Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kicia🌻 ❤️ cóż to za seria nieszczęść i kłopotów? A tak swoją drogą Ty nie pojechałaś odpoczywac do krakowa? Współczuję i przytulam jakby co❤️ Do2do🌻 ja też kicham ,nos swędzi, oczy swędzą:D:D:D:D Od ostatniej ciaży to już chyba tak będzie.....wcześniej nigdy nie miałam żadnej alergii...a teraz moja brzoza własnościowa chce mnie wykończyć:D:D:D Może komuś kawki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ tak prosze mi podac kawunie ale do łóżeczka bo tak ostatnio mi wszystko podaja 🌼🌼🌼 Malo co chodze o kulach bo tak mnie no9ga ciagnie w kostce ze rozpacz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) taa, Do2Do niby odpoczywać, ale wiesz jak jest. Nie było mnie w domu od nowego roku. Okna do umycia, lodówka też, tona prania, balkon - ruina. Poza tym papierki, rodzina itd. Wczoraj chciałam sobie dobrze zrobić, poszłam do Galerii Krakowskiej. Błąd. Wiecie, że ja za dziećmi to nie bardzo, a tam wczoraj zleciała się chyba połowa Krk, były jakieś konkursy organizowane przez Lego, masakra. Wrzaski, płacze, kolejki do przymierzalni... bleee. Nic nie kupiłam. Zadzwoniłam po R, żebyśmy poszli do chińskiej na obiad. A tam za każdym stolikiem dzieci. Wiem, że jestem wredna, ale ja lubię ciszę kiedy jem :P Dopóki jedna z sal była dla palących, to dzieci tam siadały rzadko, chociaż i tak nie obeszło się bez głupich dyskusji, żeby przy dzieciach nie palić. Nosz .. siada z dzieckiem w palarni i ma pretensje, że ludzie palą. 😠 Ale teraz nie ma palenia wcale, więc rodziny z dziećmi opanowały knajpę :P ciężki dzień miałam wczoraj :P No a dziś ciąg dalszy maratonu po sklepach i urzędach. Pa 👄 Myszko - zdrowiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) trzym się 🌻 Myszka :) zdrówka i bezbolesności 🌻 Dziadek :) Do2do :) a-psik ! Na zdrowie !!! 🌻 Serum 🌻 Abs 🌻 Nie wymienione 🌻 Hej ha - hej ho ! do pracy by sie NIE szło :P Ale nic z tego :O Dziś w pracy do późnej nocy :( Po nieprzespanej nocy ... Córa dziś o 4 rano na wycieczkę klasową jechała. Przy mojej nerwowej bezsennności bilans spania to może w sumie ze 2 godziny 😭 Włosy wychodzą garściami :O Żałuję, że zamiast łysienia plackowatego nie mam anoreksji.... Poważnie :( Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko z doskoku się zamelduję ,bo na dłuższą "rozmowę" czasu nie mam ....... weekend przeplatany pracą i wypoczynkiem ,a wypoczynek nad jeziorkiem ,a że mi również padł laptop i to chyba na amen ,bo już starusieńki chyba tak ze 7 l ma to i prawo zejścia miał ,więc nie zabierałam iplusa ,bo i po co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dupeczki🌻 Wstawać już bo kawa stygnie:D Jestem blisko przekwalifikowania się na zawodowego baristę:D, bo tyle Wam tej kawy ostatnio narobiłam, że chyba w końcu dosięgłam Absolutu!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM prosze kawuni nalac Jacuś 🌼 dobrze ze ty nam tak usługujesz 🌼 Ja juz przechodze sama siebie leze teraz cały czas bo mnie okropnie kosc boli a moze sie zrasta JA JUZ CHCE CHODZIC 🌼🌼 Kurczaki mam dosc 🌼Najgorszemu wrogowi bym nigdy nie zyczyła ani złamania ani pekniecia 🌼Pogoda paskudna tylko ksiazka mi została i TV Miłego dnia 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis to kawki nie bedziemy pić? WITAM to moze3 ja naleje (_)> Ja juz obiadek na jedenej nodze zrobiłam fasolka dziś 🌼🌼🌼 U mnie dzis bedzie piekny dzien sloneczko za chmurki wyglada 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal też człowiek i kawę z rana wypić musi ;) U mnie zapowiada się dziś fajny dzionek. Ale i tak mi się robić nie chce :P Niestety, dzis od niektórych papierów nie ucieknę :O Ale z drugiej strony - kilka godzin intensywnej pracy (z biczem nad głową :P ) i będę mogła o nich zapomnieć, więc po co było się nimi przejmować wcześniej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadaję już z Kijowa, nawet w pracy już byłam :P a kawka rzecz zacna i smaczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie!! ale niech wam będzie, KAAAAWAAAA!!! :D :P Mafinka? Tija? Dziadek - sorry, ja ostatnio przeglądam stronkę, a tu patrzę, że odpisując Tobie, napisałam niby do Do2do ;) sorry, tyle was tu pisze, że można się pogubić :P :P a w ogóle, to gdzie jest Do2do?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Juz nie wiem co o tym myślec 🌼 Zrezygnowalyscie z pisania na topiku czy tyle obowiazków macie Babole skrobnijcie co dajcie znac ze zyjecie 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia aj loff juu :classic_cool: Myszka :) przypominam, że unieruchomioną masz nogę, więc pracuj palcami i sama stukaj w klawiaturę :) Ktoś musi tu pełnić ciągłą wartę, a nie tylko same strony przerzucać :P A ja nie piszę, bo nie wiem co :O Dół, nerw, bezsenność, bezradność, nechęć do czegokolwiek .... sama nie wiem co jeszcze :O A, ból głowy jeszcze :( Podejrzewam menopauzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT:Dół, nerw, bezsenność, bezradność, nechęć do czegokolwiek .... sama nie wiem co jeszcze. MAJKA ....ja niestety na to wszystko mam "prochy" .........tutaj dziewczyny są ładnie powiedziawszy "trochę" młodsze ,więc pewnie za bardzo nie rozumieją tych "bolączek" bo najgorsze w tym wszystkim jest to ,że ja tak naprawdę nie wiem dlaczego to wszystko MAM !!! niby wszystko jest w porządku ,a jednak COŚ mnie uwiera,coś czego nie jestem w stanie zlokalizować i też sobie myślę i nawet już pisałam ,że być może to menopauza ,ale to JUŻ ?!!! nie godzę sie jeszcze z tym . Mam klientkę która w wieku menopauzalnym wpadła w taką depresję i nerwicę ,że teraz jeszcze po 10 latach po jeszcze czasem zdarza jej się ,że w nocy ma zapaść( przyspieszone bicie serca ,powietrze łapie jak ryba ,prawie do utraty świadomości i mąż musi ją wieść na pogotowie ,twierdzi ,że tak sie jej stało w czasie menopauzy.......całkiem nie złe perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️👄❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼MAJKA SOT LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM I NIECH JEJ GWIAZDKA POMYŚLNOŚCI NIGDY NIE ZAGAŚNIE I STO LAT MAŁO JESZCZE STO LAT MAŁO JESZCZE NIECH NAM ŻYJE CAŁE 200 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA NIECH CI SIĘ SPŁĘNIA WSZYSTKIE MARZENIA A WAGA POKARZE TO CZEGO SOBIE ZAŻYCZYSZ ❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️👄❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼🌼:D🌼❤️👄🌼:D🌼❤️🌼:D🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ MAJKA sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam!!!! :D 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ spóźnione, ale tylko troszkę :P 👄 za to szczere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia juz polewam 🌼🌼 Inwalidka na jednej nodze ci zrobi tej kawy bo nikogo nie ma kto by mógl zrobic 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone pzanokcie
mam pytanie do Dziadka. Jak bobasy? Czy Twój brat jest z byłą żoną czy z dziewczyną? Ale sobie facet życie skomplikował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×