Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a ja: do słodyczy mnie nie ciągnie, do sexu tak :P do pracy chodzę bez entuzjazmu, ogrodu nie mam :( gdybym miała, to Zuza byłaby ze mną, a tak... zbieram na transport dla niej. tylko... co dalej? nawet jak ją przewiozę?co?? no przecież nie oddam jej do schroniska! Tak bym chciała ją zatrzymać :( ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocean. Wokół samicy pływa wieloryb i narzeka: - Dziesiątki organizacji ekologicznych, setki aktywistów, tysiące polityków i naukowców, dziesiątki tysięcy ludzi na manifestacjach, rządy w tylu krajach robią wszystko, by zachować nasz gatunek, a ty mi mówisz, że ciebie boli głowa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was robaczki 🌼🌼🌼 Dziadek Jacek ty jedz cos bo wnet bedziesz przezroczysta i kto bedzie z nami sie odchudzał jak bedziesz miała talie osy 🌼kwiatek]🌼 A co to jest sex? 🌼🌼 moj M to chyba bedzie szukał sobie jakiejs pani do sexu bo ja sie juz nie nadaje Wieczorem wracam przed 23 i mam dosc prysznic i łóżeczko (spacerki a raczej trening przed zawodami )Moze sie nie wygłupie jak zajme ostatnie miejsce 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie kawki napije, tzn, już powoli popijam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana :D kawkę pijemy z cukrem, ale bez mleczka 👄 u nas wiosna jakaś taka chujowata :( zimno i codziennie pada. Nawet zapowiadają ocieplenie na następny tydz, tzn po 20 st, ale i tak z deszczem 😠 nie szczęści mi się ;/ dobrze, że w innych sprawach jest ok. Jeszcze jakby tak ze dwa tyg wolnego :P to już w ogóle byłoby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do kawy KICI wam mleczka dolewam i tiramisu serwuję :D u mnie tez dzisiaj zimno i szaro-buro :( dobrze że choć forsycja na żółto mi kwitnie i zielone listki już widać no i moje kwiaty kolorowe na balkonie choć szkoda że przez pogodę nie mogę na nim posiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już dawno forsycje przekwitły zaczyna kwitnąć bez, trawę można już kosić, ale po za tym zimno, dopiero dziś posadzę kwiatki na balkonie, na razie tylko pelargonie zwisające w kolorze czerwonym, mam balkon od strony wschodniej wiec można powiedzieć ze jest półcień, ale one nawet dobrze sobie dają radę, pewnie przez lato nazbiera się jeszcze wiele kwiatków ale na razie przed wyjazdem starczy aby chłopaki mieli co podlewać:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- mi to już się tak ciepełko i słoneczko marzy że szok :) ja mam na południową strone taras więc u mnie słonka zawsze dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę pisać ,bo nie mogę sie ogarnąć od niedzieli ........od dzisiaj zaczęły sie pogrzeby .......w tym wypadku zginął kuzyn mojego szwagra ,a szwagra mam jednego ( ojciec mojego szwagra i ojciec chłopaka który zginął to rodzeństwo) chłopak który kierował to kolega mojej córki .....po prostu my wszyscy sie znamy (rodzice) http://torun.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1363371,tragiczny-wypadek-w-Lazynie-kolo-inowroclawia-trzy-osoby,id,t.html?kategoria=3955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, to smutne :( Dziś stałam się szczęśliwą posiadaczką punktów karnych w ilości 2 i mandatu w wysokości 100 zł :P brak pasów :P Jak na 10 lat jeżdżenia drugi mandat w karierze (poprzedni jakoś 6-7 lat temu) to chyba nie jest tak źle ;) Za to pan policjant - młody, przystojny i bardzo sympatyczny. Chociaz nie ... jakby dał upomnienie byłby mega sympatyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ty wybredna :p ;)to ja tu ci z mleczkiem a ty nie hihih:) SERUM- współczuję :( straszne to :( MAJKA- no cholerka faktycznie mógł sobie darowac mandacik :) ale jak młody byl to chciał się wykazać hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka chłopak który przeżył to jedyna osoba która miała zapięte pasy w tym samochodzie .....tak ,że lepiej o pasach pamiętaj ........ w moim aucie jak nie zapnę pasów to ciągle pika i jest to do nie wytrzymania więc zapinam ,bo musiała bym jeździć w hałasującym samochodzie ,oczywiście jest sposób na obejście tego ,zapiąć pasy za plecami na siedzeniu. Ta 18-sto letnia dziewczyna siedziała z przodu i też nie miał zapiętych pasów ona nie miała dużo obrażeń bo w trakcie uderzenia w drzewo wyrzuciło ją 20 m w pole,wczoraj została pochowana ,dzisiaj druga osoba ,a jutro kierowca. Od jutra zostaję sama ,no może nie tak do końca ,bo z synem ,ale to w firmie ,a w domu prawie sama ,bo córka przyjedzie na weekend. Mój m dzisiaj w nocy wyrusza na "podbój" Norwegi łowić ryby na Fiordach na taką wyprawę jedzie pierwszy raz (mam nadzieję ,że wróci) Jadą samochodami 18-ście osób tzn. facetów ......a mój urlop dopiero we wrześniu ,jak ja do niego dotrwam ?! ABS .........prezent dla ma już wybrany ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka na stronę ONAONAONA bardzo często zaglądam .........mają tam na jednym forum fajne przepisy kulinarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO sorry :D ale zaostrzyłam sobie morale :P i nie piję mleka, nie jem jajek itd. A odkryłam, że kawa bez mleka nareszcie smakuje jak KAWA!! A jaka oszczędność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ...o od jak dawna tłumaczyłam ,ze mleko do kawy jest be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki❤️ serum❤️ bardzo Ci współczuje i rodzinom które straciły bliskich, mówili o tym wypadku w tv, po prostu straszne a co do prezentu, na nic jeszcze nie wpadłam mam kilka pomysłów na zorganizowanie przyjęcia, a na prezent :P, jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) możesz sobie pogadac, ale ja i tak kawy bez mleka nie wypiję :P Serum, rozumiem bezpieczeństwo pasów i zawsze wyjeżdżając poza swoją miejscowość je zapinam. Ale co prawda to prawda - w swoim mieście nie. A pan policjant zlapał mnie w centrum miasta, nawet blisko domu, obok komisariatu :P pojechalam jedynie do bankomatu. A miałam, cholerka, pojechać trochę później :O Abs :) ja swojemu wykupilam kiedyś karnet na masaże :) No ale znam masażystkę, sama do niej czasami chodzę, więc większych obaw nie mialam :P Co prawda facet to facet, ale z jej strony raczej nic mu nie groziło ;) A że ona jeszcze starsza ode mnie, żadna tam gwiazda, raczej gaduła, szczęśliwa żona i matka, więc uznałam, że moze sie przy niej ewentualnie rozebrać :P Tak mu sie to spodobało, że do tej pory raz na jakiś czas do niej chodzi. A ostatnio, jak biadolilam na swój obolały kark i kręgosłup, dostałam od niego w prezencie taki karnet :) Czego to facet nie zrobi, żeby przy swojej żonie sie zbytnio nie wysilać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko🌻 czyli jak rozumiem kryzys już poszedł precz? To dobrze🌻 Serum🌻 ten wypadek przypomniał mi coś sprzed lat:O pijany jak świnia gość wjechał w samochód, zginęły 4 osoby (jedna przeżyła)...moje dwie ciotki, wujek, kuzyn...skurwysyn pijaczyna oczywiście nawet nie draśnięty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec czas mnie nagli, miałam ponad 2 miesiące aby zrobić listę zakupu roślin do ogrodu, a tu oprócz planów:O listy brak jadę za tydzień a jeszcze nic nie gotowe:O, a po za tym wyskoczyła mi jeszcze wizyta w US, wiec pewnie kolejki będą ostatniego dnia, szczególnie ze to ostatni dzień , a ja muszę złożyć korektę, po prostu koniec świata:P ale dobrze że wcześniej wypatrzyłam a z drugiej strony musiałam mieć jakieś zaćmienie, wiec teraz stwierdzam że wypoczynek i odbicie się trochę od pracy jest mi koniecznie potrzebne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziewuszki, gonię :O W różnych sprawach jestem spóżniona o jakieś ..... 3 lata :P Spóźniona nie OPÓŻNIONA :P No chyba, ze jednak opóźniona :P Dziadek :) hmm... Kryzys ..... On jest, a tak najbardziej to we mnie :( Na zmiany ma swoje okresy uśpienia albo remisji ... Teraz jest w lekkim odwrocie, ale nigdy nie wiadomo kiedy i z jaką siłą znowu wybuchnie :( Jak to ktoś kiedyś powiedział ..... "szkoda, że w głowie nie ma klawisza delete"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 no niestety, są takie zadry w serduchu, których nie da się wydeletować:O więc albo klin klinem, albo nie wiem już co:O Czerwone półwytrawne mam i mogę się odrobiną podzielić...o ile jest z kim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem po żarliwej dyskusji z M o własnym interesie, :P, ja jak na razie "pas" Majka❤️egoizm jest najlepszym lekarstwem, a co do moich roślinek to nie mogę sie zdecydować,może nie mam za dużego wyboru b jednak mieszkam w strefie 5 b, ale jednak to nie takie proste co się gdzie posadzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski podeślijcie mi kilka pomysłów,piosenek lub melodii, które by pasowały do pokazu slajdów, aby było romantycznie , bo ja wymyśliłam na 40 urodziny męża jako niespodziankę jego zdjęcia jako okaz slajdów, chcę aby to było romantyczne a zarazem przekrój lat spędzonych ze mną, znalazłam na razie to; http://www.youtube.com/watch?v=I3gBWto3Bfo najlepiej aby to był głos kobiecy, albo sama melodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×