Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ożesz wy łajzy jedne !!! Jak gdzieś trafię, że piszecie na innych forach zamiast tu to tam taką rozpierdziówkę zrobię, że pożałujecie :P Do2do :) u nas tradycyjnie bal jest późno, w środę przed zakończeniem roku, więc akurat impreza jest prawie na sam koniec szkoły. W piątek apel i pożegnanie w klasach, a potem dzieciaki umawiają się z paniami w jakiejś kafejce na spotkanie na neutralnym gruncie - pizza, desery, takie tam :) Rodzice nawet chętnie zgłaszali się do organizacji balu. W tym roku nauczyciele stwierdzili, że zamiast kwiatów (każdy pracownik szkoły dostawał od 6klasistów) każda klasa ma kupiś jakis krzew albo krzewko, które zostanie posadzone na terenie szkoły. Rodzicom spodobało się to - mniej zamieszania, koszt zbliżony, a zawsze coś zostanie na pamiątkę :) To co, śpimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, znam sposób na szybkie wyklarowanie mętnej od resztek osadu nalewki :) Butelkę wkłada się na 24 godz. do zamrażarki, po rozmarznięciu cały osad po paru godz. opada na dno, a płyn jest krystaliczny, gotowy do odlania. Wypróbowałam to na pigwówce i potwierdzam skutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- u nas już po balu :) mam kilka fotek to jak chcesz to na @ ci prześlę bo tu nie będę wlepiać a na FB tez nie bo dyrekcja w szkole o to prosiła by tego nie robić . zakonczenie u nas jest w czwartek my mamy fajne dyplomy kwiaty i dla dzieciaków kięgi pamiatkowe robiliśmy metodą scroboogu :) fajnie wyszły no ale o to był dym ;) tak jak pisałam :) dzieciaki jeszcze dostaną flamastry do tkanin i koszulki by każdy na pamiątkę mógł podpis zebrać no i też lecą do knajpki obok na pyzszne tiramisu , maja tam jakies soki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija !!!!! 100 lat 100 lat 100 lat !!!!! 👄👄👄 Z jednodniowym poślizgiem, ale mam nadzieję ze wybaczysz 😍 Do2do :) oj to fajnie dzieciakom wymyślacie :) Na pewno będą miały co wspominać :) Abs :) widzisz jakiś koniec pracy? :) I co sądzicie, przydałoby się jeszcze trochę zakopać w papierach? :O Jeszcze 9 dni i ........ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Muj dzieciak w domu bo w szkole tylko 7-mioro dzieci a że wychowawczyni tez ma w 4 literach i nie chodzi do szkoły to po jakiego grzyba moje dziecie ma się męczyć ja się pytam grzecznie więc w ramach nie chodzenia do szkoły własnie śmiga na desce :D MAJKA- ja ci radze już nie grzeb w papierach ;) otwieraj naleweczkę to ci pomożemy opróżnić buteleczkę byś miała miejsce na nową naleweczkę :D co do niespodzianki to fajnie wyszły :) album ma około 45 kartek :D a i przypominam że ja wciąż czekam na projekt domu ktory wybrałaś :)i już ci zazdroszczę pozytywnie oczywiście 👄 TUJA-👄❤️👄❤️🌼👄❤️👄❤️ KICIA- co tam nowego w Kijowie słychać ?? ABS- napisz w pracy kartkę czas na relax i naklej na kompa i niech cie w dupe pocałują i dadzą odedchnąć od papierzysk :) Dziadek - co tam u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te upały mnie wykończą :O :O :O czekam na jakąś burzę czy deszcz, bo sie uduszę od jutra wprawdzie ma być ochłodzenie ;) do 26-27 ;) na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawki? :) prognoza o dziwo nawet na razie się spełnia, rano było dosyć rześko, spałam pod samym prześcieradłem, i było ok, a spacer był cudowny, nareszcie nie upał o 6-7 rano!! :O ale teraz już słonko zaczyna się pojawiać i boję się, że w ciągu dnia i tak będzie patelnia :O obawiam się, że w tym roku nie będę mieć urlopu :( :( :( może jakiś tydzień na początku września? :( z jednej strony to dobrze, bo coś się kręci, a z drugiej... zwykłam mieć dwa -trzy miesiące wakacji :P :P a tu dupa, trzeba się zadowolić tygodniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawki? :) prognoza o dziwo nawet na razie się spełnia, rano było dosyć rześko, spałam pod samym prześcieradłem, i było ok, a spacer był cudowny, nareszcie nie upał o 6-7 rano!! :O ale teraz już słonko zaczyna się pojawiać i boję się, że w ciągu dnia i tak będzie patelnia :O obawiam się, że w tym roku nie będę mieć urlopu :( :( :( może jakiś tydzień na początku września? :( z jednej strony to dobrze, bo coś się kręci, a z drugiej... zwykłam mieć dwa -trzy miesiące wakacji :P :P a tu dupa, trzeba się zadowolić tygodniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
Dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
to byłam ja...lola, desperados czy inna pimach....ale to forum nudne...pimach pogonila chlopa o nie ma o czym pisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
taaa...upały są wielce zajmujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
a Tija ? tez ma chłopa lubiącego obce babki i nie udziela sie...kiepska lektura....takie los publicznego wywlekania brudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
dziadek...a ten twoj chłop...pewnie ma cos na boku...ze o twoim bracie nie wspomnę...niezły kooorwiarz z niego...bachorów ma tyle, że szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
dziadek...bo ty taka glupia jesteś, że zaden facet z tobą nie wytrzyma...tak samo jak z tą pimach...co za durna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
ja Was znam wszystkie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
Kicia...ty lepiej uspij tego kundla bo ci ten twój ksiąze zwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
Wszystkie jesteście stare grube i głupie babollska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa;;;
Co jest looserki? Pamiętacie Kamilę????? Witam Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka - to ty się nachlałaś i tak pierdoisz? nie szkoda ci siły? :O czy to ktoś inny postanowił nas rozruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana:O A cóż to za ritard? W dodatku z dość szczegółową wiedzą:O:O:O Kij jej/mu w oko... Jakby co to kawkę mam i mogę się podzielić.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak tak ... upały .... niektórym to się nawet na mózg rzucają :P Dziewczyny... wymiatacie :P A co tam, jak szaleć to szaleć ..... kawki? :P Jeszcze 7 dni do wakacji, ale niestety z papierami to ja sie do piątku raczej nie wyrobię :O Derekcja :P dała ostateczny termin do 4 lipca, więc do tego terminu zdążę się wyrobić :P Gorsze jest to, że moja robota się nie skończy, bo w wakacje muszę wymyślić program autorski. Zobowiązałam się i teraz nijak sie wycofać nie mogę. No ale dam radę, bo muszę i tyle. Kicia :) biedna Ty bez tego urlopu będziesz, oj biedna .... No ale rok Ci został, wiec dasz radę! Teraz z każdym dniem będziesz blizej nieuchronnego końca :) Do2do :) a moja córa do szkoły, o dziwo! chętnie chodzi ! Zresztą cała jej klasa:) Oceny wystawione, żadnych lekcji do domu, więc dzieciaki mają luz i swobodę. A że są zgraną klasą to cieszą się ostatnimi wspólnymi dniami, bo w gimnazjum będą losowani do klas i w tym samym gronie na pewno sie nie spotkają. I muszę się pochwalić, bo moja Ola będzie mieć średnią 5,45 i stypendium za oceny i osiągnięcia :) Oby w gimnazjum szło jej podobnie! Zresztą syncio też dobrze wyjdzie - 4,86, a to przecież 2 gimnazjum. Wiem, ze stać go na jeszcze więcej, ale on stwierdził, że takie oceny (2 czwórki, reszta piątki) w zupełności mu wystarczają :O No co jak co, ale ambicji to on po mamusi nie odziedziczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie nic nie napisali :( foch :P Chociaż nie - to o starej i grubej na bank do mnie było :P Ups .... nie zauważyłam, że stronka nowa zaczęta :P Sorry, ale pracuję cięgiem od kilku dni (moja praca + zastępstwa) i mi się wszystko już zlewa w jedno :P Ja to mam fajną pracę z tymi moimi dzieciakami :) Pracuję z różnymi dzieciakami - mniej i bardziej upośledzonymi, czy niedostosowanymi społecznie. I tak np. wczoraj kupiłam im drożdzówki, dziś fundnęłam lody, po czym dziś, tak całkiem bez powodu, od jednej podopiecznej dowiedziałam się, że jestem .... mendą społeczną :P Kiedyś to by mnie nerw kilka dni trzymał, ale po 20 latach takiej pracy poprostu ubawiam się podobnymi tekstami do łez :P Na szczęście te moje dzieciaki mają "stosowne" papiery :P Wiele trzeba teraz się narobić, zeby mnie czymś podobnym wzruszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×