Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Gość do dziadka
ale Ci sie w rodzinie porobilo... wazne, ze u Ciebie sie uklada, a brat, skoro sypial z dwiema to ja sie nie dziwie tej drugiej, ze go nie chce. widocznie zona szurnieta ale go do niej ciagnie, moze jeszcze beda szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA (_)> a moze mała czarna 🌼🌼 Żdna nie ma ochoty na kawke 🌼🌼🌼 Mnie juz niedlugo to do warjatkowa odeślą Mam juz dosc tego wszystkiego Ja juz chce chodzic a do poniedziałku jeszcze w usztywniaczu musze sie meczyc a potem zobaczymy jestem na dzien dzisiejszy totalnie zalamana Nie wiem co bedzie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Na zachodzie słońce i wiatr. Ale upału nie ma. Myszka , dasz radę !!!! Wierzę w Ciebie 🌻 Kicia :) mam nadzieję, że wczorajszy podły dzień odszedł w zapomnienie :) Abs :) a ile masz tego ogrodu? Ary? hektary? Jakieś dodatkowe atrakcje poza terenem zielonym? Znaczy staw, sadzawka, bliskośc lasu? Jak byłam na Mazurach mini lasek rósł 3 metry od domku- super sprawa :) Do2do :) zdrówka !!!! 😍 Dziadek 🌻 Serum 🌻 Co by tu zrobić, żeby znowu zgubić parę kilo? :P Albo żeby chociaż przestać żreć słodycze? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka, Tija, Mycha ............................................................................................................................................................................................................................... jednym słowem jeszcze trochę i będzie wpierdol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA !!!!!! Jesteś dzwońcu wredny paskudny TY !!!!! Teraz się tłumacz!!! Co u Olci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panienki PISZĄCE i te co O NAS już chyba ZAPOMNIAŁY ;) Wawka w słoneczku skąpana :D Ja dzisiaj mam dyżur z psinką moja bo coś jej zaszkodziło i mi wymiotowała:( teraz śpi i wygląda że coś co jej zalegało już sobie poszło Mężusia mam w delegacji więc chwila lenistwa obiadek też już gotowy dzisiaj ziemniaczki jajeczko sadzone na bekonie i chłodnik z botwinki mniam uwielbiam dla mnie wersja sam chłodnik ale i tak mi to nie przeszkadza Głowa po wczorajszym dniu juz mnie nie boli ( dzięki Bogu) moja dzielnica obyła się bez deszczu choc pod wawką szalał grad ...Jednym słowem dzisiaj mam dzień lenistwa opalanie na tarasiku i książeczka mojego kochanego kinga "dallas 69 " no i oczywiście dalsza obserwacja mojej psiny , choc tu mam nadzieję że wszytko będzie ok :) MAFINKA- łobuzico 👄❤️👄 ABS- dzięki ❤️ ale ja tak mam że czasem przy np. halnym lub gwałtownych zmianach pogody bólem łepetyny reaguję :( MYSZKA- dasz radę ja miałam gorzej bo przez 6 miesiecy nie mogłam na nodze stawać , a potem przez rok musiałm uczyć się chodzić z kulami potem z jedną aż w końcu bez a walczyłam dzielnie bo o własnych siłach stanełam werześniu na ślubie i weselu przyjaciółki :) więc jak będzie ci źle i się będziesz załamywać to pomyśl o mnie ;) ja tylko wstałam od komputera i kostka załamana w 3 miejscach i piszczel w pionie na 15 cm :O jak to mąz powiedział komputer mi wybitnie nie służy no i po tym 10 KG więcj i pajaczki na udzie :( MAJKA- podesli wiatru bo się uduszę :( u nas jak zawieje to raz na 30 minut i to może przez 20 sekund ....:o KICIA- bo zapomniałam ci napisać :) cieszę się że jednak psinka zostanie z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołchy. :P chyba mamy nową koleżankę :) MAFINKA czy jakoś tak :P a nie! coś mi świta! Pisała tu kiedyś taka! taaa... teraz sobie przypomniałam :P ty paskudo mafinko! pisz czasem :( choć trosecke ❤️ bo pomyślę, że już nas nie kochasz dzień... czy lepszy? Inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawki chętnie sie napije(_)>, witam robaczki kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌼 ja ma parę h, ale siedliska to ok. 1 h, w tym dom ogród i zabudowania, mamy dobre miejsce na staw tam jest zarośnięta sadzawka i nacieki wodne, wiec planujemy tam staw, a co do oczek wodnych na terenie ogrodu to nie planuje za to będzie duża fontanna, ja już w swoim życiu przerabiałam oczka wodne i z nimi jest dużo dodatkowej pracy, wiec staw mi powinien wystarczyć, a co do lasu to graniczymy w wielkim lasem, można powiedzieć nawet że nas po części otacza, mamy tez swój las, teren działki jest zróżnicowany, jest po za obszarem zabudowań , wiec nie widzę sąsiadów, po prostu " pustelnia" spokój dla duszy:), nikt ci nosa za płota nie wsadza, z jednej strony jest oddalony od ludzi a zarazem bliski bo tylko kilka km od miasteczka, choć czasem stwierdzam jak mamy naloty gości że chyba jeszcze za blisko:D, ale się cieszę jak nas odwiedzają, zawsze sobie żartuje że każda para rąk się przyda do pracy:D, mam tam tez zwierzęta, a nazywany to wszystko Pacanowem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jak zaczęłam pisać to znów tęsknie, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawki proszę :) ABS- no to musisz mieć piękne to pacanowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) o, to widzę, że masz to, o czym marzy mój mąż :) Dom poza miastem, ogromny teren, sąsiedzi daleko... on jeszcze dodałby tam startowisko i hangar, w którym trzymałby swój samolot i paralotnię :) Dziewczynki, łikend się rozpoczął, widzę .... Chociaż właściwie chyba niczym się nie różni od tego , co tu się ostatnimi czasy dzieje w tygodniu :P A może by tak do odchudzania wrócić? :P Która pierwsza zaczyna motywację i mobilizację ? Ja dziś kijkowałam. Wstyd się przyznać, ale miałam aż 5 dniową przerwę i wcale aż tak bardzo mi się dziś isć nie chciało.... Ale wzięłam się w garść, w garść kijki i śmignęłam 5km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie zasnęłam ;) byłam tak zrypnięta, że myślałam, że padnę. Ale jednak nie padłam :P musiałam się najpierw poudzielać na fejsie :P ja chętnie się znowu poodchudzam :) pozbędę się tego jednego kilogramka i zobaczym co dalej :) szukamy tabelki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 znowu wstałam o godz później, niż powinnam :O strasznie ciężkie mam wstawanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKIM MAM 🌼🌼🌼😍😍😍😍I OCZYWISCIE DLA WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH MAM DUZO USMIECHU NA TWARZY KAZDY DZIEŃ😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze jak zeście świetowały ale dzis proszę mi nadrobic Zapraszam na małą czarną (_)> i mały dodatek serniczek 🌼🌼 DZIEN DOBRY bo sie nie przywitałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze jak zeście świetowały ale dzis proszę mi nadrobic Zapraszam na małą czarną (_)> i mały dodatek serniczek 🌼🌼 DZIEN DOBRY bo sie nie przywitałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Ladies❤️🌻 Melduję podtrzymywanie funkcji życiowych moich, potomków mych i partnera zresztą tyż;) O kurcze...męża znaczy:D:D:D Psy także mają się znakomicie (Kicia🌻 pytały wczoraj o Zuzę;)) Brat zdrowy na ciele, z umysłem nieco gorzej;) Trzeźwy i pełen nadziei na przyszłość. Pojechał do Ksawerego i jego mamy...Może coś z tego będzie:O ABS🌻 nareszcie jesteś z nami!!! pojechałaś z tym ogrodem, że hej!:D:D:D Majka🌻 Kicia🌻 Myszka🌻 jak noga? Mafinka🌻 kolejne ostrzeżenie?;) Tija🌻 patrz wyżej:) Donia🌻 Spadam dziecka podkarmić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie dziś grzeje !!! Stawiam kawę mrożoną, ewentualnie wodę, z lodem nawet :) Taka pogoda, a ja muszę do pracy na parę godzin iść :O To powinno być karalne :P Ale na kijki zdążę :) Wczoraj zaczynałyśmy o 20.30 .... Dobrze, że mamy dobre tempo i przed nocą dałyśmy radę :) Znacie jakąś dietę opartą na słodyczach? Ale taką, na której sie przy okazji chudnie oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×