Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tak poza tematem....przeglądałam sobie dzisiaj stronkę z lokalnymi ogłoszeniami...że coś tam kupię, sprzedam, oddam, przygarnę:P Rozwaliła mnie osoba, która zamieściła kilkanaście ogłoszeń pt. "przygarnę OCZYWIŚCIE ZA DARMO małego yorka albo kota, koniecznie perskiego":O:O:O A ponieważ ogłoszenia są darmowe jeszcze jedno znalazłam: "przyjmę na klatę opierdol" :D:D:D i koleś podaje jakiś numer telefonu...I co to jest? Atrofia mózgu? A może nuda życiowa? A tak na marginesie....nudna już jestem, wiem...JEST TU KTO??? MAFIIIIIIIIINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄👄❤️👄👄:D❤️🌼❤️👄Dla wszystkich :D kochane u mnie bez zmian stara bida w sobotę lecę na imprezkę więc mam zamiar się wytańcować :D w ramach gubienia KCL :D a tak ogólem to taka zimnica że normalnie nie wyrabiam dzisiaj o 8 .00 musiałam wyjść na chwile opatulona totalnie słonko świeciło i jak nagle nie zawiało to oczy mi łzawić zaczeły więc policzki mam wyszczypane od mrozu a na rzęsach miałm normalnie zamarźnięte kuleczki lodu :( KuRwaa JA CHĆĘ LATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płaczcie :D ja nie mam termometru, ale lód na oknach PCV mówi sam za siebie :P google zgłupiały i napisały, że jest -26 i... pada DESZCZ! :O już sobie wyobrażam ten deszcz przy takiej temp. no co robić... co robić... śpię w ubraniu, dogrzewam się gazem. Spoko :classic_cool: do wiosny jeszcze tylko 47 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i glinwejnom ;) czyi grzańcem :D wczoraj sobie zapodałam i jeszcze rozpijałam studentów, bo ich poprosiłam o przysługę, więc w nagrodę dostali po kubku grzańca W ogóle pusto się zrobiło, bo zajęcia odwołane do 6.02 włącznie 😭 kto mógł, to spierdolił z akademika do ciepłego domku rodziców. ale garstka twardzieli została :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za mnie świnia, o lala!!! :O ja tu o grzańcu od rana, a gdzie kawa?!? już podaję 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ja się temperaturą nie chwalę, bo przy was nie mam czym :P Ale za to od nocy śnieg u mnie pierwszy zaczął padać :) Całe ze 2-3 cm :P No ale wystarczyło, żeby na ulicach zrobiła sie brejo-zmarźlina :P Od rana słucham o tej zaginionej półrocznej dziewczynce.... nie wiem co o tym myśleć ......... jak tak można zrobić, nawymyślać, kręcić ............... szok, szok, szok .................. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam żyjecie? :P dzięki tym mrozom mam trochę lenistwa. Jedna grupa, to u mnie dzieci 10-11 klasa, więc jak im szkoły pozamykali, to i kursy odwołali ;) trzeba to będzie w lutym jakoś odrobić, ale spoko. to nie dramat, a ja sobie troszkę odziapnę i zajmę się sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja dzisiaj miałam dzień na wariackich papierach bieganina ......normalnie do chodnika przymarzałam :o KICIA- ło matko bosko ty normalnie wracaj !!!! powiedz że ewentualnie wrócisz jak mrozy miną i dopłacą ci trzykrotność twojego wynagrodzenia bo inaczej to nie ma c h u j a w mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D Do2Do :D widziałaś ;) kto nie widział na FB, niech żałuje :P wkleiłam zdjęcie moich okien :) a dokładnie pokrywy śnieżno-lodowej jaka się na nich zbiera. Żeby nie było :P to są nowe okna. PCV :P jazda bez trzymanki. Ale od poniedziałku już wracamy do pracy, bo tak zarządził p.o. prezydenta miasta. Koniec ferii ;) kuźwa oni byliby chorzy, jakby raz do roku nie ogłosili albo kwarantanny, albo jakiegoś innego "licha" dodatkowy tydzień albo dwa jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) ew. 3-4 jak było w 2009, kiedy zarypali z tą epidemią grypy. prawie miesiąc wolnego :D w PL tego nie grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio coś nie widzę na FB koleżanki, która pracuje w Nowosybirsku....hmh... ciekawe ile tam jest stopni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIERDUT Na reszcie mam kompa 3 tygodnie odpoczywał bidaczyna U mnie wczoraj było -30 stopni 🌼🌼 Juz mam dosc kiedy sie skoncza moja sasiadka nie ma wogóle sumienia 2 psy koło domu na łańcuchach drpcza w koło i piszcza Pójde i jej cos powiem bo juz mam nerwy na nią To moje psina (wilczur) cały czas w domu jest U nas ferje tak ze dzieciaki maja raj mieli kulik ognisko w lesie A teraz jestem po tych wyczynach chora 🌼🌼 Moje drogie poczytam was pózniej jak bede miała chcwilke czasu bo widze ze troszku jest napisane 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no MYSZKA masz wejście z rana :D 👄 idź, uratuj te psy, bo jak pozamarzają, to ... :( sama będziesz sobie pluć w brodę, że im nie pomogłaś. Ludzie to są kretyni... chuje i kretyni. Miłego dnia :) ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🌼🌼 Kawusia cieplutka a jak kto woli herbatka 🌼🌼 Dziadek mnie az za gardełko sciska jak sucham tego wszystkiego w TV 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyśniłyście mi się dzisiaj ❤️ Aż mi wstyd, że tak Was zaniedbałam:( ale obiecuję że wkrótce to się zmieni..... Pimach:) za nie cale dwa tygodnie będę w Bielsku. Jeśli masz ochotę na wspólną kawkę to daj znać chętnie poznam osobiście Ciebie i Tusia. Muszę już lecieć, ale cały czas mam Was w sercu i w głowie😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki, zima i mrozy nadal trzyma, u mnie może nie jest tak zimno jak u Kici, ale ja jednak wole lato:P:D, kawę podaje albo gorącą czekoladę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho :D, Tija i Myszka sobie o nas przypomniały czyżby przez te mrozy coś ich w domu zatrzymało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kawka i miodownik dla was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mam weny twórczej :O co zajrzę na stronę nic nie piszcie, ja sama jestem trochę w dołku a to z powodu diety a to z powodu chłopa, itd, pewnie ten mróz i zima mnie juz przygniata, człowiek tylko dom i praca, praca i dom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×