Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja to nie rozumiem jak komuś nudno to po co tu zagląda, niech sobie znajdzie po prostu CIEKAWSZE zajęcie!!! Majeczko widziałam, ale nie mam dostępu do portali społecznościowych, tamtego nie używałam od lat, a nie chce mi się bawić w fc bo nie mam na to czasu. Znalazłam fajne skojarzenia, czasami wieczorem poczytam i pośmieję się jak ludziom dziwnie się różne rzeczy kojarzą. Pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiłaśdziadkajacka
i o to chodziło:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiłaśdziadkajacka
dzięki mafina za potwierdzenie....czyli udało się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakociapostarałabyśsię
wow! Kicia:D co za elaborat, co za wnikliwa analiza:D:D:D:D a jakie wnioski;) To lecę do specjalisty, a potem zajmę się intrygami i ewentualnie rozmyślaniem jak unieszcześliwić innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z zabijaniem jacka
I z ta kradzieza nika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny!!!
czy ktos mi może wyjasnic o co tutaj chodzi? Co ta Jacuś nagadała? Badzcie lojalne wobec tych które tu was czytaly i powiedzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto nie pogrążaj się. Choć z tej sytuacji wyjdź z jakąś twarzą. Wiemy kim i skąd jesteś, wystarczyło zebrać pewne fakty. Ania ma się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie .... jeszcze 2 dni temu pisałaś z nami zupełnie innym tonem, a teraz nagle okazuje się, że z nami jest coś nie tak .... To po co pisałaś z nami tak długo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka
To może zechcesz powiedzieć tym które niewiedza? Dziadek pisala nie tylko tutaj, może więc uprzedzisz wszystkich z kim mamy doczynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawiają, że gdzie diabeł nie może tam babę pośle ... Ot i prawda .... I co tu wiele mówić?? Miałyśmy swoje nudne forum, nikomu nie wadziłysmy, w drogę nie wchodziłyśmy, a mimo to znalazły się pomarańcze, czy inne farbowane lisy :P które postanowiły się do nas przyssać i namieszać - jakby im było mało smrodu, którego już innym w życiu narobiły. Ostrzec przed taką osobą nie można, bo w każdej chwili może zmienić nick, może pojawić się gdzie chce i pod jaką postacią chce, obłudnie zmieniać ton (a to potrafi perfekcyjnie...) I dalej wylewać swoje życiowe żale i porażki..... Tylko w jakim celu??? Może czas zacząć porządkować swoje życie osobiste zamiast ziać nieuzasadnioną nienawiścią ???? A te historie o bracie, czy ojcu własnych dzieci to też chyba nieco inaczej wyglądają w rzeczywistości ...... Ale kończmy to ... I co, teraz kuleżanko już nas czytać nie możesz, prawda ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka
Dziekuje Ci za odpowiedz. Czytam Was od czasu do czasu i w szoku jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę o co tu chodzi? Kto namieszał, Majka czy myślisz, że ja tu świnię podkładam? No fakt nie było mnie jakiś czas ale teraz zakręciłam się totalnie? I czy ja źle z Wami rozmawiam, albo rozmawiałam? O czym Wy mówicie? Może ktoś mnie oświeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka
Len!a nie o Ciebie chodzi a o DziadekJacek! Też nie wiem co tu się podziało, ale podobno Dziadek się tu jako pomarancza udziela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena :) dzieciaku, to nie o Ciebie chodzi :) Dlatego prosiłam o kontakt przez nk. Namieszał Dziadek vel nudnoooo... Szkoda, że taki będzie finał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak Majeczko:D:D:D
Masz 100% racji...tylko temat pogrążania się przypisać należy zdecydowanie do kogo innego;) ale o tym cicho sza, czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak Majeczko:D:D:D
odnośnie czytania nowego forum starego pierduta...po co to teraz komu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, to mi ulżyło na moment, bo szkoda, że to taki koniec.... ale historia lubi się chyba powtarzać, zawsze gdzieś ktoś pomarańczowy albo zawistny się znajdzie, tylko co komu po pluciu jadem? chyba nigdy takich ludzi nie zrozumiem :P może jednak wrócicie? pozdrawiam ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa rewolucja
Dziadek skoro i tak wszyscy już wiedza, że to Ty tutaj plulas jadem to dlaczego nie podpisujesz się swoim nickiem?Kto się Twoim zdaniem tutaj pograza?Na tym drugim temacie napisalas że chcialas się tu na kims zemscic więc może powiesz na kim? I o jakim nowym forum starych pierdutek piszesz? Bron się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biorę udziału w tych rozgrywkach :P mam swoje konto na fc ZAŁOŻYŁAM JE a tak w ogóle to mam stary adres e-mail, nie napiszę jaki ale może ktoś pamięta, na nk nie udało mi się odzyskać hasła a szkoda. Teraz muszę spadać więc czekam wiadomość na mojej poczcie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co z nami pisałaś?
Odpowiedź jest bardziej niż banalna:D To potrzeba poznania vel zrozumienia totalnie obcych ludzi, którzy kupą mości panowie, przez kawał czasu mieszają kogoś z toną blota, nie anonimowo;) posiadając oczywiście jedyną słuszną prawdę spośród prawd, którzy opluwają cudze dzieci, rodziny, dręczą anonimowymi mailami i chłoną każdą największą bzdurę, którą usłyszą;) Abstrahując od wszystkiego, choć to nieprawdopodobne polubiłam Was. Natomiast kilka ostatnich dni przypomniało mi wszystko, więc z przytupem i harmonijką, z twarzą czy bez;)...farewell miss iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co z nami pisałaś?
pomarańczowa rewolucjo;) to nie twoja sprawa i przed tobą się bronić nie zamierzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Jacuś a ja Cię tak lubiłam
Odnosze wrazenie, że masz już troche alkoholu w sobie bo piszesz chaotycznie :) Twoje wypowiedzi są zupełnie niezrozumiałe :( twoje postępowanie tym bardziej :( pewnie za chwile jak majka pisała znikniesz z tego topiku i pojawisz się na innym pod nowym nickiem i będziesz kosztem innych sobie samopoczucie poprawiać?! żal mi Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jacuś
:D a ile tego alkoholu?:D:D:D Nie musisz wszystkiego rozumieć, nie ma takiego obowiązku, ba nawet potrzeby, żeby wszyscy wszystko rozumieli. Prawdopodobnie ja też cię lubiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jacuś
niewryj no to mow co wiesz!pisz skoro tyle prawdy znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie się oszukane czujecie? Takie znieważone? Więc skąd ten strach przed okazaniem prawdziwego nicka tylko wymyślacie jakieś inne? Tak się wstydzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jacuś
I kto to mowi? Dziewuszysko które przez dwa lata nas oszukiwalo? Ktoremu nicka ktos ukradl? Pisalo jako pomarancze a teraz nowy nick zaklada? Nie kompromituj się jeszcze bardziej bo na prawde napisze wszystko co o tobiie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×