Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dzieńdoberek moje słodziutkie :) > SERUM - odezwij się, czekam na wieści. Dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski u mnie pogoda barowa Ja juz drugi dzień imprezuje zjechała sie rodzinka z Australi i USA i tylko iprezy Coś sie dziś opiepszacie z pisaniem kobitki ja jestem w trakcie gotowania obiadku a potem wyruszmy w plener jak pogoda oczywiscie bedzie w miare 🌼 to ja zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy ..................... no to ja się witam i spadam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nieśmiały pomysł .... Pimaszku, jak dasz radę napisz może co nowego Twoja wywłoka odwala ..... znaczy obie wywłoki ............ to powinno rozbujać to ospałe ostatnio pierdutowe Lachonarium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... i jeszcze jedno ..... po moim wczorajszym szaleństwie w domu można jeść bezpośrednio z dowolnego miejsca w kuchni - z szafek, podłogi, czy na przykład zlizywać ze ścian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gostek zdaje egzamin na specjalizację z ginekologii, członek komisji go pyta: - Wasz pradziad był ginekologiem, to samo dziadek, ojciec, teraz wy... dynastia? - Nie, nie możemy się napatrzeć!! Co mówi ginekolog jak wyjdzie po pracy na ulicę? ....wreszcie twarze... W klasie pierwszej, prowadzonej przez bardzo seksowną i młodziutką nauczycielkę, w ostatniej ławce, tuż za Jasiem, zasiadł pan dyrektor szkoły. Postanowił przeprowadzić wizytację na lekcji młodej nauczycielki. Pani nauczycielka bardzo przejęta, odwróciła się do klasy tyłem mając krótką spódniczką i pisała na tablicy: - Ala ma kota. Odwróciła się do klasy - co ja napisałam? Martwota i przerażenie... Jedynie Jaś wyrywa się jak szalony. No...., no..., Jasiu? Pani, z ogromnym wahaniem, dobrze już znając wyskoki tego łobuziaka, wezwała go do odpowiedzi. - Ale ma dupę! - mówi Jaś. - Pała! - wybuchła pani, czerwona na twarzy z oburzenia. Jasio też wściekły, siadając zwrócił się do tyłu, do dyrektora: - Jak nie umiesz czytać, to nie podpowiadaj. Złapał wilk zająca... - Proszę, proszę wilku, nie zabijaj mnie, zrobię co zechcesz ! - To zrób mi loda ! - Nie umiem ! - Rób loda! - Kiedy nie umiem :/ - To rób, jak umiesz ! - Chrup, chrup, chrup... wczoraj 23:51 - Tato, kup mi rowerek.. - Rowerek... Syneczku! Olej rowerek! Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka? - Jasne, tato! ...mija czas ... - Tato, kup mi motorowerek - Synu, motorowerki są dla wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy fajoski skuterek, nie wolałbyś skuterka? - Super, tato, jasne, że wolę! ... - Tato, kup mi skuterek - Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka, dostaniesz motór! Motór! Nie chcesz motora? - Tak! Tak! Chcę! ... - Tato, co z moim motorem? - Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą wypasioną brykę! Hę? HĘ? - Jasne, tato.... ... - Tato, kup mi auto... - Auto??? Po kiego ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz??? Wędkarz telefonuje do kolegi: - Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby. - Ale ja nie potrafię łowić! - odpowiada ten drugi. - Co w tym trudnego, nalewasz i pijesz... Facet poznal piekna dziewczyne i zaprosil ja do bardzo drogiej i eleganckiej restauracji. - Niech strace - mysli - seks mi wszystko wynagrodzi. Gdy siedli przy stoliku, ona natychmiast zamówila najdrozszego szampana i najdrozsza przystawke, potem jeszcze jedna i jeszcze jedna. On zamawial, patrzyl jak dziewczyna je i myslal: - Niech strace, seks mi wszystko wynagrodzi. Potem piekna dziewczyna zamówila najdrozsza zupe i najwykwintniejsze drugie danie z calym zestawem dodatków. On zamawial, patrzyl jak dziewczyna je i myslal: - Niech strace, seks mi wszystko wynagrodzi. Gdy konczyla deser i poprosila o nastepny, facet nie wytrzymal i pyta: - Zawsze pani tak je? Ona na to: - Nie, tylko wtedy, gdy mam okres. Czasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia.... Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez... Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu... Czasem, kiedy się śmiejesz, nikt nie widzi twojej radości... . . . . . . . . . . . . . . . Ale weź tylko pierdnij.... Daj człowiekowi rybę - będzie syty jeden dzień. Daj mu wędkę, a cały dzień przesiedzi w łódce żłopiąc piwsko. Rodzice dostają od syna list z wakacji: \"Jest piękna pogoda, wypoczywam i świetnie się bawię. Bądżcie spokojni i nie martwcie się o mnie. PS. Co to jest epidemia? Jak to fajnie jest mieć dzieci, jak ich nie ma w domu !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bbolki👄 u nas horroru ciąg dalszy.....sorki ,ale nie mam weny do pisania . KICIA.....DZIĘKI że myslisz👄 też jesteś kociara wiec wiesz co czuję ,a właściwie czujemy (cała rodzina) Trzymam kciuki z brata i postaram sie jutro coś tam puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, tak mi przykro... mój padalec czasem wracal po tygodniu i to np z przetrąconą miednicą... Ale on generalnie jest nie do zdarcia, bo to prezent od tesciowej. ;-) Majeczko, szkoda gadać. Ręce opadają, ale jesli masz jeszcze wenę, to zapraszam do mojej kuchni. Szczęśliwa miała wpaśc ponosić Tuska, zrobię Ci kawę i wszytko opowiem. Zgoda? A tak poważnie to poza codziennymi kłótniami, nic nowego nie wyniuchałam. Zmieniła gg i nic nie wiem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, który miał wypłynąć w rejs wycieczkowy poszedł do lekarza i prosi o pomoc w związku z chorobą morską. Lekarz udziela mu porady: - O, to proste, musi pan zjeść na czczo 5 dużych soczystych pomidorów. - To pomoże? - Nie, ale będzie zajebiście wyglądać na wodzie. ******** Przychodzi baba do ginekologa, rozbiera się i siada na fotel. - Bardzo mnie boli tam w środku... Lekarz zaczyna ją badać. Baba: - Wyżej, jeszcze wyżej... Lekarz: - Jeszcze wyżej? Ma pani chyba zapalenie migdałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich👄, u mnie zapowiada sie kolejny słoneczny ale pracowity dzień ściskam i pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:D tu Toruń! Słyszę Cię dobrze! Nawijaj:D:D:D Witam poniedziałkowo i ślę buziole😘 Serum:) przytulam Cię mocno i cały czas mam nadzieję że futrzak się znajdzie ❤️ Kasiunia:( a może tak coś więcej poza zwykłym dzień dobry?? Abstrakconistko:) jak tam Twoje kilogramki . Jedz na zdrowie, bo potem będziemy się razem odchudzać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobicinki moje KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D jastm , jestem i się melduję :) po imprezce wszystko ok :D a nawet lepiej :D juz były telefony kiedy następna impra hihihi:D ogółem skończylismy balowć o 5.oo rano :) i co by nie było jeszcze zostały mi 2 winka, 2 ,2x3/4 , łycha,6 piw:) więc miałam czym kaca leczyc hihihi:) Nie ale tak serio to kaca prawie nie miałam bo chyba wszystko wytańcowałam :)Furore zrobiła sałatka z arbuza i PIMACH ziemniaczki !!! pyszniutkie były:DOgółem zajebiście było a dzisiaj lekko mnie gardło pobolewa:o SERUM- trzymam kciukasy by kocurek się znalazł 👄 TIJA- a mnie mój chłopina ciągnie do Torunia:) KICIA- dużo zdrówka dla brata!! PIMACH- ziemniaczki paluchy lizać !!!!! BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH KOBITEK 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 uciekam łepek suszyć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... tu dziki zachód :P pozdrowionka, trzymam kciuki za poprawę wszystkich smuteczkow i uciekam dalej do pracy ..... dziś w planach rewolucja z oknami ..... Pimaszku, jak się wreszcie obrobię to wpadam do Ciebie na tę kawę. Z Tuśkiem też dam radę, bo jakby nie patrzec 2 wychowałam (a przynajmniej się starałam :P ), ze o rodzinnych dzieciakach nie wspomnę :) Do tej kawy żurawinę już sama przywiozę :P Tylko może lepiej żeby wtedy Twojego trutnia w domu nie było, bo ostatnio mam tak, że jak sie różowego napije to mi hamulce puszczają i mowię wszystkim co mi na wątrobie leży :P A moze właściwie niech on też w domu będzie??? :P A tak poważnie to z tym gg wywłoki moze lepiej jest tak jak jest teraz? Po co masz sie jeszcze dodatkowo nakręcać? Bo przeciez pisać mozna co się chce, szczególnie na zlośc komuś ...... Ale powiem szczerze, że niezależnie od tego jak jest teraz między nimi - osobiście chyba nie odpusciłabym i powiedziala jej oko w oko co o niej myśle. I to chyba nie raz. Łącznie z tym, żeby sobie swojego przydupasa zabierala łącznie z jego gaciami. Ale to tylko takie moje przemyślenia ........ nienawidzę takich bab i tyle ...... ..... dobra, lecę firany ściągać ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA witam :) ale z ciebie pracuś :)pełen podziw :) A gdzie pozostałe panie????????????? ........no nie............................................... ............................................ale szalejecie....................... .................normalnie.............................. ............................................................ ...............z czytaniem nie wyrabiam.... PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, rzekłabym nawet wejscie smoka! ;-) Do2do, bardzo sie cieszę, że mogłam pomóc. Wszystko byłoby ok, gdyby nie były takie pracochłonne. ;-( Cieszę się, ze impreza udana i czekam na wiesci na NK. Majeczko, moze faktycznie lepiej jakby był i wreszcie usłyszał kilka słów prawdy? Bałwan z niego i tyle. Nawet już mi się pisać nie chce, co znowu wymyslił. Ale zeżarlam paczkę ciastek na to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane bźdzwiągwy!!! jestem tu dziś i znikam do 10.08 jadę z mężusiem i synusiem nad morze i wczoraj pogodynka w TVN zapowiedziała piękną pogodę na 2 tygodnie wiec pełna optymizmu jadę i mam zamiar: po 1 wypocząć po 2 opalić się po 3 przytyć po 4 po bzykać się ( no może zmiana klimatu pomoże) po 5 wypocząć po 6 najeść się gofrów po 7 nalizać się lodów ( zimnych i nie tylko:P) po zatęsknić za wami i jak to wszytsko uczynie to powróce:) Pimach wieszsz ja taka jestem obiecuje obiecuje i nic mi nie wychodzi już od roku sobie obiecuje że schudne i nic, wiec kochana na mnie nie można polegać:( Serum 👄 rozumiem twoją decyzje że odwołałaś nasze spotkanie i życzę ci abyś szybko sobie poradziła ze stratą swojego kochaniutkiego kociaka:) Tija👄 będę tęsknić i już nie chudnij poczekaj na mnie będzie ci raźniej Do2do 👄trzym się ciepło Majka usta] ty porządnisiu juz nie sprzątaj tylko wypoczywaj bo juz tylko jeden miesiąc odpoczynku a później dalsza ciężka praca z tymi cudzymi dziećmi Kicia pozdrów brata i życz szybkiego powrotu do zdrówka i ty tez nabieraj sił bo już też ci się wakacje skracają nie ubłaganie:) Mama 👄 Mafinka 👄 połasiaj brzusio ode mnie Obelixowa👄 Abs 👄 Mycha 👄 będę tęsknić:) Myszka👄 Kasiunia 👄 jak tak Dukana dieta? ja się zastanawiam ale to dopiero po 15 sierpnia po weselu:P Ory👄 mam nadzieję że jak wrócę po urlopie to ty tez wrócisz do nas Donia 👄 jedz ze mną to może zmiana klimatu ci pomoże i się uda! Mimozka👄 kiedy ty jedziesz? Lola 👄 będę tęsknić i listonosz nic dla mnie nie miał ale czekam cierpliwie Emma 👄 PAPPAPAAPPAP czasami o mnei pomyslcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA- to ja życzę słoneczka i trzymam kciuki za tą zmianę klimatu ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WY GDZIE SIĘ SZLAJACIE??? WSTAWAĆ I PISAĆ MI TU, BO PO TYCH TŁUSTYCH DUPACH NAKOPIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja bym dała żeby iść gdzieś się poopalać ale nie bardzo mam jak i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my uże też wstali :) i czekamy z torbą piwska na ekipę śmieciarki. Z powodu tych moich całych durnych porządków w obejściu mam na zbyciu kilkanaście worów śmieci, a mój tygodniowy limit to niestety 1 kubeł .... no ale mam nadzieję, ze chłopaki normalne są i popiffffkować lubią :) Dochodzę kolejny raz do wniosku, ze dom to pod względem sprzątania studnia bez dna ...... człowiek może się urobić, a efektów i tak inni za dużych nie widzą :( A jak nawet są to nie na długo ..... Ale szlak z tym. Jeszcze zostało mi troche pracy na ogrodzie, ale nie wiem, czy do mojego wyjazdu dam z tym radę. No i trudno. Za kilka dni ja też wyjeżdżam, a trzeba się spakować i co najważniejsze .......... ZROBIĆ NOWIUTKIE ŚLICZNIUTKIE TIPSIKI !!!!!!!!! Dziś wybywam do wielkiego świata :P na zakupy na i do mamy do szpitala. Zajrzę tu wieczorkiem. A wy trole nie pisać mi tu, ze nikt nic nie pisze, tylko pisać :P Szczęśliwa :) udanej zabawy :P i urlopu :) Pimaszku :) poprostu 👄 Do2do :) sypnij tymi przepisami na pimaszkowe ziemniaczki i to cudo z arbuzem :) Tija :) mialaś mi napisać po ile brzuszków dygasz :) Ja się opalam na solce. Każde inne, zwłaszcza długie leżenie to dla mnie kara :) Serum }usta] Kicia 👄 Mycha :) wyłaź z doła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy jak tam wolisz spod sterty papierów :) 👄 Mamuśki bez wyjątku i dzieciorki 👄 dla reszty leniuchów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachonki ja juz od 4 nie śpie byłam na grzybach ze sasiadem ojej 2 duze kosze dopiero skończyłam obierac i gotuje zupke grzybową na obiadek 🌼 I zaraz do malowania musze isc 🌼 Kobitki piszcie co bo topik nam padnia zawsze były nocne pogaduchy a teraz tak wczesnie idziecie spac co sie dzieje z wami kobietami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam kobitki🌼 ja dzisiaj mam w planach pranko a w przerwach opalanko na tarasie :) wczoraj wieczorkiem mnie nie było bo dziecie jeszcze w bługari więc my z moim M ...wyjechali na wakacje......itd:) wiedomo :)no i zrezygnowalismy z wyjazdu do hiszpani :( ale jak posłuchalismy o tej swińskiej grypie to stwierdzilismy że nie ma co ryzykowac :o na szczęście nic nie stracilismy bo to zanajome biuro :) Ale teraz wertuje oferty bo choć na 10 dni bym wyjechała nad nasze morze :) TIJA- a nakop nam to może tłuszcz szybciej zniknie :)👄 MAJKA- ja robiłam ziemniaczki tak - kupiłam pyrki do pieczenia -gotowałam w mundurkach w osolonej wodzie-po lekkim ostygnięciu sciełam wieszch ziemniaka- wydrązyłam łyżeczką środek i do michy (połowe odrazu odłozyłam bo było by zaduzo)- rozgniotłam tłuczkiem do ziemniaków - przysmazyłam boczek i do pyrów, cebulke na masełku i do pyrów, i pieczarki w takie grube kawałki tez przysmazyłam na maśle duzo pieprzyłam je i pod koniec smazenia dodałam siekana natkę pietruchy :) i do pyrków:) starłam troszke żółtego sera gołda na cieniutkich oczkach i do ziemniaków wszystko troche posoliłam i dopieprzyłam i wymieszałam - powkładałm farsz do ziemniaków- posypałam żółtym serem wymieszanym z pieprzem cayen i zapiekłam około 15 minut(w zaleznosci ile ci sie se bedzie topił i gotowe) Sałatka z ARBUZA- ja robie ja na oko - około 2 gróbych plastrów(4cm) arbuza kroje w około 2cm kostke i wyciągam pestki układam w naczyniu na to układam pokrojone ze skórką plastry ogórka zielonego( ja kupiłam takie małe ogóreczki koktajlowe maja mniej pestek i tak wody nie puszczaja ale może bc normalny zielony ogórek ) na to w gruba kostke kładłam fete na fete dużo czarnych oliwek krojonych w plasterki na to bardzo duzo pokrojonej w paski swieżej bazyli . Na bazyli ułozyłam jescze gdzie niegdzie troche kawałków arbuza bardziej dla dekoracji:) i całośc zalałam oliwąz oliwek wymieszaną z sokiem z 1/2 limonki i pieprzem :) odstawiłam do lodówki na około 2 godz. warzne jest by wszystko układac warstwowo i nie mieszać , fajnie jak jest naczynie przezroczyste i bardziej płaskie bo sałatke trzeba nakładac od dnna aby chwycic wszystkie warstwy , no i wyglada bardzo kolorowo :) Dobrze jak arbuz jest bardzo słodki bo fajnie sie komponuje z oliwkami w tedy. MOŻNA tez robic ta sałatkę z cebulą czerwona namoczoną wczesniej w oliwie z oliwek tylko wtedy jest bez ogórka zielonego i zamiast bazyli sieka się swieza mięte ale mi smakował bardziej ten pierwszy warjant.:)👄 MYSZKA- ranny ptaszku :) podziwiam :) ja o tej godz to na drugi bok się przekręcam :)👄 Kicia 👄 Mycha 👄 SERUM - nadal trzymam kciukasy za kocurka👄 PIMACH👄x2 KASIUNIA👄x2 MAFINKA👄x2 DONIA👄 SZCZĘSLIWA👄 EMMA👄 I dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, ja je przekrajam na pół i wtedy wychodzi ich więcej, a mniej roboty. I nie wiem, jak Ty to robisz, ale ja nic nie odkladam z tego, co wydrążę, a i tak mam malo farszu? Wrócilismy ze spaceru,odwiedziłam szalonego tatusia, który uraczył mnie opowiesciami z ich małzenskiego łoza z moją mamusią. Co rusz to nowe historie słysze... Nawet nie dociekam, ile w tym prawdy. TUś padł po drodze do domu, nawet odkurzałam, ale nic go nie ruszylo. Powinien cos wszamać, ale jak nie chce, to niech spi. U ojca się wysrał, teraz bąki sadzi przez sen ... Jak jemu niewiele do szczęścia potrzeba. Chyba z wiekiem komplikujemy sobie zycie. To taka moja poranna, a raczej południowa refleksja. Aha, maja wpaść kuleżany i kupiłam kruche ciasteczka, no i oczwiscie musiałam w nich ryj zamoczyc... Pije kawe . Jak zwykle sama. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- ja jeszcze wertowłam w necie i tam pokazywali aby scinac wieszch nie na pół i tak zrobiłam a dla tego cześc odkładałam że dawałam duzo boczku, pieczarek, i cebulki :) wole wiecej takiego farszu niż pyrek no i jak kroi sie na pół to zgadzam się że wtey nic sie nie odkłada bo trzeba go więcej :) Ja kupiłam ziemniaki do pieczenia takie bardzo duże i umnie ziemniaczek był dla jednej osoby :)Życze miłej imprezki z koleżankami buziolki dla Tuśka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku miku :D a ja już w Kraku :D LASKI chyba się dzisiaj upiję, tylko jeszcze nie wiem jak, bo koniec miesiąca i te wszystkie wyjazdy, rozjazdy, 18-tka chrześniaka i chyba ostra dieta do pierwszego! A upić się mam ochotę, bo tak na prawdę to dopiero od dziś mam trochę wolnego. Mój pan pojechał na dwa tyg na wczasy, dziecko pod opiekę przyjedzie dopiero 08.08, więc... hulaj dusza piekła nie ma :D Jestem sama w domu i to się teraz liczy! Obym się tylko z siłami nie przeliczyła, bo plany mam wieeelkie! MAJKA duuuuużo zdrowia dla mamy, mam nadzieję, że już wraca do zdrowia? Aha, info dla fan klubu mojego brata :) od wczoraj jest w domu! HIP HIP!!! HURRA!!! ale zapakowali go w taki gustowny gorsecik, że mu nie zazdroszczę :O no i jeszcze opatrunki, szwy... ale wszystko idzie ku dobremu :) Jeszcze raz dzięki, dzięki, dzięki 👄 👄 👄 za wsparcie ❤️ SERUM - jakie wieści??? MYSZKA obierania to ci nie zazdroszczę, ale tej zupki grzybowej to baardzo :) DO2DO ;) widzę, że u was też wakacje w pełni ;) PIMACH powiedz Tusiowi, że masz wakacje, żeby cię za mocno nie eksploatował ;) bo na jesieni ci siły zabraknie ;) TIJA 👄 LASKI dopiero przyjechałam, muszę wziąć prysznic, bo śmierdzę, koty mnie wąchają i wąchają ... to chyba dają do zrozumienia\"idź się stara umyj, bo wali od ciebie! co ty robiłaś w tym pociągu??\" ;) do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich👄, jescze nie mam weny twórczej wiec tylko sie przywitam i wszystkich usciskam❤️ a co do tych ziemiaków to do końca nie zrozumialam co z tego wychodzi - Zapiekanka ziemiaczana ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×