Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

to nie było do was oczywiście, tylko do niej :P no to tak.... od czego zacząć. Otóż dzień jak co dzień, nic ciekawego. Nawet trochę jadłam i kupiłam sobie pierwsze od 10 dni piwo :D a nie mogłam się oprzeć, bo nazywa się Ryskie :D nawet tak z łotewska pisze Rigas Alus :D powiedziałam ekspedientce, że sprawdzę, czy jest chociaż podobne do ryskiego ;) no piwo jak piwo, letkie takie. Może być. Ale łotewskie to ono nie jest ;) chociaż swój urok też ma. Poza tym żadnych sensacji. Nie zmieniam stopki, chociaż po ostatnim pijaństwie to waga była ho ho!! No, ale pół nocy przetańczyłam, to jest plus tych sobotnich imprez ;) no nie wiem... może jednak zmienię? no trochę zmienię, ale tylko trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak trochę jak obiecałam, chociaż rano było całe kilo mniej :D jeszcze muszę znaleźć tabelkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______68____60 (06.2010) MAJKA____39___________67_________164_____67______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______67_____60 (27.2.2010) TIJA_____30________ __80_________165_______80_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja dzisiaj nie poklikam bo padam z małym przerabialismy prehistorie bo ma mega klasówke w piątek juz mi się jezor łamie od tych homo sapiensówi innych :D więc tylko was poczytam i lece kompu kompu bo dzisiaj YCD:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do Was i lecę dalej 🖐️ Już żałuję że się tego podjęłam:o roboty w cholerę, a zarobek żaden, no ale słowo się rzekło i tera nie ma to tamto. Majka: mi jest też ciężko jak stary jedzie na dłużej, ale w sumie i tak go znowu nie ma od miesiecy bo pracował w delegacji i był tylko w weekend więc jak przez miesiąc go nie zobaczę to dam radę. Wróci na święta, a potem znowu pojedzie na miesiąc. M a z tego bardzo dobry pieniądz, a po ubiegłorocznym kryzysie i prawie pół roku siedzenia w domu z przerwami na pracę dorywczą, przyda nam się taki zastrzyk. Wszystko co było odłożone na zamianę mieszkania poszło się gwizdać, ale mam nadzieję że teraz sie odkujemy: Mam 55 par prawie półmetek, ale teraz idzie mi już dużo szybciej więc przewiduję że przy pomyślnych wiatrach skończę do poniedziałałku. Ćwiczę cały czas wytrwale, ale z dietą gorzej: przed chwilą opierdzieliłam talerz bigosu z dwoma kanapkami:o jutro będę grzeczniejsza. W sumie to i tak nie jest źle zważywszy na fakt, że stoi za drzwiami i nerwy mi szarpie. Dzisiaj młody rozlał mi po pokoju kubusia, a potem się w nim taplał. Poszłam tylko głowę umyć 😭 potem wyjęłam z wytłaczanki 3 jajka żeby je umyć i zrobić jajecznicę, gdy się odwróciłam, to reszta jajek z wytłaczanką była już na podłodze. Ja już nie daję rady z tym dzieciarem:o jeszcze chwila i wyląduję w Tworkach. Ciągle coś mi niszczy, moja chata wygląda jak kaplica sykstyńska. Rysunki na ścianach mam po samą kopułę:D na dodatek z drzwiczek od szafki do butów zrobił sobie krzesełka [są uchylne] w ten sposób poobrywał wszystkie trzy, na dodatek pilota od kina wyrzucił do kibelka. Mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalam światło żebyście bez problemu dotarły do kompa:) Mafinko:) obiecałaś nam parę szczegółów z przyjścia na świat Olki, poza tym mogłabyś dać ciotkom znać jak mała sobie radzi. Trochę posprzątam, wypiję kawkę z kuleżanką i lecę z młodym na rytmikę do żłobka, niech się oswaja z tym miejscem skoro ma tam iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze światełko ..dotarłam na reszcie TIJA ty to spania nie masz pewnie kręcisz wisioreczki tego swojego bombla to bedziesz musiała chyba wiązać za nóżke żeby nie robił demolki w domu Ja tez to przechodziłam i to dwa razy ale o dziwo w domu nie miałam żadnych drzwiczek poodrywanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:) jak to dobrze że światło Ci pomogło i szybko dotarłaś do mnie 😘 Sen przez co najmniej 8 godzin nie przerwalnie, dawno przestał być nawet w sferze moich marzeń i jakos się z tym pogodziłam. Mój mały jak ma dobrą noc to nawet tylko raz do niego wstaję, a potem koło 6.00 on mnie budzi i tyle spania. Kulki to najlepiej dzierga mi się wieczorem jak młody śpi, czasem po południu mi się uda, chociaż najczęściej jak on śpi to sprzątam i obiad gotuję . Moja starsza nigdy mi takich szkód nie robiła, a ten łobuz to brak mi słów:o z jednej strony cieszę się że ma jakieś szanse dostać się do żłobka, a z drugiej to już im współczuję, no ale może tam go wychowają skoro ja nie potrafię. Jedno jest pewne, mały ma pierwsze symptomy ADHD, a ja nie mam pojęcia jak go okiełznać. Może któraś z Was zna jakąś fachową literaturę która pomogłaby mi w wychowaniu go, bo ja na prawdę rozkładam ręce i nie wiem co mam robić. Na spacerze nigdy nie chodzi za rękę, albo idziemy gdzie on chce albo położy mi się na ziemi nie patrząc czy jest śnieg, kałuża czy błoto. W sklepie i na schodach do domu też często mi się kładzie. Nie po to zebym coś mu kupiła tylko po to żebym szła z nim tam gdzie on chce. Jego ciekawość doprowadza do wielu szkód. Ciągle podglada co my robimy i potem próbuje tego samego, w taki sposób zepsuł nam komputer. Widział że my z tyłu podłączamy aparat fotograficzny, więc wziął przedłużacz i też mi go podłączył, ale wtyczką do kratek wentylacyjnych od zasilacza. W ten sposób zatrzymał wirniczek który miał ochładzać zasilacz i spowodował jego spalenie. Można by tak mnożyć bez końca, ale nie mam na to siły. Nie mogę się umyć w spokoju, nie mogę pozmywać, posprzątać, czy zrobić obiadu kiedy on nie śpi [a śpi niewiele] a przecież ma już 2 lata i powinnam z nim juz dobrze się komunikować. On jest cwany i wiem że mnie rozumie, bo kiedy proponuję mu coiś co jest dla nigo przyjemnością, to od razu wie gdzie ma iść i co ma robić, tylko jak mu czegoś zabraniam to nie rozumie. Dość użalania się. Teraz dałam się na sposób i zaczęłam z nim chodzić na różne sale zabaw, a dzisiaj idziemy na rytmikę. Mam nadzieję że jak trochę poszaleje to będzie grzeczniejszy. Wiem że przez tą cholerną zimę też ma za mało ruchu i energia go rozpiera. Może to chociaż trochę poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA nie przesadzaj z ADHD, moi bratankowie byli tacy sami. Bratowa chodziła z nimi po lekarzach, psychologach, ale wszyscy zgodnie twierdzili, że dzieci są normalne, tylko bardzo żywe. Młodszy, przecież już nie taki mały, w zeszłym roku mając 6 lat dorwał aparat i skasował WSZYSTKIE zdjęcia zanim bratowa przerzuciła na komp. A to były nasze wakacje w Rabce. No i po ch..j on to zrobił???? Bo się bawił. Kiedyś jadły na takim niskim plastikowym stoliku, ich własnym. Bratowa się odwróciła, a oni nie wiadomo skąd dorwali lakier do paznokci. Czerwony. Najpierw wylali go na ten stół, rozmazali rękoma a potem porobili "stempelki" na ścianie. W salonie oczywiście. Takie historie można mnożyć. Moja rada, na podstawie obserwacji bratanków. Po pierwsze właśnie żłobek albo przedszkole. Uspołeczni się, nauczy różnych rzeczy, zmęczy się :) TIJUŚ, jeszcze parę lat i będziesz to wspominać ze śmiechem :D :P Ja to jestem mądra, nie? :P Teoretyk :P No ale w końcu studiowałam też pedagogikę specjalną, to podstawę teoretyczną mam :D :D :D Dziewuszki, kaffkę mam :) jaśminowej więcej nie proponuję ;) MAFINKA ty weź się faktycznie odezwij ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko!!!! Trzymajcie mnie :O sprawdziłam prognozę na najbliższe dni 😭 08.03 -15 09.03 -22 ja się zastrzelę 😭 ja się tak nie bawię :o :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże, zaczęło się. Ale śnieżyca :( ja pinkole, za oknem znowu biało biało, o ja nie mogę :( co to jest do cholery??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) są 3 możliwe wytłumaczenia pogody u Ciebie: 1. deżawi :P :P * tudzież 2. dzień świra albo jak wolisz dzień świstaka :P * bądź też ewentualnie 3. jakiś czas temu byłaś na super odlotowej imprezie, po której wpadłaś w cug pijaństwa:P wszystko co wg Ciebie działo sie w ostatnim czasie poprostu Ci się śniło, w rzeczysistości zaliczyłaś roczną fazę alkoholową i dopiero teraz zorientowałaś sie, że to nie ta sama, ale już kolejna zima sie zaczyna :P * * NIEPOTRZEBNE SKREŚLIĆ :P Tija :) myśle tak jak Kicia, ale rozumiem Twoje nerwy ..... Dlatego tym bardziej podziwiam Cię za to samotne zostawanie z dziećmi 👄 Myszka :) wreszcie trafiłaś stronkę :) Dziewuszki, przyznaję sie bez bicia, ze od tygodnia nie ćwiczę :( No ale tak mi sie poprostu skladało, że nie dawałam rady czasowo. Jutro postaram sie poprawić. A od poniedziałku (lub niedzieli) startuję z dietą proteinową. Troche sie obawiam, bo ona wyklucza owoce i ogranicza warzywa, a moj organizm przynajmniej warzyw sie zawsze domaga (5 dni je sie wyłącznie i tylko proteiny, potem 5 dni proteiny z warzywami i tak do skutku). No ale spróbuję spróbować ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie mam sie czym chwalić, ale niech i taka oferma jak ja ma coś od życia :( Moje załosne zmiany w tabelce :O *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______68____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164_____66,5______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______67_____60 (27.2.2010) TIJA_____30________ __80_________165_______80_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70 Kicia ) Do2do :) czuję Wasze sapanie na plecach :P Mam nadzieję, że dalej to już wszystkie systematycznie będziemy nanosić zmiany .... No i czekam na spotkanie na szczycie w okolicy 60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA ty gadzino :P co mi dokuczasz? Ja tu męki przeżywam :O ale powiem wam, że już skończyła się śnieżyca, znowu niebo jest niebieskie i świeci słońce. To chyba jednak dzień świra :D Toż to sfiksować można z taką pogodą :O Dobra, zmykam. 🖐️ buziaczki dla wszystkich ❤️ 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D To ja nakupowałam :D:D:D:D kupiłam sobie 7 hiacyntów i płaska donicę z narcyzami i szafirkami:D Teraz biorę kosz :) kupiłam tez mech i takie cieciuńkie patyczki i zrobie sobie kompozycje na komodę :D za wszystko zapłaciłam 23zł :D a w kwiaciarni taka sama kosztuje 160 zł:D nie ma to jak centrum ogrodnicze i dobre checi :D Kupiłam sobie jeszcze sztalugę :D taka jak by bez gicołek :D http://www.artequipment.pl/index.php?p809,szlaluga-stolowa-wiazowa-wieksza tamta z gicołkami wywioze sobie na mazurki :D więc jestem hepy:) jeszcze dokupiłam farby i chyba pierdykne sobie jakis obrazek na sciane do przedpokoju :D Syncio prehistorie opanaował najgorzej było z łacińskimi nazwami :) np. PIHECNTROPUS ERECTUS :D Ale powinno byc ok :D a i przyznaje siębez bicia zjadłam na spacerku curosanta :O ale już mi kiszki marsza grały :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam czy nie było jak ostatnio, jak napisałam dupnego posta, to mi kafe napisało, że błąd :O no to pisze krótkie, a nawet bardzo krótkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 👄 już zostałam ukarana w naturalny sposób :P Byłam dzis znowu z dzieciakami na odczulaniu, ale swoje auto zostawiłam pod naszą knajpką, a pojechaliśmy autem męża. Kilkanaście kilometrów od mojej wsi wpadlismy w śniegową zamieć :O Normalnie regularna zima, widoczność max 100 metrów !!!!!!!!!!!!!!! A wieczorem po powrocie okazało sie, ze zima dotarła też do mojej wsi i postanowiła zaatakować ....... prawą stronę mojego auta :O Normalnie total !!!!! Lód grubości 1 cm na szybach i całym boku .... Po skrobaniu (oczywiście bez rękawic, bo przecież już ciepło było :( ) 10 minut z rękoma w grzejniku siedziałam. Tak więc Kicia mam za swoje ;) Jak to swoim dzieciakom mówię - "kara naturalna - juz nawet krzyczeć i bić nie trzeba " :P Do2do :) WIECEJ WIOSNY !!! WIECEJ WIOSNY !!! 🌻 Dziewczyny ..... mija 4 dzień jak w ustach żadnego słodycza nie miałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) MAJECZKA- o tak wiecej wiosny🌼🌼🌼 bo mi się normalnie diety i cwiczeń odechciewa :O:O:O dupsko się ociażałe zaczyna robić :O najchętniej to bym z wyrka nie wychodziła :O U mnie było rano słoneczko a teraz wzieło nogi za wsiarz i poleciało myk za chmurkę :O Normalniedziewczynki chyba się zmuszę do rowerka bo aż mnie do szału moje lenistwo doprowadza:O:O:O 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia zabrałem ze soba mojego dziadka do sklepu w centrum miasta aby kupic mu nowa pare butow. Zatrzymalismy sie aby kupic sobie cos szybkiego do przekaszenia. Kiedy podchodzilem do stolika gdzie siedział dziadek, zauwazylem jak przyglada sie on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi wlosami. Moj dziadek przygladal mu sie uwaznie aż w koncu mlody chlopak bardzo wulgarnie odezwał sie do dziadka: - Co kurwa stary dziadu, nigdy w zyciu nie zrobiles nic zwariowanego ? Znajac mojego dziadka szybko polknalem kawalek pizzy ktory mialem w ustach aby nie zakrztusic się podczas jego odpowiedzi. Nie zawiodłem się. Bardzo spokojnie i bez zmruzenia oka odpowiedzial : - Tak....raz się tak najebałem, że wyruchałem pawia, i wlasnie się zastanawiam czy nie jestes przypadkiem moim synem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na dzień dobry :) Dowcip od Pimaszka :) Kicia :) jest sprawiedliwośc dziejowa na tym świecie :P Do mnie wróciła zima ! Nad ranem zaczął padać śnieg i jest u mnie totalnie biało. No i na minusie. Lekkim co prawda, ale raczej bez szansy na stopnienie śniegu :O Dziś rano na trasie, którą zazwyczaj wożę dzieci do szkoly auto sosbowe wpadło na zakręcie w poślizg i wjechało w autobus szkolny..... Przód autka skasowany ... Dobrze, ze ja dziś rano w pracy byłam i syncia mąż do szkoły wiózł :P Do2do :) Wystawiaj te swoje kwiatowe koszyczki na okno, niech się ta zima weźmie i pójdzie wreszcie od nas 🌻 Dziewuszki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! APELUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POTRZEBUJĘ WSPARCIA !!!!!! Postanowiłam zacząć diete proteinową - klikalam tu niedawno zasady. Niby można dużo jesć, ale określone rzeczy i wytrwanie w tym - szczególnie ważne w pierwszych 5 dniach - moze być troche trudne :O Mam sporą motywację, dosć duze checi , zobaczymy ile wytrzymam na rybach, białym serze, kurczaku i jogurtach naturalnych..... a już teraz na mysl o niektórych z nich robi mi się ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą dietą startuję od dziś ......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKo na razie to wyrywam do pracki i nie mam czasu, ale przyjrzę się tej diecie. Dla mnie to nie powinno być straszne, bo i tak głównie jem białe serki, topione i sardynki z puszki :D :D no tylko, że do tego chrupię chlebek :O poczytam wieczorkiem to ci powiem czy dam radę iść z tobą ramię w ramię. :) narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam.... wiedziałam ..... wiedziałam ...... można faktycznie liczyć na Wasze wsparcie :P Kicia 👄 zachęcam w takim razie :) Ja dla lepszego poznania diety czytam ksiażkę autora diety - jest tam dokladne wyjaśnienie co wolno, a czego nie wolno. Tak w skrócie można powiedzieć: Na jakis czas trzeba zapomnieć o jakichkolwiek owocach, wszystkim, co robi się z mąki, słodyczach, tłuszczach, większosci mięsa. Mięsa można jedynie chude (kurczak, indyk, chuda wołowina, cielecina, konina :) ), CHUDY nabiał (sery, jogurty), jajka, wszelkie ryby i skorupiaki, żadnych tłuszczów, i codziennie minimum 1,5 litra wody ewentualnie napojów bez cukru lub light. Stosuje sie ją cyklami - na początek totalne proteiny - średnio przez 5 dni (zależy to od wagi jakiej chce sie pozbyć) - można wtedy stracić 2-5 kilo :) a potem dalej cykle 5-dniowe (mozna krócej, byleby równo i cyklicznie) 1. proteiny + warzywa - 5 dni ( lub 4 lub 3 lub 2 lub 1 ) 2. proteiny - 5 dni ( lub 4 lub 3 lub 2 lub 1 ) I tak na zmiany aż do osiągnięcia wymarzonej wagi. Można jeść ile sie chce, o dowolnej porze, byleby ściśle wg zasad. Po kilku dniach podobno apetyt spada i je się mniej. Potem jest faza stabilizacji , czyli wprowadzanie normalnego jedzenia - też wg zasad (10 dni na każdy stracony kilogram), a potem juz hulaj dusza :) ALE !!! trzeba jesć otręby i 1 dzień w tygodniu stosować czyste proteiny. I powinno sie już nigdy wiecej nie przytyć :P Podoba mi sie w książce , ze czesto jest tam powtarzane w stylu - "jak pomyślisz, ze juz niedługo schudniesz i będziesz jeść wszystko- pomoze ci to wytrwać i nie ulegać pokusom" :) Stosując sie ściśle do zasad mozna podobno schudnąć 10 kilo w 2 miesiace :) Ja jestem na diecie pół dnia a już jestem tak zmęczona, jakby to był miesiąc :P tylko tej utraty wagi nie ma :P Rano zafundowałam sobie wędzoną makrelkę .... zawsze ją lubiłam ... A dziś? Mając świadomosć, ze teraz będzie ona często na moim talerzu normalnie rosła mi w ustach :P O jogurtach naturalnych w ogóle wolę nie myśleć :P kupiłam sobie słodzik (jest dozwolony, a nawet wskazany, bo pomaga się "dosłodzić" w chwilach kryzysu :) ), będę jeść jogurty na slodko :P Ciekawe co pokaże jutro waga - w pierwszym cyklu proteinowym chudnie sie podobno stosunkowo dużo i wskazane jest częste wazenie sie, zeby wpaść w euforię i nabrać wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak .... schudnę na początku bardzo ..... przecież mam mieć niedługo @ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×