Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No tak Kicia .... Ale czy takie przepisy mają sens???? Przecież 99 %ludności Polski jest gdzieś ubezpieczona !!!!! A wszystkie dzieciaki to już obowiązkowo !!! Całe szczęście, że ja i dzieciaki rzadko chorujemy, a nawet jesli - to wszelkimi sposobami unikam lekarzy .... A jeśli już muszę iść do konowała to idę prywatnie, bo z przychodni zawsze wychodzi sie z antybiotykiem ..... Niemniej jednak i tak uważam , że to wszystko to dopiero chore jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka, oj tam oj tam 👄 Fotkę, gdzie jest odbicie calej sylwetki w lustrze dałam po to, żeby ukazać wszystkie moje wałki - na plecach i brzuchu :P A fotkę z moim M - żeby pokazać jak odpowiednim ustawieniem do zdjęcia można odjąc sobie parę kilo - zwłaszcza, że moje Maleństwo ostatnimi czasy coraz większe jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKa no pewnie, że nie ma sensu. kiedyś było raz na pół roku, i to było ok. a kuźwa biegać co miesiąc, bo absurd. A gdzie są te foty??? na FB?? ja też chcę popatrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA foty super! Naprawdę fajnie wyglądasz 👄 no i zazdroszczę sylwestra. Wiem, że to trochę praca dla Was, a nie bal, ale to i tak lepiej niż siedzieć w domu w kapciach :P jak ja ;) Kurcze, no raz do roku trzeba się wbić w jakąś super kieckę i wyjść do ludzi!!! :P :D no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) co fakt to fakt - na zbyt wiele tańców z moim Maleństwem nie mam co liczyć :P Dlatego dobrze jest, jak przy tzw. naszym stoliku jest 1-2 osoby, które osobiście dobrze znam. I żeby to były panie, co by zamętu nie siać :P W tym roku byla to taka moja prawie szwagierka (pomykałyśmy razem na kijkach) i córka kuzyna . Po 2-3 drinkach nasi panowie są nam coraz mniej potrzebni, a potem to już stanowią w zasadzie tło :P A sukienkę miałam na sobie w sylwestra pierwszy raz - taka raczej dopasowana, ale miała namarszczenia, które nawet chwilami kamuflowały to, śmo i owo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie wywołana Jeszcze ŻYJĘ ,,,,,,ALE CIĘŻKO wiedziałam ,ze sobie nie poradzę (z sobą) i byłam u lekarza na literkę peeeeee :( nie pisałam ,bo tak naprawdę to nie wiem co wam napisać ,a smęcić nie chcę ........każdy ma dość swoich zmartwień i kłopotów nie musi i nie chce obciążać się cudzymi. Pracuję dużo ,a nawet BARDZO DUŻO ,ale jak sie chciało to się ma to co się chciało :-O Za raz po świetach złapałam okropnego wirusa i Sylwestra spędziłam w domu w gronie m i córki ,bo naprawde byłam nie do życia........na tabletkach i dwa razy zaliczyłam lekarza rodzinnego ,bo pierwsze leki nie zadziałały i dopiero antybiotyk pomógł po 8 dniach stosowania. A tak co jeszcze ??? sama nie wiem ........muszę was poczytać i zobaczyć co tu nowego. Waga jest taka sama jak ostatnio czyli 68-69kg (mam nadzieję że nie wrócę do wyjściowej ,bo ten roz. 38-40 podoba mi się i niech tak zostanie....no chyba że w dół to ok,ale nie na siłę i nie po trupach ........jeśli sie uda to super ,jeśli nie nie będę rwać włosów z głowy. No i tak naprawdę to nie wiem czy jeszcze będziecie chciały pisać z "wariatką" bo bądź co bądź jestem na lekach (tylko na noc ,ale jednak) trzy lata bezsenności dało się w znaki ..........ile można brać tabletki nasenne??? ......więc postanowiłam zawalczyć z przyczyną tej bezsenności :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum🌻 weź Ty się kobieto opamiętaj i głupotek nie wymyślaj, że niby pisać z Tobą to niet:classic_cool: I bardzo dobrze, że poszukalaś fachowej pomocy, w końcu od tego ona jest! A co do "wariatki" to niejedna będzie się pchała na podium:D:D:D z tym zaszczytnym mianem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek cieszę sie bardzo za ofertę "akceptacji"👄 z twojej strony. Dostałam dzisiaj od m 26 szt róż z okazji 26 rocznicy pożycia małżeńskiego :) jejku ile to już lat minęło wspólnego bycia-życia razem....nawet mnie trudno w to wierzyć. Nadal czytam ........trochę poklikałyście i jest co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum !!!! No coś Ty !!!! Ten lekarz na pe jest jak najbardziej dla ludzi !!!!!! 👄 Gratuluję rocznicy :) Ja w kwietniu będę mieć 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zamówiłam córce gitarę :O Sama sobie wybierala ..... Uparła sie, że będzie się uczyć grać.... Aż się boję, czy nie skończy się to jej słomianym zapałem , bo co ja z tą gitarą zrobię ??? Na doniczkę przerobię ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze powiem, że kończę 3 dzień powtórkowej diety ...... Niestety podżeram troszku słodycze :P Ale tak troszku :O Jestem chyba uzależniona ...... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gitarra klasik czy elektrik?:D Niech się pociecha choćby na chwilę uwrażliwia muzycznie...to bezcenne! Wiem co mówię, gdyż muzyk ze mnie, choć w stanie spoczynku (wiecznego niestety:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia,(_)> baby jedne, wstawać:D, chociaż muszę was pochwalić, troszkę napisaliście i było co czytać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadekjacek❤️ co do buntu 2-3 latków, to takie zjawisko na pewno istnieje, jak nasza pociecha zaczyna więcej rozumieć i chce zaistnieć, ale mogę cie pocieszyć nie masz co się martwić, jak mówi przysłowie "małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem ", tak wiec problemy rosną z dziećmi, a czasem męski autorytet pomaga, serum❤️nie pisz głupot, przecież dobrze wiesz po co tu piszemy , czasem się żalimy, czasem cieszymy, i wielkie Gratulacje!!!! że pomimo Świąt utrzymujesz wagę, moja wzrosła, ale dietuje i spadła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem pipcioki moje kochane :D :D :D SERUM ja cię kocham i będę kochać, nawet jakbyś odwiedziła wszystkich innych lekarzy na pe ❤️ moja mama swego czasu też biegała do lekarza, tabletki to chyba łyka do tej pory. a wszystko przez ukochanego tatusia :) kutas jebany :( no nic, o nieobecnych nie będziemy mówić, bo nie mają możliwości się bronić :P jak we wtorek odbierałam kota, to wlazłam na wagę :( no nie zachwyciło mnie to co zobaczyłam. koleżanka mnie pocieszała, że to wieczór i po kolacji i w ubraniu... ale ja przed świętami też ważyłam się w podobnych warunkach i było 2 kg mniej 😭 może to te święta jednak? :( no nic, od wczoraj już nie ma świąt :P aż do soboty ;) bo w piątek jest Wasyla, tzn stary nowy rok ;) będziemy jeszcze raz witać nowy rok, ale wg starego kalendarza :P więc pewnie będzie wyżerka, bo moja kochana podruga zrobi naleśniki z pieczarkami :P mniam i będą pyszne smażone ziemniaczki z duuużą ilością czosneczku :P mniam, mniam byle do soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jeszcze jedna kawa?:O bo ledwo na gały widzę, niby śpię, bo dzieciaki mam pod tym względem jak złoto, ale budzę się wyrąbana jak lato z radiem:O:O:O bolą mnie plecy, głowa...Może łóżkowe rozstanie chwilowe z Księciem Panem mi nie służy...:classic_cool: W zamian mam oba Cudeńka w łóżku, jeden ryje się na mnie bardziej od drugiego, a jeszcze w dodatku psy mi gugają z podłogi i jak tylko zamknę oko zaraz któryś ląduje w tzw. nogach:D Z tym ,że dupa blada, bo smyrają Pierworodnego po nóżkach i zaczyna się rechot, ja się budzę i tak w kółeczko:O A te psiury to też nie ułomki, jedna Suka ze schroniska przygarnięta lata temu, spora bestia, mały terierek i od jakiegoś czasu...uwaga:O:O:O berneński pies pasterski!!! Zwariuję!!!!!!! Idę się zabić albo nie wiem co:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja się pisze na kolejną kawkę lub herbatkę owocową:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze chciałam mieć Berneńskiego psa pasterskiego, podobno bardzo rodzinny, nieagresywny pies, oczywiście wielki i kudłaty, niestety moimi zwierzątkami na razie zajmuję się teściowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz Husky jest FANTASTYCZNY ❤️ kocham tego psiura........co prawda daje zajmuje mi dużo mojego czasu ,bo trzeba go co najmniej trzy razy dziennie po 2 -3 godz puszczać wolno na ogród ,ale najbardziej lubi domek.......wczoraj z kuwety pod schodami wygrzebał sobie "snickersa" całego w kocim żwirku i zatargał na dywan w salonie :-O jeden plus że ów koci produkt był już......no nie miękki.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D SERUM ten sam problem był u koleżanki, u której gościnnie mieszkał mój kot. Jej pies wygrzebywał z kuwety to i owo i.... :O zjadał. A więc Felek przez dwa tyg miał super hiper, kuweta posprzątana od razu po ;) zawsze czyściutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie ,bo już myślałam ,że ten nasz jest ten nie teges ,no po prostu głównojad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×