Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fosolka8921832137194371974

Białe kozaczki- co w końcu z nimi?

Polecane posty

Gość ryuiukjdfszcvm
wg mnie niektore dziewczyny super wygladają w białych kozakach na zdjeciach zamieszczonych powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak no
jak sie ma szczupłe/chude nogi to białe kozaki chociaz optycznie pogrubiają, a czarne wyszczuplają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielucienko
A jaka sukienka najbardziej pasuje do białych kozaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe białe kozaki są kiczowate a jeśli chodzi o żółte to też rzecz jasna.. Po prostu są rzeczy które kojarzą się z kiczem.. i tym napewno są białe kozaczki.. Tak samo jak dziewczyna ubrana od stóp do głów na oczojebno.. Przynajmniej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatix87
hehe biłe kozaczki, złote paski.. hehe styl małolat , wieśniarski kojarzy mi sie z prostytutkami:P serio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bepooly
tak oczywiscie widac kto jest wieśniarą a kto nie;) wystarczy popatrzeć na same komentarze:/ zgadzam sie z opinią, że każdy powinien nosić to co lubii mu sie podoba, a cała reszta jeśli nie potrafi wyrazić swojej opinii na jakiś temat nie obrażając przy tym innych osób to nie wiem... może poprostu oślepnijcie i zaniemówci-- tak bedzie lepiej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego ktos
uwaza,ze niepelnosprawne osoby umalowane jak modelki to kicz. Modelki maja profesjonalny makijaz, dostosowany do stroju.Niepelnosprawne dziewczyny moga i powinny wygladac ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole nie
nie rozumiem szumu wokol kozakow w kolorze bialym? w czym sa gorsze od czarnych, zielonych, fioletowych, czerwonych bla bla bla... i tak bez konca. Wszystko zalezy od zestawienia butow z innymi czesciami garderoby. Niektore dziewczyny ze zdjec wygladaly naprawde fajnie, inne z kolei, np niewiasta w rozowej bluzce i rozowej mini, fatalnie!! I wcale nie mam w tym przypadku na mysli zestawienia rozu z biela, po prostu bilo kiczem i tandeta, moze to wina tej dziewki, taka juz jest. najwiekszy kicz w jaki mozna sie przyodziac;p to sa buty z tymi przesmiesznymi czubami..... to jest dopiero wiocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy wszystko od tego jak sie czujesz w bialych kozakach. Niektore rzeczy sa niemodne a pozneij je ubierze jakas lala i od razu wszystkim sie podobaja; A najlepiej byc oryginalnym czyz nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxBlondiexx
Do osoby powyżej - widzę że nie kupiłaś i bardzo dobrze. Widze że był to rozm. 44 a takie wąskie rurki pasują tylko na szczupłe osoby ... no niestety... przy troszeczke obfitszych kształtach wygląda to tragicznie! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkagvmn
blondie....ech widać że masz problem z głową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bialekozaczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczek
Kocham moją babcię, i moja babcia kocha mnie. Ale ja nie kocham babci dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×