Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Laski....umieram i zdycham:O jest 22, a w sypialni mam 30 stopni....oszaleć można...Chyba pójdę spać do basenu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 kawy!!! :P dzięki Bogu, już po wszystkim :) skończyło się to zasrane jewro, będzie można normalnie jeździć do pracy :P cóż za ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmh... o tym zapomniałam. Ale za to nie będę musiała nabijać kilometrów, żeby obejść fan-zonę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) co by nie zwariować trzeba w życiu dostrzegać dobre strony:) Chodzisz do pracy w wakacje, ale przynajmniej przez zaspy nie musisz się przedzierać i jak ciepłą wodę wyłączą to się chociaż trochę ochłodzisz :P Dziadek :) chłodniejszy front idzie z zachodu, chociaż u nas też bardzo ciepło. I jak na razie codziennie pada, ale u mnie tylko w nocy. Jutro podobno na padać w dzień, wiec z praniem dziś pomykam. A co do malin to zapraszam :) Dziś chyba znowu będę musiala jechac, bo przy takiej pogodzie skurczybyki dojrzewają na potęgę. Mam tylko nadzieję, ze nie będzie ich tyle co poprzednio :O Papiery czekają 😭 Wczoraj zorientowałam sie, ze pokończyły mi się przeglądy i ubezpieczenia w aucie... kilka dni temu :P Jak to jest, ze jeszcze w sobote jeździłam na luzie, a dziś wypatrywalam głównie policji na ulicach :p Ubezpieczenie już mam (jedyne 550 zł przy max zniżkach :P), jeszcze został przegląd. Ale wypada chyba wcześniej choć ogólnie kurze z kokpitu zetrzeć w aucie, co nie? :P Papiery dalej czekają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA skąd wiesz, że znowu nie ma wody? :P ja już nawet nie piszę o takich drobiazgach, jak to że od soboty nie ma ciepłej wody ::( ma być dzisiaj, zobaczymy, na razie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) skąd wiem skąd wiem ... Wiedźma jestem to i wiem :P Pranie schnie, pralka dalej chodzi, niedługo jadę na maliny, wieczorem mam zamiar iść na kijki ...... Papiery czekają :P I co ja biedna zrobię dziś z malinami ???? Nie mam czasu szykować słoiki :O Wiem !!! Dorzucę do butla , będzie mniej roboty i wiecej nalewki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki❤️ wstałam ,zaparzyłam kawy, zara ciasto z piekarnikia wyrywam i już Wam podaję:D Tylko niech się łaskawie któraś zamelduje;) A najlepiej wszystkie z kolejności alfabetycznej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) może za te z poprzedniego wcielenia :P Dziadek :) ja ciacho z chęcią, zawsze i wciąż :D Ale dziś mam nadzieję jedynie wirtualnie :) Dziś na śniadanie zjadłam płatki na mleku z otrębami i żurawiną, po czym mnie olśniło ! Dziś robię dzień na samych owocach i warzywach! No dobra, olśniło mnie jak rano stanęłam na wadze :P A dzieciaki męczą, żeby na jezioro jechać :O Czemu mnie tak nie olśniło 2 miesiące temu? 😭 U mnie dziś chłodek po kolejnej nocy z opadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszsz... wróciłam wczoraj tak zrypana, że chyba o 22 poszłam spać, rano obudziłam się jak po imprezie, masakra. I oczywiście nawet kopiejki mi za to nikt nie zapłaci :( chociaż tak naprawdę, to harowałam na rzecz pewnej polskiej politechniki, więc to oni powinni coś zapłacić, ale twierdzą, że nie mogą. To ja im w przyszłym roku powiem, że ja nie mogę. Mam tego dość. Sami dostają kasę na hotel, na samolot i jeszcze diety, a nam to się nic nie należy :( bo ja to nie mam nic do roboty :O SERUM kochanie, gdzie ty? ❤️ aaa, mogę kawę podać :P ja se ktoś życzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś ,domagasz się to masz :) ale jesteś pewna tego domagania się o moje bywanie tu ??? Mało czasu mam dla siebie. Zajebiste kobitki jesteście i fajnie tu bywać... czasem JAKIEŚ COŚ POMARAŃCZOWE tak napisze ,ze żyć się odechciewa ,ale akurat IM to kij w dupę i na drzewo !!!!! Postaram się "bywać" częściej ........muszę nadrobić to co napisałyście. Ostatnio czytałam najnowszą książkę Małgorzaty Kalicińskiej Lilka......polecam ,bardzo życiowa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maczam tylko łapęcją ;) padam na twarz jestem własnie po urodzinach młodego :( pół dnia stałam przy piekarniku więc miałam saunę w saułnie więc jutro doczytam co kliknełyscie i kilknę sama 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mi się podoba:D:D:D Serum🌻 proszę nie robić sobie już pauz, bo nam na forum morale spada...Wystarczająco chłoler❤️ nas już olało... Kawy proszę lać. a dużo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dla odmiany (po forumowym alkoholiźmie :P) mineralną polewam :) Serum pisz pisz pisz !!! :) Postaram się znaleźć tę książkę i przeczytam. Na razie przeczytalam recenzję - jakby nie patrzeć ja też zbliżam sie do TEGO wieku, więc zainteresowana jestem żywo :) Ale póki co walczę :O Dziś z malinami - dla miłej odmiany kompociki bez % będą :P No i jeszcze tych malin trochę będzie. Dziadek chcesz trochę? :) I czarne pożeczki na krzakach u teściowej, szkoda, żeby się zmarnowały. Parę kilo na pewno pójdzie do ... yyyy .... nalewki (ale cicho sza :P) , reszta na jakieś soki, dżemerki. Jejciu, jak pomyśle ile to ja się kiedyś przetworów narobiłam !!! :O Jutro w planach piwnica, znaczy przegląd tego co jest, a co koniecznie musi zostać na półkach. Mam jedną piwnicę na piec, zbiornik z olejem, przetwory, nalewki i wszystko co nie mieści się w domu, jednym słowem - pierdolnik :P Pora zrobić tam co nie co porządku. I nieuchronnie dojrzałam do tej roboty :O No ale dziś juz wolne !!! Śmigam do koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na noc wam mineralna z miętą i cytryna i lodem polewam :) U mnie upał pot po tyłku się leje dzisiaj z młodym na rowerach byliśmy w lesie i na baseniku otwartym z wody nie wyłaziłam i cholerka plecy mnie troche palą :( ale dam radę hihi:) bo ja na słonko łasa jestem w niedzielę jadę na 10 dni więc jutro małe paranko jeszcze muszę uskutecznić :) MAJKA- podziwiam cię ja nie mam siły na przetwory więc u mnie z dźemami to mąż działa ;) ja to mogę tylko ogórki w curry robić :) SERUM- też słyszałam o tej książce :)choć to nie mój gatunek bo ja kocham powieści KINGA :) i wszelkie biografie ale chyba się skuszę :) kochane uciekam pod kolejny pryśnic bo płynę .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) o pogodzie to już szkoda gadać, 7 rano a ja się duszę w parku. Dzisiaj uratowałam młodą wronę, bo Suzi chciała ja zjeść :( nie wiem wprawdzie co dalej z nią, ale przynajmniej nie została rozszarpana przez mojego psa. Były chwile grozy :O Za pół godzinki idziemy na operację Pytanie do "psiarek" zamówiłam feromony kojące dla psa, bo Suzi masakruje mieszkanie jak mnie nie ma i szcza i sra jak opętana, lekarz powiedział, że to lęk przed samotnością, taki lęk separacyjny, no ale ja od poniedziałku idę do pracy i to na długo :( ostatnio rozszarpała linoleum w przedpokoju, mam goły beton, jutro pojadę po nowe, trzeba coś z tym zrobić. No i właśnie, nie wiecie czy to działa? na ile to jest skuteczne? takie coś: http://www.krakvet.pl/ceva-zestaw-dyfuzor-wkladem-psie-feromony-kojace-p-8393.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Suzi została u veta :( Boże, jak płakała 😭 ja się nie nadaję :( dlatego też podjęłam decyzję zrobić wszystko od razu, żeby oszczędzić jej stresu i nie chodzić drugi raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) upału cd. ja w pakowaniu siedzieć będę teraz pralkę odpaliłam no i prasowanie mnie czeka .....ale to chyba późno w nocy bo inaczej tego sobie nie wyobrażam choć prasowac uwielbiam....chłodniczek tez juz mam gotowy jeszcze do lekarza lece po moje prochy na alergię .... KICIA- ja o tym nic nie wiem bo nie słyszałam ....może Serum coś ci podpowie :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzi już w domu, 100 euro popłynęło ;)a jeszcze tydzień antybiotyk ma przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM - sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam powinno być wczoraj, ale wczoraj było tylko na FB więc teraz oficjalnie na pierducie :P ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry....nie chce mi się:O A tu jeszcze do pracy trza iść:O Nie mam ochoty na żadną aktywność;) no chyba, że picie zmrożonej lemoniady to JEST aktywność:D:D:D Kicia🌻To może jednak polejesz tej kawy? A co do Suzi....akurat moje stado nigdy nie robiło szkód, ale...po pierwsze to stado;), więc nie tęsknią tak strasznie za nami kiedy zostają same. Psom, które zostają same podobno zostawia się włączone radio...podobno pomaga. Poza tym zabawki i co najważniejsze dostępne miejsce, w którym czują się bezpieczne. Np. otwarte drzwi do łazienki. Pies mojej mamy właśnie w łazience leżał i czekał aż wróci. Ale co prawda to prawda, że dopiero pojawienie się drugiego psa, zresocjalizowało go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzi ma zabawki i Felka do towarzystwa ;) ale widocznie kot to za mało. Zobaczymy czy te feromony coś dadzą, bo nie bardzo mam jak zostawić jej radio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×