Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

to byłam ja we własnej osobie. Ga wiem, że niespodzianki zwykle bywają niemiłe, no chyba, że są prezentami. (jak to mawiał mój znajomy) ale ta jest miła, milusia ❤️ zaufaj mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie nareszcie ogarnełam dom Zrobiłam malowanie u chłopaków w pokojach i narazie odpoczywam padam z sił jeszcze mój mnie wkurzył bo przez 2 dni meble skrecał jeszcze i tego musze sie na uczyc zeby na drugi raz sobie sama skrece Ja dzis swietuje odpust u nas na wsi ha ha Wybieram sie do lasu na grzybki i odpocząc zregenerowac sieły Nie wiem czy pisałam ale mój M miał wypadek i przykasował auto Ktoś w niego wjechał Duze buziaki a do2do dostałam wiadomosc Mam pytanie chciałam wejsc tam ale musze od nowa sie zarejestrowac ? Bo narazie nie ogarniam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa w sobotę rano, (_)> o czym wy piszecie jakieś "podszywy", u mnie pogoda fatalna , typowa wredna jesień , dzieciaki młodsze chore wiec nici z wyjścia z domu, może zrobię porządek w szafie, bo czas zmienić garderobę na cieplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS🌻 ja nie wiem, ale chyba jakaś grubsza akcja;););) Ja też chora, dziecka, chore, a słońce takie za oknem, że aż żal w domu siedzieć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadku co tak odliczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, no weź :P nie dałaś nam szans :P ABS jak chcesz zostać dopuszczona do tajemnicy, to napisz na adres i.pierdut@gmail.com przejdziesz weryfikację czy ty to ty :P i też dostaniesz super niespodziankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kobiety ja to się z Wami gubię, co Wy szalone knujecie!? Byłam na grzybach ale marniutko, a że uwielbiam łazić po lesie to jestem zadowolona, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek !! A toś pojechała!!! Tu niby choroba, jedną nogę na tamtym świecie, litość ogólna wzbudzona , a tu proszę jaka ściemniara się okazała :P Lena :) ten przepisik na karkóweczkę w cebulce poprosze , bo pomysłów na obiady dla dziecków cjuz brak 🌻 Kicia :) puk puk !! Do2do 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ja pracuję w ośrodku specjalnym z dzieciakami upośledzonymi umysłowo w różnym stopniu, od szkoły podstawowej do zawodowej. Pracuję w internacie, stąd moje różne dziwne pory pracy, czyli cały czas poza lekcjami w szkole, choć bywa, że mam zastępstwa też na lekcjach. Kiedyś do szkół specjalnych trafiały dzieciaki przede wszystkim z trudnościami w nauce (i oczywiście z orzeczeniem o upośledzeniu). Ale po (bezsensownych wg mnie) reformach w naszej edukacji (bzdurna niby integracja) obecnie dzieciaki takie pozostają w szkołach masowych (i tam się męczą, bo nikt nie ma czasu na indywidualne podejście do nich), a do nas trafiają dopiero takie, które mają już ogromne problemy w nauce i nawet kilkuletnie opóźnienia. I bardzo często te, które w szkołach masowych sprawiają ogromne problemy wychowawcze, niedostosowane społecznie, dla których po latach nauki (męki) szkoła = wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×