z młodym w szpitalu bo zderzył sie z kolegą na wf głowami a konkretniej skronia i policzkiem i mądra pani ich do pielęgniarki nie wysłała :( dobrze ze dzieciaki same poleciłay :o pani im puls zbadała , odruchy itd. i powiedziała że jest ok ( oczywiście zadzwoniła i poinformowała mnie o tym pielęgniarka zapewniając że może zostać bo ani pani od wf , ani wychowawczyni nie raczyła tego zrobić ) za dwie godz tel że młody jednak źle się czuje więc pojechałam z męzem po niego w domu było mu niedobrze i gorączkę dostał więc do szpitala wstrzasu dzięki bogu nie ma ale jest infekcja wirusowa jak się dzisiaj okazało pani na angielskim było goraco i otworzyła okno na szeroko i głupia pipa bo inaczej jej nazwać nie mogę zamiast przesadzić mojego syna i kolegę w rezultacie dzieciaki dorobiła jak się okazało kolega z ławki tez już z gorączką siedzi :o noramlnie nerwa mam że nie wiem co wiem że u nich jest tak gorąco no ale że by na szeroko okno otwierać a przy oknie siedzi 4 uczniów bo obejmuje dwie ławki .....ciekawe czy pozostali dwaj tez jutro do szkoły nie przyjdą :( Mój młody oczywiście załamany bo jutro dyskoteka ....no ale cóż wolę niech ma opuszczone 2 dni i sie doleczy niż ma mieć cały tydzień w plecy co przy trybie nauczania w jego szkole to normalnie ogrom zaległości :(:(:( ok już wam nie smędzę :) ale musiałam wywalić z siebie to co mi na wątrobie siedzi :o Co do odchudzania to moja kuzynak jedzie na zupach krem i kaszy jaglanej z warzywami i rybami i w miesiąc 7 kg schudła :) kurcze tez bym tak chciała ......:o Ok uciekam spać bo świt mnie zastanie buziaki dla wszystkich 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×