Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA- u mnie to jest następstwo przebytej anginy i to nie leczonej :( a u nas w wawce epidemie anginy normalnie 9 znajomych ją ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do🌻 ja chyba też zmieniłabym konowała:O Przecież Ty słonko ciągle prychasz i kichasz;) kicia🌻 i co? wiesz już coś? majka🌻 dramatyzujesz?:D:D:D pewnie nadal z Ciebie lasencja🌻 TIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bój się Boga kobieto!!! Napisz coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To antymarazmiacze jeszcze serwuję: szklanka owsa (płatków znaczy) szklanka cukru brąż szklanka mąki np krupczatki pół szklanki wiórów kokosowych 125g masła 2 łychy miodu łyżka wody pół łyżeczki sody oczyszczonej Masło i mniód roztopić. Potem dodać resztę, kuleczki wielkości orzecha włoskiego na papier do pieczenia w odleglości ok 5cm ( bo się rozlezą) kłaść piekarnik 150C, ewentualnie termoobieg na ok 20 min. Jeśli wtedy będą miękkie nie przejmować się, bo twardnieją dopiero po schłodzeniu. PYYYYYCHAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28...wszystko wskazuje na to, że znowu da się omotać EX szwagierce i będzie chował potencjalnie nie swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30!!!... a mój mąż wczoraj odebrał telefon od niego i nadal mu od ...członków w rozmaitych odsłonach językowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia🌻 jeśli coś Ci jeszcze zostało to polej proszę. Franek miał ciężką noc...300 zębów jednoczesnie mu rośnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zmiany,ale leków:( nigdy nie miałam podłego charakteru ,a teraz zrobiłam się wredną babą ... aż boję sie myśleć co będzie jak zapuka menopauza 😭 może wtedy będę musiał nabyć kaftan bezpieczeństwa .........jadę na takim ADHA ,ze aż sie sama boję ,nie wiem co to zmęczenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dla odmiany śniegiem popruszyło .... A połączenie dzisiejszego śniegu, wczorajszego całodziennego deszczu i plusowej temperatury daje efekt ..... jednym słowem błotowo-śniegowo-maziowe bagno :P A ferie zapierdzielają, że strach !!!!! Serum :) dasz radę :) Dziadek :) dacie radę :) Kicia :) to gdzie zostajesz? Tam, czy tu ? Do2do :) witaminki, ciepłe skarpety i do łóżka !!!! Abs :) czekam na kopa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem :O dostałam sms, że tu, tzn dla was tam ;) ale czekam na potwierdzenie bossa, a on ciśnie pisze :O pewnie pomyślał, że pojebana jestem. Rok temu było to samo .Nawet napisałam pismo do Min, że wracam. A w marcu mi sie odwidziało ;) teraz poszło szybciej. DWa tyg i zmiana decyzji. Ale teraz to i tak już koniec, bo na kontrakcie można 4 lata siedzieć. No i chwatit! :P SERUM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×